Ecce impostor et corrumpo

Voľne po latinsky „hľa podvodník a korupčník“ a ešte voľnejšie podľa Piláta Pontského a jeho ecce homo t.j. „hľa človek“. Dôvod tohoto nadpisu je v tom, že sa nielen bude poukazovať na podvodníkov, korupčníkov a skorumpovaných, ale aj na to, že tento jav je systematický a tým pádom celý systém je zločinný a protiľudský.

Prečo to píšem?

Padli dve pomerne veľké banky, ktoré síce nie sú systémovo dôležité, ale sú nielen dosť veľké na to, aby vytvorili vlnu výberu peňazí aj u ostatných bánk a tým spustili vlnu bankrotov veľkých bánk a finančných inštitúcií, ale aj ďalší prepad akciových a dlhopisových trhov s tým, že to na 100% odpáli deriváty všetkých druhov. Skrátka, je to ďalší Lehman brothers, tentoraz ale na steroidoch, kvôli mizernej ekonomike a nemožnosti natlačenia ďalšieho obeživa bez toho, aby to neodniesli aj centrálne banky. Skrátka, ľuďom dôjde to, že nielen bankári sú podvodníci, ale aj moderný bankový systém je jeden gigantický uzákonený finančný podvod práve kvôli frakčným rezervám a emisii dlhového obeživa.

Keďže z najväčších podvodov bol odhalený, tak začnú riešiť problém vzniknutý kolapsom veľkých bánk a aj korporácií (bez jedného neexistuje ten druhý), ale to znamená, že sa odkryjú ďalšie zločiny a problémy. To zas primäje ľudí riešiť tieto problémy a zločiny s tým, že sa to bude postupne nabaľovať na jednu kopu a vykreslí to komplexný obraz zločinných prepojení a problémov, ktoré nielen bude potrebné riešiť, ale aj v budúcnosti im predchádzať.

Čo sa udeje?

Pred tým, než sa krach bankového a korporátneho systému prejaví, tak anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie sa bude snažiť odštartovať horúcu vojnu medzi NATOm a Ruskom. Lenže je to krok, ktorý očakáva kde-kto a toto sa použije na to, aby sa poukázalo na zločiny a problémy, ktoré by neboli odhalené, resp. boli by neskoro odhalené, pri riešení problémov a zločinov spojených s finančným a korporátnym systémom. To samozrejme znamená, že ten pokus vyšumí do stratena a z vojny nebude nič s tým, že toto strašenie poslúži na ďalšie prebudenie ďalšieho segmentu spiacej populácie.

Ako sa to skončí?

Po tom, čo vyšla najavo zločinná podstata finančného a korporátneho systému kvôli ich znefunkčneniu, tak ľudia začnú riešiť otázku čo teraz a budú následne hľadať alternatívu t.j. rozbehne sa malé a stredné podnikanie v rámci živností a výrobných družstiev s tým, že platba za služby bude prebiehať pomocou hotovosti, či drahými kovmi a kryptomenami. Dodávam, že po tomto krachu už nikto nebude veriť nielen vysoko-centralizovaným systémom, ale ani prostredníkom/sprostredkovateľom vo financiách kvôli ich náchylnosti ku korupcii a bude sa robiť všetko, aby sa takéto systémy obišli resp. nevznikli, t.j. organizácia štátu sa stane plochšia a s minimom orgánov a ak sa banky nepremenia na úložiská tých zlatých a strieborných mincí a zliatkov, z ktorých sa urobili NFT a ktorých vlastníctvo sa dá sledovať pomocou technológie blockchain, tak zaniknú spolu s ostatnými už nepotrebnými až škodlivými inštitúciami. Toto samozrejme znamená aj to, že prebiehajú resp. prebehli ďalekosiahle zmeny v chápaní roly štátu a inštitúcií napr. kto vydáva aké obeživo, lebo prejdeme na duálny systém podobný tomu, ktorý bol v stredoveku a v starovekom Egypte. Inými slovami, prejdeme na systém, kde štát vydáva zlaté a strieborné mince a existujú dajaké kryptomeny, ktorých vlastnosti sú prispôsobené tým funkciám, ktoré zastávajú a plnia s tým, že energia je prakticky zadarmo a v neobmedzenom množstve, t.j. existujú rôzne prakticky voľne meniteľné energetické invarianty v rôznych množstvách.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

28 thoughts on “Ecce impostor et corrumpo

 1. Schillerová/ANO ozvučila tajné plány pětidemolice na urychlené přijetí eura v ČR. Buď jim dochází co se děje a snaží se vytřískat co se dá a vymést lidem úspory z kont ? Anebo jen plní další bod zadání z Tržiště 15. V každém případě, doba je turbulentní. Zeman dosadil do ČNB na poslední chvíli Michla, zatím se jim ho nepodařilo sundat, obhájil nejvyšší stupeň prověrky. Tipuju, že starý jezevec – prognostik Zeman tohle předpokládal a Michl by jim mohl trošku házet vidle do jejich veledíla. Doufám, že jim vyzrazený plán bleskového přijetí eura nevyjde, že už nebudou mít čas.

