Nechcel som pokaziť MDŽ a nechcem pokaziť víkend

Preto píšem to, čo píšem teraz a nebude to príjemná vec.

Začnem tým, že je tu séria útokov na jazyk samotný a tým pádom na myslenie ľudí:

 • V tomto videu z augusta minulého roku sexuálna terapeutistka hovorí o tom, že namiesto slova pedofil by sme mali použiť výraz “osoba priťahovaná maloletými” s anglickou skratkou MAP aby sme neranili ich city a necajchovali ich a toto je nielen cesta k normalizácií pedofílie v spoločnosti, ale rovno k jeho dekriminalizácií:

 • V tomto videu od BBC nebinárna sexuálna terapeutistka hovorí o tom, že každý by mal mať možnosť vyžiť svoje sexuálne fetiše napr. po dohode drogovať ženy mať s nimi sex, mimochodom táto terapeutistka miluje šišky:

Skratka korporátne médiá zámerne vytvárajú falošný obraz toho, čo je normálne a prístupné s tým, že niektoré úrady v tomto lietajú s nimi napr. drag queen čítajú deťom rozprávky či robia pred nimi tance. Samozrejme reakcie na takéto veci sú od väčšinovej verejnosti negatívne (za predpokladu, že čas sa o tom dozvie):

Ako predátori sa maskujú

V prírode predátori sa maskujú pred korisťou ako medeno-hlavá zmija, sklípavkový pavúk a ostatný

A reakcie sú aj takéto:

Buď pyšný na svojich ľudí, nie na svoju duševnú chorobu

Buď pyšný na svojich ľudí, nie na svoju duševnú chorobu

A teraz niečo temnejšie:

Bill Gates nakúpil 100 miliónov akcií v Holandskej/Nizozemskej firme Heineken napriek tomu, že nie je fanúšikom piva (prvý varovný signál, že ruky prečo od tejto firmy a jeho produktov). A teraz sa objavili chýry, že adenochróm získaný z na smrť utýraných detí v sudoch firmy Heineken firmou Dutch Oil Company (holandská olejárska firma):

photo_2023-03-06_18-04-03

Ten, kto vypustil správu o sudoch možno preháňa, ale keď človek pozrie na obrátenú fľašu piva, tak nielen uvidí satanistickú symboliku, ale aj dôjde k záveru, že zo svojich konzumentov robia nevedomých účastníkov satanistických rituálov:

A utýraných detí aj zostaneme, v Číne ročne zmizne dva milión ľudí bez stopy, sú medzi nimi, muži, ženy a deti. O Číne je známe aj to, že odoberanie orgánov od väzňov a transplantácia je veľký biznis t.j. veľká časť zmiznutých ľudí  je rozobraná na orgány tak, ako muži v uniforme ukrajinských ozbrojených síl nájdený baníkmi v štôlni uholnej bani nachádzajúce sa v Poľsku 40 km od Poľsko-ukrajinských hraníc. Toto je relevantné kvôli údajne originálnemu videu s deťmi vo formalíne (len pre silné nervy a žalúdky-Yesi nepozeraj to):

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

16 thoughts on “Nechcel som pokaziť MDŽ a nechcem pokaziť víkend

 1. To poslední video je drsný humáč. Hajzlové. Doufám, že k nim peklo nebude milostivé a ti, co to udělali, budou trpět na věky věků… Ten sud s nápisem “Adenochrome” je ale nejspíš fejk. Podívejte se na písmena pozorně a je vidět, že některá jsou upravovaná bez odlesku světla, např. O vedle CH, kde u C by měl být stejný odlesk světla. Zas takoví pitomci by asi nebyli, aby něco takového psali na sudy nebo nechávali vyrážet…

  Páči sa mi

 2. Aj keď téma tzv.ženských časopisov je iba okrajová, pre mňa je to pár rokov zjavné,ten zvláštny trend propagovať obezitu ako normu Spomínam to tu pre doplnenie. Ako dievčatá sme pre Vogue,alebo Burdu 14 dní boli na jogurtoch,jednak ,aby sme si tento ikonický (kedysi)časopis mohli kúpiť,jednak,aby sme boli štíhle. Úpadok je neuveriteľný.Samé slonice,divné neatraktívne ženy,biele dieťa nenájdete.
  https://www.vogueknitting.com/magazine/winter-2022-23-fashion-preview/ aké vzory majú dnešné mladé dievčatá….

