Kajúcnici?! Kajúcnici

Nemám na mysli liberál-fašistickú čvargu, po ktorej po tom, čo jej členov rozmliaždia politické, sociálno-ekonomické a možno súdne procesy, neštekne ani pes, lebo z nich nezostal ani mastný fľak. Mám na mysli žrecov z Atlantídy, starovekého Egypta a z iných kútov sveta, ktorých niektoré kruhy považujú resp. považovali za temných žrecov.

Prečo ich nazývam kajúcnikmi?

Začnem prastarými dejinami, resp. čo predchádzalo poslednej planetárnej katastrofe. Atlanťania si zmysleli, že ďalším krokom pre nich je to, že sa stanú bohmi a začali robiť tak biologické experimenty (miešali ľudskú a živočíšnu DNA-vznikali chiméry ako minotaurus, kentaur, satyr atď), ako aj experimenty s kryštálmi a energetickými tepnami planéty. Toto samozrejme vyvolalo nevôľu u kde-koho, primárne v ostatných kultúrnych centrách a kozmických silách, ktorí videli nebezpečenstvo nielen vo vytváraní chimér, ale aj v experimentoch s kryštálmi a energetickými tepnami planéty, lebo to prvé by umožnilo vytvorenie naozaj neliečiteľných chorôb a to druhé zas ohrozilo nielen existenciu planéty, ale aj celého vesmíru. Vzhľadom na to, že sa nedalo rozumne dohovoriť s vedením Atlantídy, tak došlo k vojne, v ktorej Hyperborea poriadne vyprášila kožuch Atlantíde a Atlanťania zas použili geofyzikálne zbrane, čo v kombinácii s jedným z ich experimentov vyvolalo globálnu katastrofu, ktorá skončila okrem iného potopením Atlantídy. Dodávam, že časť preživších Atlanťanov a veľká časť Hyperborejcov sa uchýlila do podzemia, a kým neskôr sa veľká časť Hyperborejcov vrátila na povrch, tak Atlanťania a niekoľko ostatných skupín sú stále v podzemí a nechcú sa vrátiť na povrch.

Táto prehra nasmerovala žrecov Atlantídy na cestu pomsty a išli proti Hyperborejcom všade tam, kde mohli a pripravovali sa na konečné víťazstvo na prelome 20. a 21. storočia. No v druhej polovici 90. rokov 20. storočia si uvedomili, že spolčenie sa s temnými silami s cieľom pomsty má privysokú cenu, ktorú už nie sú ochotní zaplatiť (skončili by spolu so zvyškom ľudstva vo fašírke). Takže nielen začali rozbíjať resp. prerábať systém, na ktorom tisícročia pracovali, ale aj hodili cez palubu svojich spojencov a okultistov.

Prečo urobili toto rozhodnutie?

Pred tým než si túto otázku zodpovieme, musíme si uvedomiť, že čo robí žreca, žrecom. Nie sú to psychické schopnosti, ako to niektorí ezoterizmom postihnutí jedinci naznačujú, lebo tieto schopnosti sa dajú kultivovať aj bez duchovného rastu rôznymi cvičeniami, ale celostné dostatočne široké a detailné vedenie, ktoré nielen umožní adekvátne vyhodnotiť situáciu a urobiť s cieľmi zosúladené rozhodnutie, ale aj presadiť tie rozhodnutia do reality, čo znamená v praxi realizovanú schopnosť riadiť t.j. moc.

Rozhodnutie hodiť svoje nástroje a spojencov cez palubu a začať budovať všetko prakticky odznova, nebolo urobené vo vzduchoprázdne, ale v celkom konkrétnych podmienkach. Ide totiž o to, že po tom, čo vybuchli na našej planéte atómové bomby počas druhej svetovej vojny, si aj ostatné benevolentné vesmírne civilizácie uvedomili, že táto planéta sa zas ocitla v problémoch, a tak ich rada vyslala volanie o pomoc „planéta Zem má problémy, potrebujeme duše, ktoré tu ešte neboli“. A tie duše prišli vo viacerých čiastočne sa prekrývajúcich vlnách a ich činnosť zmenila situáciu natoľko, aby žreci zmenili svoje rozhodnutia.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Takzvaný temný žreci sú žreci nielen tí, ktorí zneužívajú svoje vedomosti na svoje sebecké ciele, ale aj podporujú okultnú činnosť s ľudskými a inými krvavými obetami s tým, že sami sa tých rituálov nezúčastňujú, lebo vedia, že aké dlhy by si na seba týmto nabrali.

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Kajúcnici?! Kajúcnici

  • Vam to tak budeme vešať na nos.

   Samozrejme, ze áno, ale v Hogwards by ho hneď nechali zavrieť. Tak skusme len jedno meno, dobre?

   gen. Dr. Milan Rastislav Stefánik a jeho výrok, všetko, čo som v živote dosiahol bolo preto, lebo som chcel. A jeho chcenie dodnes rezonuje v sieňach jeho potomkov.

   Samuel Reuss, Pavol Dobšinský, ktorych zozbierane múdrosti kvalitou rovnajuce sa súfickym mudrcom, dodnes modelujú vzorce správania….

   A dnes sú to… trt makový, poznám niekoľkých. a? nepoviem, pretože ten, kto sa pýta na mená, sam ich nevidí a ak ich vidí, nemá dôvod sa pýtať…

   Liked by 4 people

   • Pravdepodobne nebolo by ťažké si tipnúť kto by bol, alebo aspoň má k tomu blízko. Ale človek by sa mal viac zaujímať o veci kolo seba, aby aj ten typ bol správny, prinajmenšom blízko. Nápoveda je aj v článku.

    Páči sa mi

 1. Spätné upozornenie: Nasadzovanie psích hláv | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s