Niekoľko správ, zaujímavostí a internetových meme

Zaujímavosťou je, že ženy na Západe začínajú odmietať feminizmus resp. tú časť feminizmu, ktorá stiera rozdiely medzi pohlaviami a robí zo žien resp. z ich tiel komoditu t.j. “feminizmus slobody” resp. feminizmus všetkého si dovoľovania. Je to prirodzená reakcia žien na spoločenský marazmus resp. na dopady spoločenského marazmu, ktoré postihujú obe pohlavia a rodiny. Toto odmietanie bude čoraz silnejšie, ako dopady finančnej a ekonomickej krízy budú čoraz markantnejšie prejavovať spolu s prebudením ľudstva.  Tým pádom “feminizmus starostlivosti” t.j. hnutie zrovnoprávnenia prirodzených rolí a schopností dostane do popredia.

Keď skupina je pripravená vyraziť von a byť potlačená

photo_2023-03-10_20-45-00

Čo si nahovárame budú sa správať ako štetky

Školy sa zmenili na indoktrinačné centrá a stáva sa to všeobecne známym

photo_2023-03-11_11-10-06

Kamala Harris povedala, že mladý ľudia jej povedali, že trpia “klimatickým mentálnym zdravím”. Toto je dôkazom toho, že školy myjú deťom mozog a doháňajú ich k šialenstvu tak, ako ich mätie LGBTQWXYZ nezmysel.

A následne v Kalifornií schválili toto:

Kalifornské zákonodarstvo schválil zákon, ktorý znižuje trest za dobrovoľný orálny a análny sex s deťmi

Držte sa čo najďalej od energetických nápojov značky “Monster” obsahujú veľké množstvo fytoestrogénov a môžu robiť z mužov “femboyov”:

photo_2023-03-09_21-12-44

V USA skolabovali dve banky Silicon Valley Bank a Silvergate Bank Capital a na marga toho, objavil sa nejeden internetový meme:

Bankový systém

YellenBanking

Yellen: Všetko je stabilné

Traja hlupáci demonštrujú ako funguje moderný frakčný bankový systém:

John Gabia: Jedného dňa benzínové pumpy sa stanú tak nostalgickými ako verejné telefóny

photo_2023-03-11_11-07-09

Elon Musk: Tiež bankové pobočky a bankomaty

Trocha vážnejšie:

Elon Musk tvorene pripúšťa nákup Silicon Valley Bank a Saudský korunný princ má víziu ohľadom Credit Suisse:

photo_2023-03-11_11-07-46

A teraz memy z politického a konšpiračného súdka:

Čo všetko robí Hunter Biden keď preťahuje štetky a užíva kokaín

Skratka Hunter Biden for president

Porovnanie čínskej a americkej ocele pri požiaroch výškových budov:

photo_2023-03-11_01-08-45

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

21 thoughts on “Niekoľko správ, zaujímavostí a internetových meme

 1. LGBT a Pedofilii, stejně jako další zvěrstva, schvaluje a uzákoňuje Důvodová zpráva Istanbulské úmluvy. Jako první jí přeložil do Češtiny Zdeněk Chytra ze spolku Tradiční rodina. Díky němu jí Babiš nepodepsal, ale Fialova vláda chce téma opět otevřít.

  Liked by 1 person

  • Dnes popoludní som Orimu položil dve otázky.
   Prvá: “Čo je politika?”
   Politika je koncentrovaný prejav ekonomiky. …a ekonomikou hýbu peniaze.
   Druhá: “Čo sú oligarchovia?”
   Oligarchovia sú slovanským ekvivalentom západných nadnárodných korporácií., t.j. západné korporácie na “hulváta”. Slovania majú vlastnú kultúru, vlastné hodnoty. A ak sú im nanucované západné hodnoty, tak to dovedú do absurdna, alebo zrealizujú “na hulváta”…
   Nemožno seriózne hovoriť o nejakej suverénnej politike akéhokoľvek štátu, či spoločenstva štátov, ak ekonomická sila nadnàrodných korporácií prevyšuje ekonomickú moc aj superveľmocí. Tak, ako musí Rusko dostať pod kontrolu svojich oligarchov, tak aj západný svet (GP) musí zlomiť moc západných nadnárodných korporácií
   A ajhľa, čo čítam o pár hodín neskôr v @mimaterrom vyššie linkovanom článku: “ Ramaswamy tvrdí, že současné (DEI, ESG) finančnictví je jen mazaný podvod, kterým nejbohatší jednotlivci okrádají obyčejné občany. Za hlavního provozovatele tohoto finančnictví označuje nechvalně známou skupinu BlackRock!”
   A navyše útok na SVB nie je len útokom na aktuálny finančný systém, či na Brusel a jeho zvràtenú zelenú a LGBT politiku, ale je to predovšetkým útok na ich dôležitý nástroj kontroly, špehovania, digitalizácie (stredovekého ohlupovania, debilizácie) más. Západný IT sektor je v ohrození. Otázka: “Kam budú smerovať všetci tí IT špecialisti, pre koho začnú pracovať, ak sú ich západní zamestnàvatelia aktuálne nesolventní?
   Krach SVB je “výstrelom z Auróry”.