  Liked by 3 people

   • “Iste”. Vo svete kde nedokázali prakticky zaviesť jeden kovid kód, tak idú zakladať “One World Currency”… Už vidím napr. štáty BRICS+ ako sa s radosťou zapájajú do “One World Currency”… CBDC rozhodne tí šmejdi budú chcieť, ale “One World Currency” aj v blízkej dobe je bullshit… Našťastie sa ľudia prebúdzajú Čim viac budú šmejdi tlačiť na pílu, tým bude prebúdzanie rýchejšie… Síce máličko, ale už vidno v okolí…

    Páči sa mi

    • ak vznikne e-juan, e-usd, e-eur, e-rubel, atd, tak uz mas tu one world currency!!!! vsetky tieto meny budu musiet implementovat protokol, ktory umozni prevod z jednej na druhu radovo v max minutach. dnes to trva niekde aj par dni, a ide to cez X subjektov. tym padom vobec nepotrebujes jednu menu pre vsetkych. kazdy si spravi svoju, ale pojde to cez jedneho uctovnika. a one world currency je na svete.

     cina to uz davno implementovala a neustale realne skusa, ruska centralna banka sa hrajka cez sberbank s e-rublom, india robila taku malu saskarnu 2 roky dozadu, ked zakazala nejaku bankovku, ktorou sa najviac platilo. vyzera, ze to bola priprava na ich cbdc, podobne, ako to teraz prebieha v nigerii, ked vybery brutalne obmedzili, stare bankovky zrusili a zaviedli e-nairo. v brazilii je momentalne lula, ten skoci na cbdc ako mucha na lep. juzna afrika ma obrovske problemy s dodavkami energii a potravin, tam je to tiez kadejake.

     bank runy v usa a potazmo aj dalej vo svete asi nezastavia, ked tak na velmi kratku dobu, a potom to padne, ale ze na komplet a so vsetkym vsudy. myslim, ze zostava velmi malo casu, radovo 6-8 tyzdnov.

     Páči sa mi

      • Zhruba tak to vidím aj ja… V úvode som písal, že podobný pokus robili s kovid nezmyslom a nedokázali to spraviť… Neodkázali zosynchronizovať ani len krajiny v rámci fašistickej EÚ. Ani len v rámci EÚ! A to ľudí strašili nákazou a smrťou… Preto pri peniazoch to vidím ešte menej reálne a len to pomôže nezávislým kryptomenám (píšem nezávislým, nie sprostostiam typu XRP za ktorými stojí firma a gro token vlastní dáký bazmeg)… Nech len tlačia na pílu a strašia, ľudia pochopia že nepotrebujú žiadnu centrálnu, úchylnú “autoritu”…

       Páči sa mi

       • akcia kovid bol test, ktory mal ukazat pripravenost na zavedenie cbdc. mimochodom, test bol uspesny.

        co sa tyka btc, na lokalnej urovni, ja tebe, ty mne, no problem. ale napr. ides kupit od firmy hlinikovy pristresok na auto. tu chces co riesit s bitcoinom, ked ta firma potrebuje nakupit hlinik, skrutky, stroje atd, ktore si nevyrobi na kolene? ta firma bude musiet zaplatit cez nejaky regulerny coin. a jej bude tvoj btc uplne ukradnuty. naco jej budu tvoje btc, ked ona potrebuje e-eur?

        co sa tyka zavedenia cbdc:

        co sa tyka situacie v nigerii:

        len pre vase info, v nigerii je brutalne premium, ak chces nieco zaplatit v btc. tym padom, v zasade ludia nemaju moznost platit ani btc, pretoze nemaju tolko btc..

        Páči sa mi

         • Presne tak, pokus im nevyšiel… neutron34, bol si prekvapený že to v praxi vie fungovať aj inak… videl som kupovať byty za BTC, objednal som si služby od firiem ktoré berú len BTC… Nigéria nie je správny príklad… Toto musia ľudia pochopiť, že kryptomeny sú peniaze a nie nástroj na špekulovanie (kúpim a cez páku predám drahšie). Ak ja ako majiteľ kaviarne zaplatím firme v BTC a tá zaplatí zamestnancom BTC a tý zaplatia mne za kávu v BTC, tak sa kruh lepších peňazí než je fiat uzavrie… Nevravím že dokonalých peňazí, ale určite lepších, spravodlivejších, necenzurovateľných, nefalšovateľných než je fiat vyrobený zo vzdu, napísaný niekde na počítači… problém zlata (zlato a striebro sú skutočné peniaze) bolo jeho ťažkopádne používanie, v krypte je tento problém elegantne vyriešený…

          Liked by 1 person

          • preco je moj priklad z nakupom pristresku zly, preco je priklad nigerie zly? ved v nigerii je btc pouzivany najviac na svete a je vidiet, ze ked im obmedzili cash, tak sa dostali do problemov napriek tomu, ze platia z btc bezne. napis viacej v com su tieto priklady zle.. vdaka.

           Liked by 1 person

         • tvoj nazor oracle, ze nebol uspesny. ja ti poviem takto: na skole, ktoru navstevovali moje deti sa konal slinovy test, z 300 deti, presne 3 test neabsolvovali, ano 2 boli z toho moje. zvysok sa podvolil. navyse ako bonus som dostal trestne oznamenie za to, ze som ludi cez edupage varoval pred tymto krokom. o tom, ako sa sparovali vsetci naokolo, a aj ti najvacsi geroji sa posrali, sa nejdem ani vybavovat. mozno mas lepsiu skusenost, za mna vsak veci dopadli negativne..

          Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s