  Liked by 1 person

 3. Na zem Boh zosle sodomu gomoru lebo západnej kultúre už vládne satan hoci veľa ľudí ho nepodporuje. Už aj tak sme všetci vo vojne hoci to nepriznávame !!! Možno že sa aj sami zničime.

  Páči sa mi

  • Ja doporučujem pozitívny postoj, musíš poznať silu myšlienok – vlastných aj kolektívnych…
   Pretože akékoľvek negatívne myšlienky sú deštrukcia a spôsobujú len ďaľšie zlo.
   Takže žiadna sodoma-gomora na nás všetkých…
   Kdesi v písme – starý zákon – je stať keď tuším Abrahám prosí Boha o uchránenie pred pohromou – začína na 100 spravodlivých, potom 50, 10,5,4,3,2,1 – tak nejako, a Boh sa nakoniec zmiluje nad celým mestom keď nájde aspoň jedného spravodlivého…
   Je to pekná a pravdivá symbolika.
   Máš pravdu, sme vo vojne – a už dosť dlho – a niektorí to nevidia a niektorí si to nechcu priznať. Ale je to o schopnosti každého z nás vlastnými myšlienkami, postojom, skutkami prispieť k pozitívnej zmene sveta, našho bytia…
   Nepriateľ pozná lepšie našu silu a schopnosti ako my sami seba, preto nás zámerne drží v tomto zakliatí… Ale sme svedkami apokalypsy – našeho odkliatia, každý si tým musí prejsť sam…

   Liked by 3 people

 4. Ahoj

  Celá LGBT propaganda je mi rovnako srdečne fuj ako tebe. Pracujem ale celý život s jazykom a tak by som rád prispel k porozumenu.

  Výraz “dobrý pedofil” je nanajvýš odsúdeniahodný v kontexte dnešného propagandistického ošiaľu.

  Sú však aj iné kontexty. Zo staršej literatúry viem, že boli autori, ktorí skutočne vnímali slovo “pedofil” ako niečo neutrálne. Doslova to znamená, že ten človek má rád deti – a nič viac. Jedna vec je preferencia a druhá vec je morálka. Pedofil uprednostní prácu učiteľa pred prácou na benzínovej pumpe. Môže byť vysoko morálny a možno je jeho prínos pre spoločnosť len a len kladný. Na takých ľudí deti nezriedka s láskou spomínajú po celý život.

  V novšej (nie uletenej najnovšej) vedeckej literatúre som potvrdenie tohto pohľadu nenašiel (príliš som nehľadal), ale existuje niečo analogické. Psychológ Erich Fromm píše (cca 1960) o “nekrofilnom type osobnosti”. Taký človek ide robiť do pitevne alebo do pohrebnej služby. Má to aj iné prejavy, ale ani jeden z nich nemusí byť (a väčšinou ani nebýva) odsúdeniahodný.

  Podobne môže zoofil milovať zvieratá, fotografovať ich, cvičiť, chovať a podobne, bez toho, aby cítil potrebu s nimi súložiť.

  Napokon, to isté platí aj pre heterosexuálov. Chlapom heteorsexuálom sa páčia ženy. Pritom len u mizivej časti z nich to vedie k niečomu nemorálnemu či nezákonnému.

  Riešením by bolo presadiť dve slová: pedofília a patopedofília. Obávam sa však, že dnešnom informačnom marazme sa to nepodarí.

  Takže je OK na nich útočiť. Je ale dobré byť si vedomý, že v tých ich bláboloch je zrnko niečoho racionálneho, i keď pokriveného a zasadeného do chorého kontextu. Musíme byť informovanejši a racionálnejší než oni.

  Marian Smolík

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s