Koluje sa to po internete-aktuality

Začneme tam, že vychádza na svetlo sveta škodlivosť vakcín proti covidu a preto satirická stránka resp. magazín The Babylon Bee napísal článok o tom, že nový maskot Pfizera je “Clotty” (krvná zrazeninka) a objavil sa článok s o niečo vážnejším tónom v ktorom autor sa pýta, že prečo odporcovia covid vakcín nerobili viac pri ich varovaní, nie som si istý, že či autor robí satiru alebo to myslí vážne, ale keď to druhé, tak máme problémy.

Pápež nedávno vyhlásil, že homosexualita nie je hriech a ani zločin, a reakcie na to boli rozličné: The Babylon Bee napísal, že sa dvíha čierny dym nad Sixtínskou kaplnkou po tom, čo pápež prihodil ďalšiu bibliu na oheň a moslim zaútočil machetou v španielskom kostole (podľa správ je aspoň jeden mŕtvi a vyšetruje sa, či to nebol teroristický útok- čo ty na to @popolvar67?).

S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

24 thoughts on “Koluje sa to po internete-aktuality

 1. No prečítala som si ten článok, šťastie existuje aj Google prekladač. Absolútne s ním nesúhlasím. Keď sme hovorili o škodlivosti očkovania tak sme boli znevažovaní dezoláti.
  Stačilo aby si stádo začalo hľadať na internete info. Bolo ho dosť. A ja osobne som si povedala, že predsa nezodpovedám za konanie niekoho. Každého voľba, každého cesta.
  Asi si to ich duše vybrali a to nie je môj problém. Nemáme nikoho ľutovať. Máme len s nimi súcitiť.

  Liked by 4 people

  • Maťka, zober do úvahy, že na Zemi žije zhruba len 12% Človekov. Podľa Biblie Človeka stvoril Boh na svoj obraz a vdýchol mu Dušu a dal slobodnú vôľu. Ten zbytok má všeobecné pomenovanie ľudia a sú to tvory najrozličnejších rás, ktoré sa len prispôsobili výzorom Človeku. Pri prestavbe sveta a zmene frekvencií sa ale tieto tvory bez Duše nedokážu prispôsobiť. Nakoniec ani každý Človek to nezvládne, hlavne ak má príliš veľa zla v sebe a za sebou.
   Vakcinácia okrem straty imunity znamená aj nevratnú zmenu DNA a následnú stratu Duše. Takže ani pre tých sa už 1000 ročná ríša konať nebude …
   Veľká väčšina Človekov odolala a nedali sa vakcinovať. Niektorí ani nevedia prečo. U tých ostatných ľudí je to skoro jedno, lebo prestavba už aj tak započala. Aj prispatý Človek má ešte šancu napojiť sa, pretože trvanie tejto fázy sa odhaduje zhruba do r.2050. Tvory bez Duše zase aj tak hranicu zvýšených frekvencií neprekonajú. Ešte aj zvieratá sú na tom lepšie hoci majú spoločnú kolektívnu Dušu.
   Čo sa týka detí – hoci ho aj porodí Človek, nemusí byť Človekom, lebo do jeho tela nevstúpila Duša, patrí k inej rase. V každom prípade – vakcinácia je pre Človeka veľmi zlá. Pripraví ho nielen o Dušu, ale aj o nesmrteľnosť hlavne tou zmenou DNA.

   Liked by 1 person

 2. “- prečo odporcovia covid vakcín nerobili viac pri ich varovaní, nie som si istý, že či autor robí satiru alebo to myslí vážne, ale keď to druhé, tak máme problémy.”
  Už jsem tohle někde na kanadských sítích FB.
  Uvidíme s čím přijdou v dohledné době.
  Osobně si myslím, že je to satira, vyznívá mi to tak. Pokud to druhé tak je poslední pokus bažiny o překlopení viny a zavedení dalších globálních očkovacích genocid. Všichni víme, že varování bylo na úrovni rodin, firem, přátelé…. a z 90% nefungovalo.

  Liked by 5 people

 3. K tomu článku prečo antivaxeri nerobili viac, je zaujímavá diskusia. Preložím sem jeden komentár:

  “To musí byť satira. Nemôže to byť nič iné. Iba žeby phishingová operácia aby sa priznali tí čo boli doeraz ešte v utajení.”

