Rasistické elektromobily

Toto je Gadiel a jeho brat George. Celý deň ťažia kobalt v Kongu aby si mohol zachrániť planétu v tvojom elektrickom aute

photo_2023-01-24_04-07-29

Toto je skutočná tvár takzvanej zelenej energie t.j. de facto otrocká práca v hrozných podmienkach, ale to nebráni Gréte aby kecala dačo o ukradnutom detstve, čo nie je jej chyba, ale tých kreatúr, ktorí ju vytvorili a dali do mediálneho popredia. Dodávam, že jej rodičia sú kreatúrami z močiara a ich kamošmi sú kreatúry ako George Soros.

Ďalšia vec je, že radšej vypúšťam väčšie množstvo oxidu uhličitého, ktorý je potrava pre rastliny (ktoré zas kŕmia aj mňa t.j. redukcia emisie oxidu uhličitého môže priviesť aj moju smrť), ako nechať ľudí resp. deti drieť v hrozných podmienkach.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

6 thoughts on “Rasistické elektromobily

 1. Súhlasím. A to si ešte nezmienil ostatné kovy a suroviny, ktoré je potrebné vyťažiť zo zeme pri výťažku pár gramov z tony. Koľko zeminy sa musí úplne zbytočne vykopať a spracovať?? A tie bagre a nákladiaky spaľujú obrovské množstvá nafty a vypúšťajú do vzduchu kvantá ton emisií. A ani ďalšie spracovanie na strojoch poháňaných elektrinou nie je bezzáťažové, pretože aj samotná výroba elektriny, káble, rozvody – to všetko pôsobí ako záťaž životného prostredia.
  Doslova mám niekedy pocit, že som sa narodil a žijem v akomsi Kocúrkove. Som tu sedem dekád, ale ten život najmenej za posledných tridsať rokov speje do nezmyslov a katastrofy. Nechcem byť múdry, ale túto spoločnosť vedú hlupáci a tých múdrych akosi len ubúda. Ešteže existujú aj weby ako tento, že človek sa necíti ako v inom svete.

  Liked by 7 people

 2. Dnes som obdrzal zaujimavy text, ktory suvisi ako s greendealom, tak s Ukrainou. Zatial som nemal cas temu studovat, takze zdielam ako mi to prislo:

  Tak konečně vysvětlení proč se USA a celý západ snaží včas Rusko zničit, to si nemohou dovolit !
  Ruská federace našla za polárním kruhem na Taimyru díky tajícímu premafrostu v okolí okrajových moří Severního ledového oceánu 120 miliard tun ropy a plynu. Tato kvalitní “sladká” ropa prý dokonce údajně překonává kvalitou i ropu Brent a ESP! Má jen 0,05 % síry, proto je vhodná pro výrobu nafty s nízkouhlíkovou stopou. Je tam tolik ropy, že není vůbec nutné dělat jakákoliv světová opatření proti jejímu nedostatku.
  Proto Ruská Federace rozjela veliký projekt VOSTOK OIL a byla pro tento projekt založena společnost Rozněft. Již se začíná stavět na severu milionové město + 2 letiště pro 400 000 zaměstnanců. Rozjela se výroba loděnic pro veliké ropné zaoceánské tankery pro dopravu po celém světě. V roce 2024 má začít první těžba a distribuce prvních 30 milionů tun. (Příklad: Čs. republika spotřebuje za rok 5 mil. tun ropy). Plný výkon začne společnost Rozněft distribuovat v roce 2030 s ročním objemem 100 mil. tun ropy prodeje do světa.
  Co to všechno pro USA znamená? Celý ropný byznys bude provozovat jen Ruská federace a část byla nabídnuta Indii. Všechno toto je pro západní byznys totálně smrtící a likvidující. Ruská federace bude do 10 let nejbohatší a nejvýkonnější ekonomikou na světě. Proto nechápu lži a absolutní neschopnost českých politických hlupáků. Toto si všechno, co zde píši, může přečíst každý sám. Taková je skutečnost…
  Německo, Maďarsko a chystá se již i Francie si začínají uvědomovat a také jim dochází, co je ve hře! Amerika by nejraději ropovod Nord Stream2 vzteky rozbombardovala, (poznámka – už se stalo), což se jí možná povede, ale vše se dá opravit. Toto Vám píši proto, abyste se dostali do pravdivého scénáře současné doby. Všechno, co jsem zde uvedl, si může kdokoliv z Vás ověřit, buď na serverech Ruské federace v angličtině nebo v ruštině. Lze dohledat i všechno s překladačem Google. Ať nás slušné a normální lidi Bůh zachrání před velikým utrpením války a všechno ať dobře dopadne!

  Arctic Russia – Vostok Oil

  Liked by 4 people

 3. Nejdem propagovať elektromobily, ani green agendu, ani Grétu. Nejdem ani protirečiť Oraclovmu posolstvu/myšlienke.

  Ale treba si vyjasniť kde je skutočný problém.

  Aj keby neexistovali elektromobily a batérie, aj tak by určité skupiny ľudí zneužívali systém a lacnú pracovnú silu, akurát nejakým iným spôsobom. Trebárs by deti na obrázku dreli na avokádovej plantáži. To ale nie je chyba avokáda a ani západného človeka ktorý chce jesť zdravo, ale problém chorobného mamonu a neľudského zaobchádzania s druhými.

  Inými slovami, to že sú v krajinách tretieho sveta (aj) také podmienky ako popisuje obrázok, je kvôli systému, kvôli idei vykorisťovania “slabších” za účelom maximalizovania zisku “silnejších”. Skutočným nepriateľom v tomto otrokárskom systéme nie sú elektromobily, ani samotná green agenda, ale určité spoločnosti či skupiny ochotné zneužívať druhých (či už kvôli maximalizovaniu zisku alebo kvôli plneniu agendy).

  Liked by 4 people

  • Absolútne súhlasím… a keby boli vo vývoji elektromobily tak dlho ako spaľovacie motory (čiže by táto technológia nebola potláčaná)… kde by sme už dnes boli… Mám osobnú skúsenosť s EV a nikdy môj primárny dôvod nebol ekológia, ale jazdné vlastnosti, čiže bezpečnejšia jazda, menej pohyblivých častí, čiže menšia kazivosť a údržba. Nakoniec, keď si človek zvykne na takmer každodenné nabíjanie tak to preferujem viac ako tankovanie… Čiže tak ako ne-rodič by nemal kritizovať rodiča, tak to platí aj v tomto prípade.

   Páči sa mi

   • prezradím ti také malé tajomstvo, elektromobil urazil minimálne takú istú dlhú cestu ako ako spaľovavák, a ani o piaď nepokročil. Problém je totiž v chorej koncepcii vozenia obmedzenej zásoby energie, ktorá vyhovuje iba majiteľom meradla, nie však používateľom.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s