Nejedzte deti

Tento článok nie je pre slabšie povahy, slabé žalúdky, pre deti, ani do práce, a preto odporúčam pre ostatných mojich čitateľov, aby tento článok nečítali pred spaním a hlavne dve hodiny pred a po jedle. A časť tých, ktorí to prečítali, skonštatujú, že mi preskočilo, že to nemôže byť pravda a že celé je to výplodom chorého mozgu, ale môžem vás milí čitatelia ubezpečiť, že to je výsledok môjho výskumu a chorý mozog je ten, kto celý tento systém dal dokopy. Pritom skladanie tejto skladačky začalo pred 20 rokmi pomerne nevinne: článkom o tom, že vedci našli viac ľudskej DNA vo vegánskych produktoch než v bežných mäsových produktoch, čo pripísali tomu, že pracovníci pri výrobe týchto potravín sa viac potia. Toto ich vysvetlenie mne nikdy nesedelo.

Viete ako sa testuje účinnosť nových chuťových látok?

Na klonovaných kmeňových bunkách z obličiek potratených plodov (ďalšie pomerne známe využitie kmeňových buniek z potratených plodov je použité v kozmetike a pri výrobe vakcín) a testovanie je pomerne primitívne: pridá sa skúmaná látka a sleduje sa či bunka vyšle elektrický signál kvôli spusteniu receptorov. Háčik je v tom, že samotná látka nemusí vyvolať chuťový vnem, len posilniť existujúci, resp. môže v tele konzumenta vyvolať biologické reakcie tak, ako to robia aj v prírode sa vyskytujúce flavonoidy. Oficiálne sú to fenolické látky rastlinného pôvodu, ktoré sú zodpovedné za farbu, chuť a vôňu rastlín a sú biologicky aktívne napr. upravujú fermentáciu trávy u kráv a sú zodpovedné za účinky lipového čaju napriek tomu, že veci nenašli aktívnu zložku (kombinácia flavonoidov vyvoláva reakciu u človeka), ale neoficiálne sú to chuťové látky, ktoré spúšťajú a regulujú biologické procesy. Hovorím to preto, lebo mäso má inú chuť, keď živočích zomrel náhle a inú chuť, keď živočích stresoval napr. zaživa uvarený pes alebo zaživa usmažený netopier či na smrť utýrané dieťa. (Posledné varovanie.)

Čo na tom zozname hľadá to dieťa?

Ide o adrenochróm (prezývaný aj ako „biely králik“ kvôli forme vzorca), ktorý vzniká oxidáciou adrenalínu, je psychedelikum (spôsobuje schizofréniu) a v čistej forme (cez 99,999% čistota) je elixírom mladosti. Háčik je v tom, že vypne vlastnú produkciu adrenalínu t.j. musíte ho konzumovať do konca života a keď ho ste konzumovali ako elixír mladosti, tak máte problémy napr. budete vyzerať ako Celine Done teraz s tým, že keď začali tie lockdowny, tak celebrity z Hollywoodu doslova šaleli a bľabotali dačo o orechovej omáčke (walnut sauce-nadobličky v priereze vyzerajú ako valašský orech). Viem, overovači faktov tvrdia, že celé je to len konšpiračná teória a hoax, ale hoaxom bolo aj to, že CIA zavraždila prezidenta Kennedyho, že WEF sa snaží prevziať vo svete moc, že covid vakcína zabíja, že farmaceutické firmy majú záujem na tom, aby ľudia zostali zdraví atď. Nazvú hoaxom aj to, že adrenalín a následne adrenochróm sa získava z krvi z utýraných detí. (Toto sa deje aj na Ukrajine, ale potom budú musieť vysvetliť, že prečo sa na internete objavili fotky z ukrajinskej slanej bane.) Dôvodom, prečo cielia práve na deti je to, že deti pod stresom produkujú viac adrenalínu, ktorý zas deti otuží a týranie resp. vykrvácanie detí tak, ako sa to robí pri kóšer zabíjačke je extrémna stresová situácia, ktorú žiaľ dieťa neprežije.

