Otázky a odpovede č. 155

Do uzávierky, ktorá bola v nedeľu 19.02.2022 som dostal dosť otázok. Tieto otázky sú tak z mojich Patreon-stránok, ako aj z môjho blogu. Odpovede budú vždy uverejňované 1. nasledujúceho mesiaca, pre marec je to streda. Predtým než začnem, tak musím poďakovať svojim podporovateľom a potrebujeme rozobrať jednu vec:

Podporovatelia z posledného mesiaca

Patreon: Boris, Mark A., Roxor Miešačka, Pavol K., Irkarus

Ko-Fi: Magda

Vojna piatej a šiestej generácie

Nepliesť to šiestimi prioritami riadenia resp. vedenia konfliktu, hoci to súvisí:

 • Vedenie vojny prvej generácie je vedenie boja osoby proti osobe – napr. staroveká, alebo stredoveká bitka.

 • Vedenie vojny druhej generácie je vedenie boja veľkých statických jednotiek proti veľkým statickým jednotkám (Prvá svetová bola takouto vojnou).

 • Vedenie vojny tretej generácie je vedenie boja manévrovaním jednotiek (Druhá svetová t.j. Veľká vlastenecká vojna bola takouto vojnou).

 • Vedenie vojny štvrtej generácie je vedenie boja so špeciálnymi jednotkami, gerilovými a teroristickými skupinami.

 • Vedenie vojny piatej generácie je vedenie boja ideológiami, t.j. omotať si myslenie ľudí okolo malíčku – napr. normalizáciou a propagáciou LGBT+ ideológie a pedofílie, rozbíjaním tradičnej rodiny atď. a o tom hovoril aj Putin vo svojej nedávnej reči.

 • Vedenie vojny šiestej generácie je zmena sociálneho prostredia, a na to sú nielen potrebné žrečské znalosti, ak to človek chce robiť na vysokej úrovni, ale aj riadna dávka kreativity, znalosť svojho talentu a poslania, lebo zbraňami sú napríklad internetové memy, vtipy, básne, maľby atď.

Momentálne sa vedie vojna piatej generácie a vidieť to nielen u nás, ale aj na Západe a takúto vojnu sami viesť nemôžete, ale na vojnu šiestej generácie stačíte prakticky aj sami s tým, že vaši nepriatelia budú používať AI (umelú inteligenciu-silný výraz pre roboty) trénovaní na sociálnych sietiach. Našťastie pre AI ľudská tvorivosť a sarkazmus (v podstate všetko, čo vyžaduje chápanie) je niečo, na čo sú krátke.

Otázky a Odpovede

Anonym852 sa pýtal v dvoch príspevkoch:

Čo by sa stalo/aké následky by to malo, keby sa niekomu zvonka (neUkrajinec) podarilo násilne odstrániť/zlikvidovať Zelenského bez súhlasu GP/močiara?

P.S.: A ta ista otazka, ale s Putinom?

Aby si svet uvedomil, preco je dolezity pre svetovu rovnovahu, kedze vela ludi ho obvinuje z niecoho co on nechcel spravit (ale musel).

Zelenskyj je bábka a jeho neplánované odstránenie by bolo použité na propagandsitické účely, ale Ukrajina by išla rovnakou cestou, lebo v podstate procesy by boli nenarušené a bábka na Ukrajine by sa našla. Samozrejme za predpokladu, že by sa ten atentát resp. jeho úspech by sa priznal a nenastrčili by tam dvojníka v maske s upraveným hlasom a nepoužili by deep fake pre priame prenosy a nahrávky.

V prípade Putina to by bola naprostá katastrofa, lebo cez Putina sa riešia globálne otázky a problémy, a to je dôvod prečo si myslím, že skutočného Putina sme nevideli roky na verejnosti a skutočný Putin, až na výnimky, chodí len na neverejné stretnutia.

Mimaterra sa pýtala:

Dnes som videla jedno impozantné video…

https://www.youtube.com/watch?v=Ea4nAfqwn00

Vraj by pripadalo v úvahu aby naše Slovensko patrilo pod Vatikán, alebo Moskvu (že sa to ešte presne nevie). A pravdepodobne budeme mať zase nejaký otrocký davo-elitárny systém. Čo si o tomto myslíš? Ďakujem.

To, že takto otvorene hovorí o takýchto veciach v podstate likviduje v zárodku tie plány. A to je prvá vec.

Druhá vec je, že po tom, čo sa teraz zomelie, tak tieto plány letia von oknom, pretože moc týchto parazitov stojí na US$ a na dôvere k ďalšiemu obeživu, čo dajú do obehu, lebo keď vyjde najavo, že US$ bol podvod spolu s celým súčasným finančným systémom, tak budú musieť nielen ukázať fyzické zlato, ale budú musieť aj budovať dôveru v podstate od nuly.

