Zahnať samého seba do kúta

Keď niekto dokáže zahnať samého seba bez vonkajších vplyvov do kúta, tak to znamená, že je špeciálny prípad. Našťastie takýchto špeciálnych prípadov nemáme veľa a to napriek tomu, že existuje anglické príslovie „back oneself into a corner“ t.j. zahnať samého seba do kúta. Dôvodom je to, že málokto z takýchto špeciálnych prípadov má dlhý život.Prečo to hovorím?

Pretože v zdanlivo takejto situácii sa ocitol celý anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie s ich všetkými prisluhovačmi. Samozrejme toto nie je náhoda, ale výsledok starostlivého plánovania a tvrdej práce nielen zo strany Aliancie Patriotov, ale aj globálneho zákulisia (GP). Ide totiž o to, že nielen musíte poznať svoju obeť a rátať s reakciou obete, ale aj reakciu prostredia, v ktorom sa nachádzate t.j. aké zmeny sa v ňom vyvolajú vašou akciou a akciami obete. A keď dokážete zariadiť to, aby si vaša obeť myslela, že sa to deje samo-sebou, tak vaše riadenie je majstrovské a vaša obeť nemá ani tušenie, že to je niekoho akcia. Skrátka, močiar a jeho okultné vedenie okúsil teraz vlastnú medicínu a vôbec im to nechutí.Sú v kúte a čo teraz?

Tak teraz máme byť poriadne ostražití, lebo si chcú zachrániť krk resp. poriadne tresnúť dverami. Teraz skúšali ďalšiu pandémiu, ďalšie kolo covid cirkusu, klimatickú krízu a 15 minútové mestá s digitálnymi menami centrálnych bánk (CBDC) spojené s uhlíkovým sociálnym kreditom, aj projekt Blue Beam t.j. fingovaná mimozemská invázia, a prakticky nič nezabralo. Teraz vyvolávajú nešťastia, či už geofyzikálnymi zbraňami napr. nedávne turecké zemetrasenie, alebo vykoľajené horiace vlaky a budovy a tiež sa pokúšajú nafingovať resp. vyvolať horúcu časť svetovej vojny medzi NATO na strane jednej a spojenectvom Čína-Rusko a zbytkom Šanghajskej organizácie na strane druhej. Priznám sa, že nemám obavy o to, čo títo šialenci vyvedú, lebo sú neskutočne predvídateľní a na každý ich krok existuje protiopatrenie. Ale ak mi niekto ako-tak robí vrásky na čele, tak sú to práve iniciatívni hlupáci tak na pražskom hrade, ako aj v slovenskej vláde, národnej rade a v prezidentskom paláci Slovenska. Našťastie limitované možnosti Česka a Slovenska zároveň limitujú aj prípadné škody na minimum, a tak bránia katastrofe, ale aj tak to nebude nič príjemné.Ako to skončí?

Vznikom nového spravodlivého sveta, ale pred tým celý svet musí prejsť pôrodnými bolesťami a to znamená aj strašením horúcou svetovou vojnou a sociálnym chaosom spôsobeným tým, že tak močiar, ako aj ostatní hráči úspešne rozbili všetky doterajšie systémy a tie nové s nižšou prioritou ešte nie sú úplne funkčné. (Časť toho, že močiar nahnal seba samého do kúta je aj to, že rozbili aj tie systémy, ktoré by mohli byť použité voči nim, ale toto vo veľkej schéme vecí máločo znamená.)S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

17 thoughts on “Zahnať samého seba do kúta

 1. Ori, skvelý príspevok, ktorý by som stručne popísal asi takto: obsahová výstižnosť, priamočiarosť, adresnosť a schopnosť esenciálneho výkladu a pochopenia súvislostí aj tými, ktorí sú tu po prvý krát… 👌🏻

  Liked by 3 people

 2. No od našich hlupákov a hlupane môžeme fakt čakať ešte kadečo. Ale ja mám stále pocit, že tu sa niečo ešte udeje. Bola som v piatok v Ba a bola som veľmi prekvapená. Boli tam všetky vekové kategórie. I keď v TV bolo povedané, že pár stovák ľudí bolo ich tam zopár tisíc ľudí odhad myslím 10 000 až 15 000. A pozorovala som. Ja vážne mám pocit, že tu príde ešte k riadnemu povstaniu(ešte stále neprišiel bod zlomu). Len mám obavy , že proti nám nasadia vojsko NATO Pretože naši vojaci a policajti by to nedali. Ale bol aspoň zosilnený egregor Mieru.
  To čo sa dialo pred ambasádou SŠA som ani nečakala. Cítila som energeticky odhodlanie Slovákov len tak to nevzdať.