Mŕtvoly niekoľkých detí ročne môžete ukryť pomerne ľahko, desiatky až stovku mŕtvol detí ročne sa dá pomerne ľahko ukryť, ak máte prístup do cintorínov cez pohrebné služby, ale keď ide priemyselnú výrobu adrenochrómu, tak tam potrebujete priemyselné riešenie. Hovorím to preto, lebo podľa štatistík celosvetovo zmizne bez stopy cca pol milióna ľudí t.j. ani telá týchto prevažne žien a detí sa nenájdu. Takže logické je predpokladať, že s telom sa naloží tak, aby nebolo nájdené a spopolnenie je energeticky náročné, tak je logické predpokladať, že sa telo nejako zužitkuje. A vzhľadom na to, že ide o satanistov s chorými mozgami, tak zužitkovanie znamená v tomto prípade zomletie ich obetí v mäsokombinátoch. Áno, chcem týmto povedať, že obete týchto netvorov končia ako klobása, fašírka, hamburger v „happy meal“, aby sa mohli vyškierať nad tým, ako sa navzájom žerie „ľudský dobytok“, alebo ako sa „ľudský dobytok“ kŕmi ľudskými ostatkami svojich miláčikov. A nie je to môj výmysel, na konci tohto článku je výpoveď de facto satanistu, ktorý hovorí, že po tom, čo nechali ľudské dieťa vykrvácať na kóšer spôsob, tak nechajú jeho telo na bitúnku, alebo v mäsokombináte aby sa takto tela zbavili a mohli sa vyškierať nad tým, ako dobre vybabrali s „ľudským dobytkom“ (hlavne ak sú vegetariáni a vegáni, lebo aj do týchto produktov pridávajú ľudské mäso). Nie nadarmo sú v blízkosti Walt Disney parkov, kde miznú stovky až tisícky detí ročne, najväčšie mäsokombináty a McDonaldy a nie nadarmo sa robí taká veľká reklama klobáse na raňajky a hamburgeru na obed v USA.

Aké sú dopady pre konzumenta?

Kanibalizmus je cesta degradácie, nielen kvôli novej variante Creutzfeldt-Jakobovej choroby a BSE (choroby šialených kráv, ktorá predstavuje nebezpečenstvo aj pre človeka), ktoré sú spôsobené infekčnými prionovými bielkovinami, ale aj kvôli tomu, že flavonoidy z ľudského mäsa narúšajú chod ľudského tela a toto má z dlhodobého hľadiska negatívne dopady.

A čo my na Slovensku?

Vyhýbať sa zahraničnému mletému mäsu a produktom z neho (hlavne pôvodom z Ukrajiny a Poľska) a byť nanajvýš podozrievavý aj voči produktom zo slovenských a českých mäsokombinátov. Ideálne je, ak poznáte mäsiara a mäso ste zomleli vlastnoručne, alebo bolo zomleté priamo pred vami.

Pre ne-angličtinárov v krátkosti, nechávajú dieťa vykrvácať, vypijú jeho krv (lebo krv nepriateľa je v poriadku-bielu rasu považujú za svojho nepriateľa) a telo dajú do mäsokombinátu aby vyrobili z neho klobásu a hamburger. A aj keď niekomu povedia čo robia, tak neuverí. Bodaj by nie, nikoho psychicky zdravého nenapadne aby pil krv dieťaťa a telo dal do mäsokombinátu, takéto niečo napadne len monštrá s vyšinutou mysľou.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Danny Kollár v čase drogového škandálu istej Instagramovej modelky tvrdil, že táto akože modelka a drogová dílerka vyváža dievčatá zo Slovenska do arabských štátov. Koľko z týchto dievčat sa vrátilo? Teraz vážne, lebo som počul, že tieto dievčatá skončili ako sexuálne otrokyne a osud týchto otrokýň je hrozný, lebo po tom, čo v očiach mužov prišli o svoju „úžitkovú hodnotu“, tak sú rozobrané na orgány na transplantáciu a s telom sa naloží ktovie ako (možno doslova v mlynčeku na mäso).

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

17 thoughts on “Nejedzte deti

 1. Zdravím čitateľov.
  Ani neviem ako začať k tejto téme. Kľudne som to prečítala po jedle, lebo som informovaná už dávno. V USA kde pred už 20 rokmi sa strácali mexičania a v hanburgeroch bola ľudská DNA – vraj sa poranil personál. 🙂
  Dobrý hospodár svinku vykŕmi, hnoj spracuje do poĺa, príde čas ,,humánne ” zapichne odkrví a spracuje tak, že spapá všetky orgány….a mäsko.
  Vždy som sa schovala pod perinu a plakala keď bola u nás zabíjačka.
  Kam sa teraz schovať, čo robiť ako pomôcť deťom …netuším a som smutná.
  A tak ,, dobrý hospodari” pre ktorých sme MY A NAŠE DETI MENEJ AKO PRASA ROBIA TO ČO PÍŠEŠ ! Snáď sa to raz dozvie každý a pochopí,že to nie je len o tom , že on papá od dedinského dodávateľa. A pochopí, že si tomu dal hlbší význam ako nejesť mleté mäso. Alena

  Páči sa mi

   • Bolo to ukázané v podstate vo filme Kingsman 2. ( burgre ) Len to nikto nepochopil. Taktiez je to myslím témou filmu Všemocný ( Adreno )
    Tiež je na túto tému hra Abes odyssey. Tiež reklama na playstation kde v podzemných priestoroch nájdu bijúce ĺudské srdcia
    https://m.youtube.com/watch?v=s44MO3i6qD0.