Tretia vec je, že na výrobu elektroniky potrebujú továrne, suroviny, pracovníkov, technológiu a energiu, ale majú tak akurát technológie, lebo všetko ostatné majú buď priamo Číňania, alebo nepriamo získajú cez pripojenie Thajvanu s tým, že vybudovanie továrne trvá roky a továrne na výrobu vojenskej technológie im nebudú stačiť.

Takže tento pán síce perfektne opisuje niektoré plány, ale z pohľadu procesov je mimo, a tým pádom toto video je strašenie. A nehovoriac o tom, že už na globálnej úrovni je rozhodnuté to, že davo-elitárne usporiadanie spoločností sa zlikviduje, a Eurázia bude patriť pod ruské žrečstvo a Severná Amerika pod atlantské žrečstvo s tým, že ostatné kontinenty budú mať svoje centrá nižšieho rádu.

Jozef Orech sa pýtal:

Skopirujem to aj tu:

Mam dve otázky a neviem či ich dať tú alebo do sekcie “otázky a odpovede “:

 1. Bude nejakým spôsobom zverejnený počet odopreti ktoré sme mali podať do konca minulého mesiaca? Či sa budeme musieť spoľahnúť až na jeho náhodný únik?

 2. Dosť intenzívne ma v poslednom čase “bombarduje” “ty trupka” s reklamou na Shen Yun. Čo to znamená a ako si to mam preložiť?… Amíci usporiadavaju predstavenie o Číne spred (bez) komunizmu v Prahe ( čo je vraj dosť sakrálne mesto) a podstate v rovnakom čase vyšiel tu článok o egregoroch a maticiach.

Ďakujem

 1. Teraz asi nie, krížkom dlho po ukončení celého ukrajinského cirkusu áno, lebo to už nebude štátne tajomstvo. Chcem týmto povedať, že sa budeme musieť spoľahnúť na „náhodný únik“.

 2. Niekto sa snaží čarovať a ty si si to všimol, asi práve včas, aby to na teba nepôsobilo, resp. nepôsobilo takou silou, ako oni chceli.

Peter sa pýtal:

Ahoj Oracle, ja by som rád vedel co si myslíš o tom, že by Kaliňák rad šiel bojovať za NATO. Ja skutočne neviem si vybrať tú správu odpoveď z mojej hlavy.

Ak ho cituješ doslovne, tak s najväčšou pravdepodobnosťou je to u neho len prázdna politická póza, a tým pádom je hoci aj nepriamo vojnový štváč. Lenže ak ho parafrázuješ, tak veci sú len tvojou interpretáciou a mal by si ho počúvať poriadne.

Patak24 sa pýtal:

Ja som si myslel, že Zelenského dosadil GP na odpis Ukrajiny. Evidentne som sa mýlil. Veď takého vojnového štváča ešte svet nepoznal. Asi sa im vymkol z rúk alebo ho Močiar získal na svoju stranu. Čo si myslíš ty Ori?

Nie je to Ukrajina čo sa teraz odpisuje (a len v tejto veci si sa mýlil), lebo sa opisuje celý anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie spolu s tými elitami, ktoré sa zaplietli do nelegálnych aktivít resp. mysleli si, že močiarne kreatúry poznajú brata. Ide totiž o to, že Ukrajina po rozpade ZSSR sa stala semeniskom zločinu (bol to zámer a riadený proces) a príslušné klany chceli urobiť z Ukrajiny a časti Kazachstanu (mesto Astana) svoje centrum a bývalé sovietske a ruské republiky premeniť na surovinové prívesky a urobiť z Číny druhé USA. Toto svojho času celkom zapadalo do plánov GP (globálneho zákulisia), ale nakoniec došli k záveru, že ak toto pôjde takto ďalej, tak v lepšom prípade na tejto planéte táto civilizácia skončila a v najhoršom prípade čaká ľudskú rasu osud horší ako vyhynutie. Takže v zákulisí močiar začali likvidovať, a to najprv tak, že podporili patriotov a nepriateľov močiara. Jedným z konečných krokov je to, že nechali močiar zájsť do extrémov vo veľmi krátkom časovom období (samozrejme ich podpichli tým „správnym“ spôsobom, aby čo najviac panikárili a to je zaručený recept na to, aby táto sorta ľudí začala pracovať proti sebe) a s cieľom stabilizovať pri tomto procese situáciu urobili a sprostredkovali dohody medzi rôznymi klanmi a záujmovými skupinami, pričom vedenie GP to nemohlo urobiť bez dohody ostatných žrecských klanov. Takže Zelenskyj je krytie pre agentov Aliancie patriotov.