   Liked by 5 people

   • na tych ITeckaroch stoji dnesny svet, mysliet si, ze sa vratime technologicky niekde do 50tych rokoch alebo do 19. storocia nieje progres ale riadny regres, musime ist dalej, inej cesty niet a pocas tej cesty musime tak isto znovu objavit aj moralku.

    Socialne siete niesu jedinym uplatnenim ITeckarov. Tam sa to samozrejme moze cistit o cenzorov, ale to niesu ITeckari (ako napr Musk vycistil twitter), tieto nastroje musia padnut.

    Cim dalej, tym viac suhlasim s Batom, ze kazda kriza je v prvom rade krizou moralky. Vsetky nastroje na skvely zivot tu su, nic nezmizlo, len sa to nepouziva v sulade s clovecenskym vyvojom ale proti nemu.

    Okopavat brambor v zahrade bohuzial neriesi nic, sme ludia, zijime v spolocnosti, sme na sebe navzajom zavisli, spolu vytvarame system, ktory je obrazom nasej moralky.

    Liked by 4 people

    • V podstate súhlasím.
     Kríza morálky vedie k porušovaniu miery.
     Aj tá digitalizácia a závislosť sveta na IT-čkároch je už cez mieru.
     Navyše, pozorujúc svet a myslenie IT-čkàrov (česť výnimkám), oni si dobrovoľne zobrali “modrú pilulku” a žijú vo vlastnom matrixe, pomaly pretvárajúc aj svoje okolie na matrix.
     Takže, aby nedošlo k nedorozumeniu: to, že útok na SVB je aj útokom na západný IT svet, neznamená, že sa tento sektor ide likvidovať celosvetovo, je to len ochromenie jedného z významných nástrojov politiky Západu.

     Liked by 4 people

     • este taka vec na zamyslenie: Mozme povedat, ze najlepsi ITeckari maju istu poruchu v autistickom spektre. SAP zamestnava (alebo zamestnaval) cele oddelenie s takymito ludmi. Pricina autizmu je sice zjavna, ale nesmie sa vyslovit.

      Takze nieco, co sa tu dialo dlhe dekady stvorilo isty typ ludi, ktori priniesli da sa povedat tuto dnesnu dobu. Teraz prebehlo dalsie kolo veci, ktora sa nesmie vyslovit, som zvedavy akych ludi to stvori a co prinesu. Cim dalej, tym viac to vyzera, ze tu zijeme na uzavretej farme. A kluce od miesacky ma bohviekto.

      Liked by 2 people

      • “ Teraz prebehlo dalsie kolo veci, ktora sa nesmie vyslovit, som zvedavy akych ludi to stvori a co prinesu”
       To ďalšie kolo veci bolo o nahnatí všetkých ovčanov – biorobotov/zombie do jedného “košiara” a pasenie z jedněho centra.
       Už dlhšie, a nielen ja, pozorujem jeden jav: skoro všetci, ktorým sa stala tá vec, majú na dianie u nás, vo svete, na Ukrajine rovnaký názor, ktorých prejavom je rusofóbia a nekritický obdiv Západu. Akoby ich podvedomie bolo ovládané z jedného centra. Konštruktívna diskusia je s nimi nemožná – psychotrockizmus.
       A všetkých spàja ešte jedna vec – sú zavčeličkovaní.
       Všetci takto sa prejavujúci sú po viacnásobných včeličkàch, no nie všetci zavčeličkovaní sa prejavujú ako rusofóbni psychotrockisti.
       Jednoducho, tí, čo dostali “ostrú” dávku a mali už aj predtým nejakú afinitu k Západu a k rusofóbii, sú už pevne lapení a ovlàdaní.