  Liked by 7 people

  • Pozdravujem. Aj ja som tam bol. Tiez si myslim, ze pred americkou ambasadou bolo min. 10 000 ludi. Citil som silu toho egregoru Mieru, ktory sme naplnili svojou energiou. Proti tomu par vojnovych stvacov nema sancu, zomelie ich to. Inak tam bolo aj par provokaterov, ale ludia ich slusne vyzvali nech neprovokuju a ze toto je pokojny pochod za Mier.

   Liked by 8 people

   • To je to čemu se říká “slovanská duše” když se probere. To je to, co oni vůbec nechápou. Kolik různých anglo-žido specialistů už celá desetiletí zkoumá ruskou kulturu, hlavně pohádky, Puškina a stále neví co to v nás je. Nikdy na to nepřijdou.
    Jinak Orimu díky, za článek. Je výborný, srozumitelný pro každého.

    Liked by 5 people

   • Áno, bol som tam aj ja – a presne toto som pociťoval – energiu a spolupatričnosť…
    Už tu to viac krát naznačoval oracle aj jox – povstanie, že sa dá na našich chrbtoch dlho orať, ale keď sa prekročí “červená čiara” tak… Ale keď nerátam tých naších zradcov, zapredancov a hlupákov, myslím že vo vyššom záujme bude neutralizovať, potlačiť toto povstanie aby nedošlo k našej slovanskej obrode… Alebo, keď už tomu nezabránia, možno nás budú chcieť znova oklamať nejakým druhým Kotlebom, alebo maďarskou kartou, ale som presvedčený že sa im to už nepodarí… Už sme sa posunuli ďalej…
    Každopádne tú červenú čiaru majú vytýčenu: žiadna vojna proti žiadnemu bratskému slovanskému národu!!!

    Liked by 4 people

   • V žiadnom prípade v Bratislave, Trnave a blízkom okolí nejaké násilné štrajky a demonštrácie. Príliš temné územie, raj neoliberálov, rusofóbov, slniečkárov a pod. Taký slovenský “Mordor”. Posledná bašta temna na Slovensku.
    Pochody a demonštrácie za Mier, slovanskú vzàjomnosť, spoluprácu medzi ľuďmi a národmi. Vyhnúť sa provokáciam.
    ad. 11mata11: “tu príde ešte k riadnemu povstaniu” len toľko:
    Z KSB/DVTR poznáme prostriedky šiestich priorít riadenia/vedenia vojny. Nedať sa strhnúť, neupadnúť do šiestej priority!!! Posilovaním egregoru Mieru, spolupatričnosti bojujeme (zlé slovo) sme sa postavili zlu, vojne prostriedkami, nachádzajúcimi sa ešte vyššie, než sú prostriedky prvej priority, vychádzame z pozemskej úrovne na úroveň harmónie Vesmíru.
    Šnúra uskutočnivších sa pochodov za mier od východu Slovenska až po Bratislavu –
    “Už Slovensko vstáva,
    putá si strháva.
    Hej, rodina milá,
    hodina odbila,
    žije matka Sláva!”
    A prerastie to do povstania pokojnou cestou, až tých ľudí bude v Bratislave nie 10-15 tisíc, ale stovky tisíc. Ideálne s podporou vo všetkých väčších mestách. A tí, čo zostanú doma: hymna z dokorán otvorených okien – všetky 4 strofy v spràvnom poradí… Metalinda. Veď už sme si to raz vyskúšali.
    Obnova pamätníkov a hrobov obetí z radov našich osloboditeľov z pod jarma fašizmu rukami dobrovoľníkov.
    V 1989 sľubili sme si lásku, štrnganím kľúčov sme ju pozvali do našich domovov. No Západ nás podviedol. Vtrhol k nám, aby nás okradol, ožobračil, namiesto lásky priniesol biedu, nenávisť, vojnu.
    STAČILO! Berieme si kľúče od svojich domov späť!
    VYPADNITE ODTIAĽTO!!!
    Toto je povstanie – SNPII.

