Streľba a myšlienka

V meste Nashville sa strieľalo a žena, ktorá sa z nejakého dôvodu sa identifikovala ako muž mala tú utkvelú predstavu, že zastrelením detí a členov školského personálu kresťanskej školy zlepší situáciu ľudí trpiacich rodovou disfóriou t.j. trans a nebinárnych osôb. Ja si myslím, že namiesto toho aby takto postihnutých ľudí potvrdzovali vo svojich sebaklamoch a následne sterilizovali s blokátormi puberty a  hormonálnymi prípravkami treba takýmto postihnutým poskytnúť odbornú psychologickú pomoc.

Myšlienka: Je výsada pre každého človeka to, že sme sa narodili v tomto období.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

13 thoughts on “Streľba a myšlienka

  • Mohli by sme ich tých inakých oslovovať ešte aj ONO. Ale to by málo riešilo.
   Mali sme vo firme takého mladíčka 25 ročného, ktorý sa cítil byť ženou a veľmi emocionále až agesívne od kolegov vyžadoval, aby mu to tolerovali a ako ženu ho oslovovali. Krútil sa, pitvoril, hlások stupňoval do sopránových výšok, iba že sa musel obliekať do pánskeho obleku kvôli nášmu etickému kódexu. Jedného dňa sme sa stretli v našej firemnej reštaurácii, keď ma on oslovil a ja som mu odpovedala ako mužovi. Pred plnou reštauráciou začal nahlas tým svojim komickým hláskom nariekať, že sa cíti byť ženou a bol by rád, keby som to rešpektovala a tolerovala. To nemal robiť. Osadenstvo stíchlo a čakalo čo ja na to. Áno ja budem tolerovať, že sa cítiš ako žena ale ty musíš tolerovať, že ja to tak necítim a ženu v tebe nevidím. Ja som žena. Nepotrebujem iných presviedčať a nútiť ich k tomu, že sa ako žena cítim. Nemôžeš odo mňa chcieť, aby som znásilňovala svoj mozog a presviedčala ho, že vidím niečo iné ako vidím, to by mi mohlo spôsobiť psychické poruchy, keby som pri tom ostala. Osadenstvo zatlieskalo, čo ma pravdu povediac udivilo. A potom väčšina kolegov prešla na jeho oslovovanie v mužskom rode, čo ako niektorí povedali, bolo pre nich oslobodzujúce. Mladík vydržal ešte asi rok a pol a potom odišiel. Z miesta s účtovníckou odbornosťou – robiť kaderníka.

   Liked by 5 people

   • V celom nie. Srbi a Chorváti majú v priezviskách v prvom páde jednotného čísla v mužskom aj v ženskom rode koncovku -ić, ale pri skloňovaní sa priezvisko v mužskom rode skloňuje a v ženskom rode je nesklonné.
    Napríklad 4. pád, vidím koho, čo – vidim gospodina Miloševića, ale vidim gospođu Miločević.
    Ani v ruštine a ukrajinčine sa všetky priezviská neprechyľujú.
    A napríklad v Litve, čo sú jazykovo aj geneticky naši nie až tak vzdialení príbuzní, sa mužské priezviská končia na -is, -as, a v ženskom rode u slobodnej ženy na -ité, -yté, -aité, zatiaľ čo u vydatej na -iené.

    Páči sa mi

  • Nie, aj Česi a Poliaci 🙂 A čiastočne aj Rusi.
   Ale závisí to od konkrétneho priezviska. Vezmime si ako príklad tie najznámejšie – Putin/ Putina, Dugin/Dugina, Zacharov/Zacharova.
   A v poľštine – -ski/ -ska.
   Ale na druhej strane – Juliša Tymošenko (ukrajinské priezvisko), alias Julija Kapiteľman sa u nich neprechyľuje.
   A tu nejde o nejakú škriepnosť, máš tu dobré príspevky. Len si si tieto záležitosti okolo prechyľovania u iných národov asi veľmi nevšímala a nevedela si o nich.
   Ale smiešne je také násilné prechyľovanie čínskych alebo japonských priezvísk, keď ani nevieme, čo je meno a čo je priezvisko.

   Páči sa mi

 1. ale ved to neber doslova,moje za slobodn nemecke by sa bolo hodilo,bez,ateraz po tatkovi mam cisto madarske,tiez by sa bolo hodilo bez,pritom tatko od mamy bol nemec,vsetci vtedy boli trojazycni

  Páči sa mi

 2. Vidí sa mi, že mladí ľudia využívajú tieto čudné formy sexuality preto, aby si ich konečne niekto všimol. Prečo by inak pociťovali potrebu organizovať pochody? Ono stvorenie asi prišlo na to, že toto opatrenie nie je dosť účinné, tak použilo čosi účinnejšie. Pripomína to Herostrata, ktorý podpálil chrám v Efeze, aby vošiel do dejín. Vošiel. Poznám ešte niekoho, kto zúfalo bojuje o pozornosť a preto organizuje ródeo po celom svete. K tomu film, médiá, reklama. Musia byť pupok sveta za každú cenu.

  Marian Smolík

  https://www.avast.com/sig-email?utm_medium=email&utm_source=link&utm_campaign=sig-email&utm_content=webmail Neobsahuje vírusy.www.avast.com https://www.avast.com/sig-email?utm_medium=email&utm_source=link&utm_campaign=sig-email&utm_content=webmail <#DAB4FAD8-2DD7-40BB-A1B8-4E2AA1F9FDF2>

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s