Päť jazdcov apokalypsy 3 : Ľudstvo 2

Skóre 3:2, ale 9. Mája sa blíži

Ctený čitateľ je už pravdepodobne presýtený témou covidovou, vojnovou ako aj hegero-čaputo-matovičovskou. Preto tento článok bude ako tá rozprávka o tom zajačikovi, ktorý mal rovnako krátky chvostík, ako nasledujúci text.

– udialo sa stretnutie Si Tin Pinga s Emanuelom Macronom. E. Macron na tlačovej konferencii po stretnutí hovoril o potrebe suverenizácie EU štátov od SŠA.

– ako reakciu jazdec apokalypsy č.5, Edo, podpísal “list premiérov”, odsudzujúci toto vyhlásenie

– Čínska ľudová republika (ČĽR) priniesla návrh mierového plánu pre konflikt na ukrajine. Tento následne podporili prezidenti Brazílie Lula a Indie Modi.

– Odpoveďou SŠA bolo najskôr zaslanie lodí do oblasti Taiwanu, následne celkom čerstvo prisľúbenie vojenskej pomoci Taiwanu vo výške 500 miliónov USD.

– Odpoveďou ČĽR bolo spoločné ostré cvičenie s flotilami Ruskej federácie (RF)

– Medzitým padla bývalá najväčšia švajčiarska banka Credit Suisse a kúpila ju ďalšia veľká švajčiarska banka UBS, ktora po kúpe zistila toxicitu záväzkov Credit Suisse.

– Medzitým banka JP Morgan Chase, založená potomkami piráta Čiernofúza (toto nie je sranda, ale realita) v SŠA skupuje skrachované veľké banky a Američania robia bank runy, teda vyberajú hotovosť, čím vlastne ešte zrýchľujú pád bánk.

No a ako to súvisí s jazdcom apokalypsy č.5 Edom?

Edo s Jarinom odovzdali darom ukrajinskému ľudu a zahraničným žoldnierom slovenské:

– samohybné hufnice, OTčka a tanky vrátane streliva, náhradnych dielov atď…

– systémy protivzdušnej obrany S 300 s kompletným vybavením, strelivom, náhradnými dielmi, atď

– stíhačky MIG-29 s upravenou avionikou na štandardy NATO vrátane výzbroje, maziva, servisného materiálu a náhradných dielov

no a po tomto sa chystala pravdepodobne nejaká forma priamej vojenskej pomoci, spomínal sa nejaký kontingent EU, či čo, bolo to v médiách, teda vlastne nebolo, hovoril o tom Róbert Fico na jednej z tlačoviek.

No a potom nabrali veci rýchly spád. Stalo sa viacero vecí naraz a podobne u nás aj vo svete:

– z telky v SŠA zmizli Dr. Antony “verte vede” Fauči, Tucker Carlson za rozhovor s Robertom Kennwdym jr. kandidátom na prezidenta za demokratov a najnovšie aj Rachel Wolynski šéfka amerického UVZ, teda niečo ako náš hladný hygienik Mikas, ktorého už nevídať, hviezda žánru verte vede a disgrafickým pravopisom doc. Sabaka, kforý sa prepadol do zabudnutia, ako šroedingerova mačka a tiež Anka Žitná, taký slovenský Tucker Carlson z TA3, ktorá si dovolila urobiť rozhovor s profesorom Sachsom a mať iný názor na zabijanie ukrajincov a rusov navzájom ako ten, že je to fajn.

– Edo a Jarino, tiež Daniel začali robiť podkásty a všakovaké démonkratické stretnutia v kaviarňach a povinne pre študentov na univerzitách. Následne utekali z pódia po vzhliadnutí divákov v podobe Kaliňákovej kompletnej advokátskej kancelárie (Daniel), alebo rozzúreného davu v Michalovciach (Jarino).

– Toho sa chytil blázon z Trnavy a začal chodiť po Slovensku “bez ochranky” a provokovať, xe on nič on muzikant a zosmiešňovať ľudí v hľadisku. Nepomohlo, ako démonkratom 9d Eda preferencie nerástli, bláznovi z Trnavy stále klesali.

