Pripomienka a pár obrázkov

Pripomienka: Klásť otázky do ďalšieho kola rubriky otázky a odpovede môžete tu a pod príspevkom Patreon do 26.03.2023 23:59. Ďalej prispieť na chod tohto blogu môžete na mojej Patreon alebo na mojich Ko-fi stránkach.

Prvý obrázok je údajný 16 ročný plán anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne a jeho okultného vedenia pre USA:

NWO-plan_Obama_Clinton

Pred Obamou tu nebol ISIS, BLM, ANTIFA a vojna proti policajtom.

ObamaISISKto urobil čo?

photo_2023-03-18_02-17-56

Demokrat zabil Lincolna, Kennedyho, Kinga a Demokrati lynčovali černochov, vlastnili otrokov, vytvorili zákony Jima Crowa, segregovali, vytvorili Kuklux Klan, koncentračné tábory pre Američanov s japonským pôvodom,  Konfederáciu, ale Republikáni sú považovaný za rasistov.

Chlapík, ktorý náhodou zanechal Talibanu 300000 zbraní káže o kontrole zbraní

photo_2023-03-16_09-51-33

Skratka ako Pjakin povedal, močiaru Trumpom nalomili chrbtovú kosť a vložili do procesov poriadny fázový posun a všetky tie reči o CDBC (digitálne meny centrálnych bánk) od WEF sú presne tým, čím sú: rečami.

WEFCBDC

Digitálna mena by sa mala prijať ako vedúca svetová rezervná mena.

Toľko na margo “nepočujem nijakú výraznejšiu optimistickú geopolitickú správu z posledných rokov” a “WEF šliape podľa vopred avizovaného scenára a neuhýba” (lenže tento scenár v terajších podmienkach vedie do ich záhuby).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

16 thoughts on “Pripomienka a pár obrázkov

 1. Tá šialená EU chce nariadiť povinne ľuďom prerábať svoje domovy podľa nejakých ich šialených predpisov o klimatickej ochrane. Ja už nemám na túto priblblú čvargu ani slov. Vraj maximálne do roku 2023 budú musieť byť prerobené všetky domy podľa tohto ich zvráteného predpisu. Mňa by len zaujímalo AKO budú chcieť zatepľovať a pchať na strechy solárne panely historickým pamiatkam. Trebárs také budovy ako sme mali u nás v Ružomberku kaštieľ sv. Žofie zo 14.storočia (hoci je to už zdevastovaná pamiatka a vyrobili z toho najskôr Hypernovu,potom Albert a nakoniec Hobbi). No,už nech len títo blázni dajú na Likavský hrad solárne panely a zateplia ho a už potom vôbec nie je pochýb o tom,že v hlavách prázdno a ešte trojnásobná odozva po poklepaní. 😦

  Liked by 1 person

  • Mimaterra,tu v IT to “pokročilo” tak že od r 2024 nebudeš zevraj môct predat ani prenajat /dom/chatu ak nebude splnat ten ich green……. A myslim že od 2025/26 ani byt…..tu tento blaznivy projekt beži cca 2 roky….vola sa to v preklade vpodstate bonus edilizia 60/80/100/110 čísla predstavuju percentá, (to presne pozriem a doplním)…..ja ti poviem ze teda to ide mimo nás, moj muž je tubista, v preklade voda,plyn,kurenie, centrály, – priemyselný aj súkromny sektor, a nezobrali sme ani jednu zákazku kto si chcel uplatnit tento bonus…..a to sme sa s robotou nezastavili ani cez covidcirkus…
   Pred pol rokom to pozastavili, vela falosnych ziadostí, chaos, podvody….pred 3 mesiacmi zrušili myslím bonus 110, a momentalne obnovili a povolili dokoncit len tie ktore boli tesne pred dokončením a už mali material dodany na stavbe, ak bol naskladneny u firmy ktora prerabku/stavbu realizuje ale nie dovezený na miesto prerabky tak finíto…a to je len minimum k tomu…keby som tu mala opisat ako to funguje tak ti je z toho zle a pisem do rána…..

   Páči sa mi

   • Dodatok
    Takze , vola sa to presne. Bonus e agevolazioni in edilizia = stavebné bonusy a dotácie
    Takže 110 bol superbonus ….hahaha…..
    Do 31. decembra 2022 nazývaný aj bonus 110, od 1. januára 2023 bola bežná sadzba Superbonusu znížená na 90 % pre všetky prípady, s výnimkou niektorých výnimiek, ktoré stále platia 110 %. (To budu tie vynimky čo boli stavby tesne pred dokončenim) Vošeobecnosti je však Superbonus momentálne 90 %.

    Páči sa mi

    • Este k tvojej otázke : Mňa by len zaujímalo AKO budú chcieť zatepľovať a pchať na strechy solárne panely historickým pamiatkam….riesenie že sa zatepluje z dnu, interier,( iné riesenia su aj pri montovaní klímy, dostavba vytahov atd. na historickych budovách) no a kôli €€€ čo sa chystaju na tom zarobit povolia aj panely,sotak im uz reklamu urobil….
     tu napr: si z googlu urobis snimok strechy a zaznačis kde chceš umiestnit panel/y + projekt a potom to ide na schvalenie, …..