  Takže, nedajte sa nachytať. Nekričte pri každej príležitosti každému neznámemu človeku akí uvedomelí (a neočkovaní) ste. Teraz už je to zbytočné a mohli by ste si uškodiť. Zaočkovaní ešte budú veľa trpieť. A keď sa budú postupne bolestivo prebúdzať zo svojho sna, mohli by dokonca agresívne útočiť.

  Ak sú pravdivé tie vedecké práce ktoré hovoria že po štvrtom boosteri je imunita očkovaného prakticky zničená, ešte nás čakajú zaujímavé časy.

  Liked by 5 people

  • Rasťo Neviem či sa niektorí zaočkovaní prebudia. Napríklad taká Dorota Nvotová svoj zlý zdravotný stav po očkovaní prisudzuje (prisudzovala) neočkovaným.
   Z mojej bývalej kolegyne (pravdepodobne po troch dávkach) sa stal niekto úplne iný.
   Je útočná,zameraná proti Rusku ( ich prezidenta by najradšej odstrelila),dokonca je proti vlastnému národu – slovákom. Túto našu vládu doslova miluje (aj s tou v capom paláci).
   Takže asi je to naozaj pravda,že takýmto ľuďom doslova prepína v hlave a nieže budú raz “možno” prebudení. Smutné,ale bohužiaľ pravda. 😦

   Liked by 5 people

   • Bohužiaľ musím plne súhlasiť, vidím to aj vo svojom blízkom okolí a sledovať to je smutné a bolestivé. Hypnóza je u nich hlboká, kognitívne schopnosti zahmlené, súcit vypnutý, emócie vyhrotené, meinstrímový naratív naučený naspamäť. Prebudenie alebo precitnutie a uvedomenie sa do “našej” reality u nich naozaj nehrozí. Keď bude treba, ľahko uveria že za všetko zlé môže nová pandémia alebo nebodaj zasa tí nezodpovední dezoláti. Neviem čo to do mňa vošlo, myslieť si že si (čokoľvek) raz uvedomia…

    V novembri 2022 vyšiel na túto tému zaujímavý rozhovor s názvom “Náhle zmenení” (Suddenly changed). Diskutovali právnik Reiner Fuellmich, žurnalistka Naomi Wolf a najznámejší psychiater v USA Peter Breggin. Všetci sa zhodli a rozsiahlo popisovali, že vakcinovaným sa zásadne mení osobnosť kvôli fyzickým poškodeniam mozgu. Častice z mRNA vakcín sa dostávajú do mozgu kde vytvárajú mikrozrazeniny. V praxi sa to prejavuje tak, že ľudia sú rigidní, chladní, strácajú ľudskosť, schopnosť prežívať lásku a doslova sa začínajú správať ako pacienti po lobotómii. Zo živých ľudí prestáva byť cítiť život.

    https://rumble.com/v1ub5nk-reiner-fuellmich-suddenly-changed-personality-changes-after-mrna-injection.html

    Liked by 5 people

    • Mohu potvrdit z blízkého rodinného kruhu. Další co jsem zjistil a šokován sleduji na milované osobě je její agresivita kvůli maličkostem. Absolutní ztráta soudnosti. Doslova nepoznáváte tu dříve laskavou lidskou bytost, se kterou jste žili ve šťastném vztahu 25 let. Je to bolestivé poznání, o to horší, že se postupně zhoršuje i fyzické zdraví. Nikdy v životě jsem se necítil tak bezmocný. Zbývají jen modlitby.

     Liked by 1 person

 4. babylonbee je skvělé, diky za tip! Článek je podle mne satira (komentáře pod ním jsou z toho dost zmatené), dělá si to právě srandu z toho, jak byli neočko obviňovaní z nezodpovědnosti a teď pro změnu na druhou stranu. Jiný článek, že nastala apokalypsa, protože atomové hodiny omylem při změně času přetočili o hodinu dopředu, taky asi není vážně:)
  Po exorcizmu v jejím domě se Pelosi stala republikánkouhttps://babylonbee.com/news/after-priest-exorcises-her-home-pelosi-becomes-a-republican
  Vyhozená zaměstnankyně Twiteru hledá prácihttps://youtu.be/g-voQsFY6SE
  Mikroagresehttps://youtu.be/eUlgEmaQDDw
  Překvapivé nálezy v Bidenově garážihttps://youtu.be/4j9NdXulgmc
  Kaliforňané se stěhují do Texasuhttps://youtu.be/HlDWzN6TW5Y