– následne náhodne vznikla dŕmonštrácia pred Národnou (z)Radou a blázon tam vyšiel, akože za reportérom e-reportu a začal hovorit nieco proti lgbtatď a lgbtatď aktivisti ho napadli pľuvancami, na čo blázon z Trnavy odpovedal chladným úsmevom a natrčeným mobilom.

Zinscenované napadnutie po sérii “stretnutí bez ochranky” nevyvolalo syndróm ľútosti nad obeťou útoku, tak blázon z Trnavy, ktorý je zaroveň aj reklamný mág, začal pisať statusy, že on nič, to Zuza, Edo, Jarino a Šuldo.

– zatiaľ šaškáreň vyzula ponožky a tvári sa, že ani oni za nic nemôžu, šag su opozíCIA. Alebo BND?

– no a v tomto chaose na volica skoro zapadli tri správičky.

1. Róbert Fico sa opakovane stretol s veľvyslancami krajin EU, SŠA a Veľkej Británie (VB) a 2x Ich poslal veľkoryso doriti, keďže mali problém s programom SMERu na zastavenie dodávok smrtiacej “pomoci” zo Slovenska

2. S veľvyslancami štátov EU, SŠA a Veľkej Británie sa stretol aj Peťko P. Ktorý hovorí o pokračovani dodávok zbrani, vylúčil povolebnu spoluprácu so SMERom a odmietol sa stretnúť s dvojicou Danko-Fico listom.

3. Len tak mimochodom, s Robertom Ficom komunikoval aj veľvyslanec RF. Takto

A zvyšok?

– poverený minister Vlčan dostal 1.4 milióna EUR od povereného ministra Budaja pre firmu, v ktorej je p.m. Vlčan majiteľ

– podľa Eda, o tom Zuza Č. vedela už 2 týždne

– dozvedá sa to SMER a začína búšiť do p.m.Vlčana

– p.m.Vlčan odstupuje

– odstupuje aj p.m. zahraničia Káčer

– v ten istý deň, teda 5.5 2023 “ruší oficiálne” WHO celosvetovo p(l)andémiu a vyhlasuje, že p(l)andémia zabila 20 miliónov ľudí.

WHO killed 20 million? je naša otázka.

– tým pádom je stale platná mimoriadna situacia, ktorú vyhlásila vláda Petra Pellegríniho, počas ktorej prichádzalo ku zákonnému obchádzaniu verejného obstarávania a skracovaniu legislatívneho konania ku nesuvisiacim témam bezpredmetná. A takto sa predsa v krajine vláde z poverenia, teda už bez právomocí rozhodovat o zasadnych veciach vnútornej a vonkajšej správy štátu, predsa vladnuť nedá. Treba plné kompetencie.

Na pripomenutie

https://www.vlada.gov.sk/vlada-vyhlasila-od-stvrtka-na-celom-uzemi-sr-mimoriadnu-situaciu/

– tým pádom by mali byt ďalšie excesy a prúsery na náš účet ukončené. Malo platiť Robove Ficove: “Dolítals betmene”

– Zuza Č. odlieta do VB na korunováciu, aby predĺžila čas “hľadania náhradnikov”, nechá Eda odpísať sa na dvoch tlačovkách a nasadzuje Miklošovho a Radičovej bývalého poradcu, ako premiéra “úradnickej vlády”

Tak a je to teraz na Robovi a na bláznovi z Trnavy, zariadiť cez parlament predčasné voľby pronto.