    Liked by 12 people

    • … fuuu až som mal zimomriavky … 👏🏻👏🏻👏🏻 popolvar67 krásne a úprimné posolstvo. Pecka! Idem si to ešte pár krát prečítať. Ďakujem! 👍🏻🕊️🕊️🕊️

     Páči sa mi

    • Veľmi, veľmi sa mi páči Tvoj komentár.

     Mám jedno doplnenie k:
     “No Západ nás podviedol.”
     Aby sme si úplne mohli vziať späť svoju moc, potom navrhujem byť v tejto veci aktívni:
     My sme sa vtedy nechali Západom podviesť.

     Páči sa mi

     • Áno, aj…, no nie až v takej miere naša naivita zodpovedala podlému úmyslu Západu.
      Treba si uvedomiť, že tzv. kolektívny Západ bol budovaný ako “výkladná skriňa” – lákavý obraz konzumu a “amerického sna”, ktoré sme poznali len z krátkodobých pobytov v zahraničí alebo z holywoodskych filmov. Tým, že za socializmu bol obmedzený dlhodobejší pobyt v kapitalistických “demokratických” krajinách, nemali sme možnosť spoznať podrobnejšie blahá i “blahá” kolektívneho Západu, pocítiť ich na vlastnej koži, poznali sme len to pozlátko, a to sme si stotožnili s celým západným životom. Aj keď socialistické vlády a ideológovia správne poukazovali na protiľudskosť západného spoločenského zriadenia, neverili sme im, považovali sme to len za komunistickú propagandu o to viac, o čo viac sme sa obtreli o pozlátko počas pobytu na Západe.
      Dôverovali sme.

      Liked by 5 people

      • Presne tak. Vtedy sme naozaj nemali ako vedieť do čoho ideme. A dodám – čo dnes už často používam – dnes KONEČne chápem kadejakých analytikov, politológov …. ktorí ohľadne vzniku EU hovorili že ide ani nie tak o ekonomický projekt, ale politický. ja som vtedy nemal šajnu čo tým mysleli. No a dnes sa to zrazu vyfarbuje úplne dokonale … A to sa bavíme o ľu´doch bežných, motivovaných víziou spoločnej existencie európskych štátov … lenže projekt nakoniec prekvapil aj odborníkov ktorí sami len ťažko predpokladali čo z toho v budúcnosti vznikne. Tak napr. aj Harabinovi mnohí vyčítajú prečo podpísal lisabonskú zmluvu ale on odpovedá že v dobrej viere, pričom vychádzal s logického predpokladu zdravého rozumu ktorý nedovoľoval premýšľať nad kadejakými absurdnosťami ktoré sa dnes stali dokonca normou. Ono, vždy sa všetko dá zvrtnúť tak či onak takže primárne to nie je o projekte ktorý je popísaný na papieri. Keby Vám pri vstupe do EU povedali že automaticky vstupujeme do NATO, že zavedú povinnú sexuálnu výchovu, kadejaké zvrátenosti, že nám povinne nasadia kvóty pre migrantov z Afriky, že budeme platiť za Grécke dlhy …. ako by asi dopadlo hlasovanie o vstupe? Ešte taká perlička – KTO z nás vedel že “klub najbohajších a najrozvinutejších” organizoval FALŠOVANIE gréckeho účtovníctva za pomoci americkej Goldman Saachs, ktoré by sa do tohto spolku inak nikdy nedostalo? Tak toto bol pre mňa takmer okamžite budíček. Lenže ako sa tieto veci dali dopredu predpokladať? No, minimálne alebo nijako. Lebo to nedáva zdravý rozum že? Dnes už sme preto niekde celkom inde …. a aj naša zodpovednosť za to ako sa rozhodujeme. Lebo dnes už kto chce, vidí a počuje.