    Je to v podstate vonku čo títo satanáši robia. Len to každý považuje za to že to nemôžu predsa robiť. A predsa…veď aj Báthorička sa kúpavala v krvi panien. A ešte ako ju adorujú v Jakubiskovom filme. Tiež ako sa vyžívajú že každoročne dávajú film o tých futbalistoch v Andách čo sa navzájom pojedia. Niečo krásne na záver môjho príspevku.
    Pozrite si skladbu Rescue od underground railroad project. Je to charitatívna organizácia na záchranu práve detí z tunelov.

    Liked by 1 person

    • Keď už spomínate filmovú tvorbum tak jednou z otrasnejších scén z tohto žánru bola vo filme Atlas mrakov, kde presne podľa vyššie písaného sa “mydlo” otrokýň na ich kŕmenie vytvárala v priemyselnom meradle práve z ich služobne starších kolegýň. Celý ten Oraclov popis o skŕmení ľudí tam bol verne zachytený a to veľmi realisticky. Verím, že takto noosféra zapracovala na režisérovej mysli, aby ozvučila čo je v nej uchované naveky.

     Liked by 1 person

 2. Dúfam, že ich hlavne nebude trápiť fakt, že už také čosi spapali. A toto jediné si z toho zoberú. Som rada, že si tému otvoril a mrzí ma ak si moju odpoveď nesprávne pochopil.

  Páči sa mi

 3. Zdravím Ori, myslela som, že témou bude dnes adrenochróm. Oboznámená som s ňou už roky dozadu, vtedy sa človeku žalúdok dvíha, avšak nečíta sa to nikdy ľahko, ani s odstupom času, podobne aj dnes po častiach, pretože cez slzy. Keď som k tomu prisla 1x, zostala som doslova paralyzovaná, pomohli mi ľudia, ktorí o tomto zverstve už počuli, vďačím im zaveľa, pretože “prebudenie” bolo pre mňa náročné, človek musí fungovať ako Človek ďalej, hlavne ako rodič, ktorý nechce podľahnúť a skočiť týmto psychopatom do pasce. Rovnako vďačná som aj Tvojmu blogu Ori, človek toto šialené obdobie prežije aspoň ako-tak so zdravým rozumom.

  Páči sa mi

 4. Nieje ro jedine svinstvo co sa na tejto planete deje.No hlupaci sme mi.je nas 8 miliard stacilo by ak by sa dala.so pohybu len ciasrka 100,200 milionov ludi ci uz pol miliardy a tato zem.by sa skvela cistotou.stacila.by len sudrznost a.nie hladat.rozdieli vo viere farbe kulture.Myslim.,ze.ta.bra na mudrich a tych ostatnych vadi vsetkym az na tych par milionov jedincov co z.toho priamo prifituju a to smetie sa verte upratat da

  Páči sa mi

 5. Tak neviem, kde má Boh hranicu dopustenia ale toto čo je popísané v článku je ďaleko za hranicou môjho dopustenia. Mnohí ľudia majú problém s predstavou popravy človeka v súvislosti s trestom smrti, aj ja mám s tým problém. Ale sú výnimočné situácie ako tie popísané v článku, keď bez emócií hovorím, že sa s takými psychopatickými zrúdami treba vysporiadať natrvalo, aby už nemohli ďalej škodiť a hlavne sa množiť a prenášať vadné gény do budúcnosti, lebo budeme aj naďalej v bludnom kruhu. Napred im odobrať status Homo sapiens sapiens, lebo na nich nie je nič ľudské (a to aj zvieratá ich ďaleko prevyšujú) a potom likvidácia subjektu, nie trest smrti.
  Keď som sa o praktikách popísaných v článku dozvedela pred časom prvý krát, až vtedy som pochopila, čo mohlo viesť časť vtedajšej šľachty k dovtedy pre mňa úplne nepochopiteľnému vyvraždeniu rodu Slavníkovcov.

  Páči sa mi

 6. Veľmi dôležitý článok. Pravda si nájde cestu, prichádza ten čas!
  Satanisti vo svojej nenávisti,perverznosti,neľudskosti tieto zločiny páchajú celé veky. Spomenula som si na jednu postavu francúzskej histórie,volal sa markíz de Gilles,prezývaný Modrofúz(pretože mal čierne vlasy do modra)bol to generál Johanky z Arcu,sadisticky zavraždil 800 detí,prevažne chlapcov,nájdete si o ňom toho viac,ale pravdou je,že bol odsúdený až ako starec. Ale to je len vrchol ľadovca,skutočné čísla musia byť strašné. Urobme si konečne reálnu predstavu proti čomu stojíme.
  Ešte pár slov. Jesť hamburgery,dokonca zmrazené polotovary do mikrovlnky,môže len zombifikovaný nečlovek.

  Liked by 1 person

 7. Spätné upozornenie: K piatkovému článku o kanibalizme | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s