  Páči sa mi

 5. k tomu videu… neviem či je to len v krmive… my len sem tam použijeme kúpenú zmesku, ináč keď môžme tak ich necháme behať a robíme si vlastnú zmesku… mne sa skôr zdá, že vedia niečo čo my nie a konzervujú energiu na horšie časy… ale tiež máme tento problém… len jedno/dve denne a to už keď na jeseň bolo ešte teplo… sused sa tiež sťažuje…

  Páči sa mi

  • Hmmm, toto je už tretie video ktoré som videl na túto tému za posledný týždeň. Dokonale to zapadá do mozaiky iných správ:

   – do kŕmnych zmesí pre hydinu sa pridávajú látky aby hydina neznášala vajíčka
   – médiá šíria správy že vtáčia chrípka sa vraj prejavuje zníženým znášaním vajec
   – kvôli “vtáčej chrípke” sa zámerne likviduje obrovské množstvo hydiny
   – elity sa snažia zlikvidovať potravinové zdroje a ľudí donútiť konzumovať supermarketovú stravu
   – v supermarketovej strave sú popri bežných jedoch po novom aj nanočastice (projekt transhumanizmus; hydrogél z vakcín sa dá distribuovať ľubovoľným spôsobom)

   Preto už ostalo ticho ohľadom povinného očkovania.

   Liked by 1 person

   • Rovnaky problem so znaskou vajec mame od leta aj my. To iste hlasi aj sused. My nepouzivame ziadne krmne zmesi. Robime si vlastne krmivo + davame im odpad z kuchyne, maju vela zeleneho dokonca aj teraz a obrovsky vybeh. Sliepky neposobia, zeby im nieco chybalo tak netusim cim to moze byt, ale v nasom pripade urcite nie krmne zmesi. Mozno citia to zufalstvo co je vsade okolo nas tak sa nenesu …

    Páči sa mi

    • Neviem, nemám s tým osobnú skúsenosť. Akurát viem že sú verejne prezentované snahy celosvetovo napumpovať nejaké svinstvo do všetkého živého a všetkými možnými cestami (voda, vzduch, potrava, dážď, vakcíny, lieky, …)

     Liked by 2 people

    • Chovatelia
     1.Sliepka vonku pasená,sliepka zdravá šťastná vajíčka kvalitné no menej viac sliepok viac vajec.
     2. Sliepka zavretá,zvýš zrno a jadro, predlž svetlo o 4h za dva týždne každí deň vajce,za 1,5 až 2 roky sliepka vynesena zničená.
     3. Veľké fabriky,sliepka klietka 30×30 prísun zmesi nonstop svetlo 24h denne,vajcia 2,3 denne za 2,3 mesiace sliepka ide do konzervy pre psov.
     Ešte niečo…

     Liked by 1 person

     • To čo ste napísali spadá do môjho “common sense” (zdravý rozum). To si vie dať do kopy snáď každý. Bez urážky. Sám neviem čo znížená produkcia znamená… či zlé úmysly, či prirodzený jav, či iné environmentálne vplyvy… fakt je, že sa táto téma objavuje čoraz častejšie aj popri všetkom čo sa deje je pravdepodobnosť zlých úmyslov zvýšená. Preto si myslím, že sa netreba zlákať bagatelizovaním danej témy. Treba byť ostražitý a ďakujem za každú skúsenosť. My sme to citeľne postrehli, že je niečo iné ako po minulé roky. A to mali naše sliepky a kohúti extra voľnosť. Až kým si to nevšimla líška. Čomu sme aj pripisovali zníženú produkciu, ale aj tak nám to nesedí. Máme rôzne staré sliepky a tento stav trvá dosť dlho.