       Liked by 4 people

 3. Na vladu som dal kvoli Migom v piatok oznamenie na GP. Dnes som cital facebook V.Puskara( nemam FB iba printscreen) a N.d zrejme vykuchal Migy a poslal to na UKR. Takze moje obavy su opotstatnene. Nebolo by odveci im to tam naposielat vo vacsom mnozstve do tej ich schranky, nech to riesia ex offo. A odkazte Smeru , nech zahaji poslanecky prieskum ohladne toho.
  Ale optimizmus mi dodala sprava, ze GP zacal stihanie za nadmerne umrtia pocas Covidu, zatial iba vo veci. Mozno to bola posledna kvapka pre Lengvarskeho, ale urcite zlociny sa nepremlcia a stihanie konci iba smrtou.

  Liked by 7 people

 4. Tiež som bola na pochodoch mieru (v Ružomberku). Bola som milo prekvapená koľko ľudí (aj mladých) bolo na tomto pochode. A skupinka štváčov (v jej čele poslanec Benčík) sa ku nám ani neodvážili priblížiť. Bol síce v tom našom dave jeden “hopsajko” s zástavkou modrej holubice na žltom podklade a vykrikoval, že “Rusi domov a vrahovia domov”… Ale nemal šancu. Keď ľudia začali do neho strkať,tak som im povedala, že nech ho nechajú na pokoji,lebo provokatéri len na toto čakajú. Benčíkovu skupinku natáčala RTVS a robili s nimi rozhovor.
  Jedna pani,ktorá sa ich pýtala, že prečo sú proti Rusku,čo vlastne vedia o histórii padlých vojakov na Slovensku v II.svetovej vojne a či vôbec vedia,kto naše Slovensko oslobodil… Tak sa jej dostalo odpovedí,že “rusi sa spojili s nemcami,aby nás potom mohli okupovať”. No,čo k tomu dodať… Ľudkovia zlatí,aj tie 3 bodky na konci mojej predošlej vety sú príliš. 😱 Človek sa naozaj už nestačí diviť.

  Liked by 2 people

 5. Na margo článku … vlastne ten popis je obrazom aj vyšších zákonitostí. Svetlo nepotrebuje bojovať, temno sa totiž aj tak nakoniec porazí samo. Má to súvis aj s opatrnosťou s akou je treba pristupovať k uplatňovaniu slobodnej vôle v živote. Tým, že ako ľudia nevidíme do celého obrazu stvorenia, mali by sme sa vystríhať hlavne želaní, ktoré idú proti iným a ktorých hlavným cieľom je osobný prospech bez ohľadu na následky. “Pozor na to čo si želáš, aby sa Ti to náhodou nesplnilo”. Táto múdrosť rovnako nabáda aby človek dobre premýšľal nad tým čo si praje a za čo prosí. Vágnosť a povrchnosť takisto nie je dobrým stavebným kameňom pri plnení želaní. To však platí pre všetkých rovnako, ľudí aj elity. Nepochybne si elity naplánovali a želajú nádherný svet NWO, v rámci ktorého by mal redukovaný a kontrolovaný plebs slúžiť na skupinu privilegovaných. Len to nedomysleli. Zabudli že aj oni rovnako slúžia vyšším cieľom a že sú len súčasťou procesu ktorí oni neriadia. Preto sa v matrixe budú neustále odhaľovať nové a nové medzery a chyby, ktoré in nakoniec samých odrovnajú … Presne preto a takto padlo každé jedno impérium aj v minulosti. Z nejakého dôvodu človek stále opakuje svoje chyby …. pritom nechápe že nikdy nebude nijaké “tentokrát sa mi to už podarí a stanem sa definitívne neobnemzeným pánom ” ….. To opakovanie histórie totiž nie je o tom že opravím chybičky, doladím, zohľadním …. ale má nám práve ukázať bezperspektívnosť takéhoto neľudského prístupu. Že skutočný rozkvet je v úplne inom ponímaní sveta. Nie rozdeľovaní ale spolupráci na diele, ktoré nakoniec vo svojom synergickom efekte presiahne našu súčasnú úroveň bytia.

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s