Tarch sa pýtal:

Dva dotazy, díky.

 1. Veletoč jménem Vučič. Vrag ili durak? Nebo přílišný tlak jako na Zemana, tam bylo vydírání a výhružky ohledně dcery, zásah do nejcitlivějšího – říká se po Praze.

 2. Na Letné byly instalovány tzv. symbolické hodiny posledního soudu. Je to psychotronická zbraň? Už delší dobu nemá Praha žádnou energii. Pár posledních týdnů převažuje pocit energie drasticky vysilující až nepřátelské. Místní i návštěvníci města hotoví zombies. Něco je tu hodně špatně a není to jen politika.

Odpovede:

 1. Vučič si myslím že dostal ponuku, ktorá sa neodmieta z prakticky všetkých strán súčasného konfliktu, t.j. ak si chce zachrániť krk, tak musí manévrovať. A to, že práve takto manévruje, je dôsledok jeho chybnej mravnosti.

 2. Hodiny sú psychologickou zbraňou asi v rukách GP a je namierená na okultné vedenie močiara. Čo sa týka energie Prahy, tak to je akýsi šém pre golema/zombies, ktorý slúži na ovládanie židovstva a v širšom zmysle aj obyvateľov a návštevníkov Prahy, a ty pociťuješ práve toto, lebo sa nenechávaš ovládať – t.j. si pod útokom (našťastie je to „len“ akýsi automat, ktorý nemá vlastné vedomie, inak by si bol v oveľa väčších problémoch).

Jozef Orech sa pýtal:

Neviem či sa to tu spomínalo, ale minimálne to Stanek hovoril. “…Že Slováci //neviem či aj Čechov spomínal// sú národom, ktorý si toho veľa vytrpel a prežil veci, ktoré by iné národy neprežili…”

Vieme uviesť nejaké príklady a porovnania? Ďakujem

Začnime násilnou maďarizáciou, ktorá bola spustená po tureckej okupácii, a tiež nasadením katolíckej viery resp. vyčíňaním jezuitov a slobodomurárov. A netreba zabúdať na dve svetové vojny a Sametovú revolúciu (niektorí to nazývajú plyšovou revolúciou), ktorú nasledovala genocída prevažne ekonomickými a ideologickými metódami. Takže v porovnaní s tým, čo pocítili národy na západe, tak je to zázrak, že sme tu, napr. čo sa stalo s Galmi počas rímskej nadvlády a čo sa dialo u nás za toto obdobie.

Jozef Orech sa pýtal:

Dávnejšie sme tu spomínali Taiwan a mal by som k tomu otázku: Prečo je Taiwan taký (skanzeny?) aký je?

Pýtam sa lebo som mal možnosť vidieť v práci turistickú skupinu z Taiwanu. Traja účastníci a ich guide leader boli tak oblečení a tak sa správali, že by sa v pohode dali využívať na ohrev priemyselných hál. K tomu tam mali aj jedneho transvestitu… Známy fakt je že na Taiwan sa chodí kvôli určitým operáciam. A je tu ešte”vtip”, že najkrajšie ženy na Taiwane sa nenarodili ako ženy…

Inokedy bola u nás konferencia z nemecká. Všetci bieli, ale mal som pocit, že polovica mužského osadenstva boli inej orientácie alebo metrosexuáli… Nemecko a jeho pôvodné obyvateľstvo je takto cielene degradované alebo to je celý západ? A prečo Taiwan?

Thajvan je testovací polygon pre zavedenie Západu v Číne (cca 20-25 ročný náskok). A čo sa týka Nemecka, tak celý Západ je taký, lebo tam donedávna prebiehala genocída ideológiou, drogami vrátane akože liekov a v neposlednom rade pOtravinami.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Zámerne nepoužívam celé skutočné mená.

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

30 thoughts on “Otázky a odpovede č. 155

 1. Dnes kratko pre 11:00 sa vykolajil medzinarodny vlak Pendolino na ceste z Prahy do Kosic. Cislo vlaku je ex605….6+5=11. Farba je modro-zlta. Zilina je udajne aj podla starsich blogov Nikitu centrum roznych okultnych kruhov.
  Ze by posledna vystraha od GP?

  Liked by 4 people

 2. Trochu na rozveselenie a na vnímanie ruskej duše, mám rád tie drobné detaily.
  zapnite si na začiatok preklad. nabehnete dosť skoro, nebojte sa. Už teraz viete 30% po rusky.

  Páči sa mi

 3. No odpovedal (na otázku či by šiel bojovať) že by šiel bojovať v rámci NATO, ak by aj Rusko napadlne členskú krajinu NATO. Inak sa ospravedlňujem že moja reakcia je pod komentárom od Martina.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s