       Liked by 5 people

    • Nemôžem súhlasiť,že zahradníčenie nič nerieši.
     Sme národ rolníkov. Axe spomínal s hrdosťou ,že je z dediny.Ale na Slovensku sme všetci dedinčania. Prípad Eset sa stal,ale je to len krátka nepatričná epizóda. A tak si sedliacky myslím,že zemiaky a kapusta sú a budú istotoul

     Liked by 4 people

     • Ono cesta bude ruka v ruke …. technologie/IT aj to zahradnicenie alebo ešte lepšie – definitivne nastáva prielom v chápaní smerom k tomu, že zabezpečenie obživy obyvateľstva je základným kameňom samostatnosti a uplatňovania slobody. A na tomto kameni bude stáť v budúcnosti každý štát, ktorý to myslí vážne so svojou existenciou. To isté platí o IT a technológiách. 3 dimenziou bude morálka a správne nastavenie hodnôt. Z tohto komplexu nakoniec musí vzísť naša budúcnosť, pokiaľ s ňou rátame. Lebo čas posledných rokov jasne hovorí, že takto ďalej to nepôjde a jeden čas končí. Ten, kto tvrdí resp. zastáva názor že to, čoho sme už dlhšiu dobu svedkami, nie je nič iné ako vrcholenie krízy morálky, ten trafil presne klinec po hlavičke.

      Liked by 1 person

       • Moj stryko dostal napad posadit zaciatkom marca skore zemiaky na sklenika. Tym staci cca 90 dni, aby zarodili a to bude akurat koniec maja, ked ich vyberie a vysadi predpestovane priesady papriky a paradajok. Zemiaky pochadzaju zo stredoamerickych hor. Nizsie teploty by im nemali uskodit. V pivnici klicia uz pri teplote +4*C. Drzim mu palce, verim, ze mu to vyjde. V podstate by to znamenalo tri urody zemiakov aj v nasich podmienkach.

        Liked by 2 people

        • prosim vas, ten zaciatok je zmeteny, pestuje tie zemiaky v sklenniku? alebo ako ich vymeni za papriky a paradajky, ked mam tie papriky paradajky do polky maja v sklenniku? vdaka za info a pridam aj svoj “napad”, skusal som zemiaky pestovat v slame (bez orby a inej namahy), slo to ale slimaky sa v slame namnozili tiez, kazdopadne zemiaky maju radi teplo a to im ta slama poskytla, teraz skusam v štiepke z listnateho dreva a co najvyssia vrstva, vyhoda je hlavne, ze nemusite vykopavat okopavat, len odhrniete, odoberiete nieco/skontrolujete a zahrniete … inak tento sposob ( mulč je štiepka) uzivam na takmer vsetku zeleninu, dobre drzi vlhkost, v lete chladi, v zime hreje a postupne sa rozklada, takze aj ziviny, mam to este doplnene a kvapkovu zavlahu, takze zalievam aj na poludnie ked je 35C, a este vlastne aj co sa tyka buriny je to minimalizovane, ale berte to s rezervou, po 30tich rokoch v panelaku zacinam od 0, ale bavi ma to a hlavne som uz 3. rok sebestacny okrem muky, oleja, cukru, soli a korenia. Nech sa nám všetkym dari, prisposobeniu zdar 🙂

         Páči sa mi

       • Galina, ja chápem že pestovanie bude potrebné,ale nemôžme pestovať všetci. Snažte sa robiť veci v ktorých ste dobrí. Niekto vie zvárať,druhý je frézar, iní rybár, ďalší lesník. Spoločnosť má byť pestrá a ja si myslím že každý je z nás niečím výnimočný. Chápeš…

        Liked by 1 person

        • Jasne,že chápem. Práve som svedkom celkom vtipného javu.Ani som nevedela,že to pôjde tak rýchlo.Apríl je mesiac,keď sa konajú prijímačky na stredné školy.A teraz rodičia,ktorí by možno ešte pred rokom,max.dvoma poslali synov na gympel,dnes im hľadajú dobré učňovky.Také už bezpochyby sú,prestížny je napr.odbor opravár klimatizačných zariadení.
         Remeslo má opäť zlaté dno.

         Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s