Dobrú noc a buďte zdraví

Jox

P.S. na pripomenutie, kto robí novodobú kampaň liberálom

12 thoughts on “Päť jazdcov apokalypsy 3 : Ľudstvo 2

  • No, hlavne už asi všetkym je jasne, prečo je na rokocani parlamentu teraz cez 200 tém. Aby neprišli na rokovania témy, ktoré by mohli biesť o hlasovaní ku predčasným voľbám. Vola sa to aj inak mäkký štátny prevrat

   Liked by 2 people

   • Mimoriadnu schodzu o posunuti predcasnych volieb na zaciatok jula musi Kollar otvorit najneskor v piatok.
    Tych vyse 200 tem tam nasekali za posledne 2 mesiace vramci bezbreheho predvolebneho populizmu poslanci za koaliciu aj opoziciu s cielom – zdviditelnit sa…

    Liked by 2 people

 1. Jox,

  ..pekne si to zhrnul. Tento tvoj článok alebo status by bolo dobré “zavesit” na FB, aby sa ludom otvorili oci…, dokonca by som bol ochotny zaplatit aj reklamu,aby sa co najviac dostal medzi slovenský pospolity lud, pretoze ako vieme, vacsina slovakov funguje na FB. Pretoze ak je iba nieco na FB..tak je to pravda. 😉. A FB a messenger su pre slovakov nieco podobne ako dennik SME pre progresivnych čaputovcov. Podotykam, ze ide o moj sukromny nazor a cielom nie je dehonestovat uzivatelov FB.🙂

  Liked by 1 person

  • Miroslav prosim nepreháňať. Viem, ako to myslite a vážim si to, no je to len zloženie verejne dostupnych informácií o planovanom prevrate, či uchopeni moci do jednej mozaiky.
   Dokáže to kazdý s trochou chcenia a denne sa veľa vyčíta z kanála akw.sk na telegrame.

   Liked by 2 people

 2. 1. Aký trest za to? (inak zaujímavé dátumy)
  https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Chlorpyrifos
  2. Aký trest za dodávku zbraní namiesto mierových rokovaní, a to ešte s finančnou podporou (rozumej viac ako zadarmo…)?
  3. Aký trest za maximálne osprostenú vzdelávaciu náplň (asi počítali s efektami 1. otázky, takže taká náplň by mala stačiť…)
  4. Aký trest za informatizáciu a digitalizáciu napr. zdravotníctva? E-recept uviedla na trh ZP Dôvera, čím má prístup k veľmi tajným informáciám o všetkých obyvateľoch SR!!! Namiesto, aby takéto programy tvoril štát, a dohliadal na GDPR….
  5. Aký trest za to, že doteraz nebol odsúdení ani 1 generálny riaditeľ VšZP, pritom oni boli zodpovední za stratu svojích klientov – nakoľko neupozorňovali na rozpínavú politiku predovšetkým ZP Dôvera? Aj terajší pro Peňtácky riaditeľ VšZP “našiel” peniažky pre nemocnicu s poliklinikou Bory!!! Tu pomohla Dzurindova zmena namiesto 4% na réžiu zdravotných poisťovní sa v tichosti zmenilo na číslo 96%!!! Takže poradca Mikiho Lži ukáž sa, aku vôňu po sebe v národe zanecháš? Nehovoriac o plandémii, ktorá na SK ešte neskončila !!!
  6. Aký trest za to, že nebolo skoro nič robené na podporu národnej kultúry (až na operu Svätopluk)? Prosím doplniť:
  7. Aký trest za to, že mladí utekajú z dedín , pritom pár stoviek ľudí žije v dedinách s 10 kilometrami štvorcovými lesov, kameňa, vody a pastvísk, ale len jeden rúbe…( aj to v dedine nežije!!!)
  8. Aký trest pre tých, čo predali všetko, čo bolo prínosné pre štát a národ? Na čo nám je ministerstvo hospodárstva, keď štát nič moc nevlastní? Aj to “slovenské” je zahraničné – koľko štát berie za prepožičanie názvu “slovenské”?
  Môžte dopĺňať, len podotknem, že tí hore si ruky nešpinia – na to majú Judášov, ktorí za 30 strieborných predajú aj svoju mater, a tí sú najhorší pre tento národ. Tak bolo prI maďarizácii (čítaj Karel Kálal). Taká bola plandémia, ktorá mala odporúčací charakter, ale Judáši sa trhali, aby to odporúčanie vykonali!!!
  A nezabudnúť na slávny rozhovor medzi Haščákom a Malchárkom:
  Volič je úplné HOVNO!!!
  https://youtu.be/6jGWmUJGEkE

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s