      Páči sa mi

 6. K videu sa priamo nevyjadrujem, pretože anglicky neviem. Sliepky vo všeobecnosti majú v zime nižšiu znášku v drobnochovoch, veľkochovov v klimatizovaných halách sa to až tak netýka.
  Ad. homosexualizmus – pápež má pravdu. Skutočná homosexualita, ako taká, sama o sebe hriechom nie je – je osobnou karmou jedinca ale zriedkakedy aj vedomým rozhodnutím duše pred novým stelesnením prežiť aj takú skúsenosť. Hriechom už je ten humbuk okolo homosexuality a navádzanie inak normálnych jedincov na homosexualitu, ale aj kvázi “homosexualita” inak prirodzene heterosexuálnych jedincov, lebo je to teraz “in”.
  Čiže homosexualita je mužské vedomie, mužská duša v ženskom tele a naopak.
  A teraz si z tohto hľadiska zoberme “homosexuálny” pár. Sú obidvaja v ňom skutočne praví homosexuáli? Skutočná lesba (muž v ženskom tele) nikdy nebude v páre s ďalším mužom v ženskom tele (preto často u takýchto párov je namieste otázka “kto má v ňom mužskú rolu?”). Kto teda pácha hriech? Ak jeden, tak ktorý? Obaja?
  A podobne aj v opačnom garde u gayov…

  Liked by 2 people

  • Vy sa tu všetci bavíte o covide ale to je nič. Vojna je už tu sme vo vojne Oracle 911 ja nešírim paniku je to pravda. Zachvilku budú dopadať rakety na naše letiska elektrárne a infraštruktúru. Nik nebojuje za Mier . Ľudia sa zbláznili.

   Páči sa mi

   • Kim Iversen v tomto videu výborne demonštruje tvoju pointu. Odporúčam vypočuť si.

    Rôzny vládny predstavitelia už otvorene hovoria o vojne NATO proti RF, čiže ww3. Bidenove vyhlásenia jasne stavajú rôzne krajiny (vrátane SR) do pozície boja proti “agresorovi” a je len otázkou krátkeho času kedy začnú posielať aj vojakov.

    Liked by 1 person

 7. Mam pocit,ze vojna co teraz prebieha je len hmla.ktora hali ro co nemame.vidiet.Covidom sa to zacalo,ludia a to je fakt zmenili svoje slravanie nastupuju demencie rozne nervobe poruchy zda sa ze aj zmeny osobnosti ludia si nevedia skonfrontovat svoje ciny s dosledkami co prinesu.Znasobila sa agresia jeden voci druhemu.Zeby zamer,nepokoje obcianske vojny a pod.To,ze sa robia bubaci s chripky a covidu ma riez svoju ulohu,co zabija viac choroba alebo protokol liecby ktory sa automaticky spusta a prebera ho jedna kranina za druhou?prercitajte si ake su priznaky vtacej chripky u sliepok to by museli mat nase babky vtaciu chripku v kurine tri krat do roka.Zvierata maju corona virusi bezne a ziju no mozno preto,ze ich neliecia nejakym protokolom ale pracuje iuinita.Lekar lieci choroby o ktorych vie malo liekmi o ktrorych ucinkoch vie este menej ludi ktorych ale vobec nepozna.

  Páči sa mi

 8. Na článok, podľa ktorého má nejaká biedna skupina krv na rukách – v angličtine by som povedala, že osoba, čo to písala, je twisted. V slovenčine mi najviac sedí mentálna gymnastika. Pravdepodobne sa jedná o nejakú formu psychologickej operácie a prípravy informačného poľa. Keď sa prevalí realita, tak bude hnev usmernený ich želaným smerom a pravý vinník ostane skrytý. Rozdeľ a panuj. Článok len vyvoláva neprimerané emócie na oboch stranách a vylučuje spoluprácu.
  Sliepky – neviem ako je to ošetrené legistatívou, ale viem si predstaviť, že na kontinente za atlantikom, si ani nevedia predstaviť, že sliepky môžu žrať aj niečo iné ako kupovanú zmesku a tak je výrobca zmesiek pánom nad vajcami a sliepkami a slúži agende. Je fajn, že sa prebúdzajú. Kým sa podarí riešiť potravinovú sebestačnosť na národnej úrovni je potrebné si vyhrnúť rukávy na osobnej úrovni. Fajne gumáky majú v pracovnej obuvi. A ešte fajnejšie v army a poľovníckych obchodoch.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s