     Páči sa mi

   • iana tak toto je naozaj smutné. 😕
    Kam tí šialenci chcú zájsť ? 🤔
    U nás v dedine (kúsok od Ružomberka – kde máme záhradu) majú ľudia aj drevenice. Niektoré majú aj 50 rokov (možno viac). Ľudia si ich poprerábali , zútulnili a tešia sa prostrediu, milým susedom, prírode a samozrejme úrode. Veď to keď budú chcieť tí blázni aby boli zateplené tieto drevenice a na vrch ešte solárne panely,tak sa zrútia! 😱
    Na toto už človek nemá ani slov. 🤦🏼

    Liked by 1 person

 2. Čo si myslíte o divnom požiaro v BŠ? Zhorelo 7 budov, 4 z nich vraj patria Kanikovi. Prepadli sa im strechy (7 padlych anielov). Hoci boli plechove. Bola to vystraha? 24 hodin po odsuhlaseni Migov. Trojicne namestie, svata trojica ( Heger, Milanova, Nad) hned naklusala. Pozadie olajno ako aj historia BS je silne jezuitske. Kalvariu v BS postavili jezuiti(dokaz je v Starom zamku). Je tam kopec podzemnych chodieb, obcas sa nieco v centre prepadne( asi pred 2 rokmi tiez za zvlastnych okolnosti, neviem ci to dokonca nerozoberal Pjakin). Kazdy mestiansky dom ma v pivnici ustie nejakej podzemnej chodby. Prichodom jezuitov do BS sa do erbu dostali jasterice. Falosne povesti o banictve sa lahko vyvratia zbierkou erbov podla rokov v Starom zamku. Kto chce, hlada a najde.Prichod jezuitov bol fakticky az na konci slavnych banickych cias, projekty Mikovoniho na odvodnenie bani, stolni( aj podzemnych chodieb?) Potom jeho spor s Jezuitmi , ked ich pohnal az pred Uhorskeho panovnika. Oni sa mu ospravelnil. Museli. Ale je dodnes nezname miesto umrtia, pochovania a narodenia. Zrusili mu skolu, kde vychovaval geniov ako on. Ta budova je asi doteraz na trotuari s tabulou na predaj( je tam nenapadna pamatna tabula) O nu sa Milanova nezaujima. BS je velmi zvlastna, je tam nieco, co ich spaja a neviem to vysvetlit, ale citim to. Zasiahli ich na citlivom mieste.

  Liked by 3 people

  • Myslím,že Ti rozumiem. Čo sa týka Jezuitov,nemám na nich jednoznačne negatívny názor.Alebo všetko,čo čítame ,že urobili krajine prospešné je lož? Konkrétne napr.tento muž https://sk.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Perger .Na druhej strane,nechýbali nikde,kde šlo o bohatstvo. Ani v Banskej Štiavnici,kde produkcia zlata a striebra v 16.st. bola rekordná v Európe. V Kremnici,v múzeu mincovne nám hovorili o legende,ako všade bolo toľko zlata,že kačky,ktoré polovníci ulovili na miestnom potoku,mali hrvoly plné zlatých nugetov.Nuž,ako tu mohli chýbať jezuiti? Ako nechýbali ani v Južnej Amerike,keď sa tam objavilo bohatstvo zvané kaučuk.
   Pre mňa sú rozporuplní. Akoby sa v nich bil Boh a diabol.Aspoň pri vzniku tohto rádu to tak určite bolo.
   ps.
   Súhlasím s Tebou,že celý Hont má zvláštny genius loci.Čaro však zmizlo,keď som na námestí v BŠ objavila ten odporný komerčný grc Banku lásky.Ale ak je za tým Kaník,tak je to vysvetlené.Škoda domu Maríny Pišlovej. Ale keď sa tu už roky rozťahuje nekultúrna čvarga,schytal to aj on.

   Liked by 4 people

   • Ohľadom jezuitov máš spràvny pocit.
    Áno, sú rozporuplní, akokeby “schizofrenickí”. Ak si prečítaš hoc i na wiki dejiny ich vzniku, tak pochopíš. Ignác z Loyoly konal zo spràvneho popudu, no pod vplyvom cirkvi zišiel zo spràvnej cesty, a následne tento ràd zveril do svojvôle pápežov.

    Páči sa mi

 3. Milý Ori, ráda bych znala Tvůj názor na lidové shromáždění Bohemia, které je jak na Slovensku, tak u nás v Čechách. Na Slovensku to vede Vezuel, v Čechách paní Sochová. Člověk se přihlásí do Haagu a určí se tzv. živým člověkem. Pak spolupracuje s ostatními.
  Jinak moc ráda Tě čtu, škoda, že takový Ori není taky u nás

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s