Stále si myslíte, že preháňam?

Minulú nedeľu som povedal, že kráľ Chucky je tam obľúbený asi ako chronický obojstranný zápal pľúc a aj to, že korunovácia Chukyho je de facto pohreb britskej monarchie, a medzi tým som naďabil na tieto veci:

 • Karikatúry:
 • Smrtka? Podľa autora videa naznačuje pre Chukyho nepríjemné veci s tým, že korunovácia bola v deň zatmenia mesiaca, čo je zlé znamenie a veští skorý odchod panovníka:

 • Nebohý princ Filip t.j. Chuckyho otec na balkóne (celá scéna pred tým natočená a zostrihaná):

 • Proti-monarchistický protest na deň korunovácie:

Skratka celá ceremónia bola fraškou pre masy a aj ak sa udiala skutočná korunovácia, tak nie tam, vtedy a takým spôsobom ako sa nám to snažia nahovoriť. Háčik pre anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie je to, že kolektívne po-vedomie tak Britov, ako aj sveta sa posunulo takým spôsobom, že akýkoľvek pokus o reštartovanie britskej resp. hociktorej monarchie aj v lepšom prípade stroskotá a v horšom sa to obráti proti strojcom a ich bábkam. Dodávam, že majú (ak dobre rátam) tri pokusy vrátane tejto a každý neúspešný pokus exponenciálne zhoršuje podmienky a šance na úspešný reštart celého projektu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

11 thoughts on “Stále si myslíte, že preháňam?

 1. V sobotu to bola druhá korunovácia v poradí. Karlík bol korunovaný 2 dni pred oficiálnou korunováciou. Lenže problém je ten, že tá oficiálna korunovácia porušila veľa pravidiel a nariadení, ktoré platia už roky. Napr. pozvali tam aj ostatné kráľovské rodiny. O ostatných “štátnikoch” ani nehovorím. Všetkých tam mali pod palcom. O čom sa asi bavili?
  A hľa, nedeľa ráno a máme to oficiálne. Heger “kapituloval”. Zdá sa, že včera (nedeľu to ešte nebolo oficiálne) hegerovou “kapituláciou” začal progresívny liberálny prevrat na Slovensku. Vládu a moc preberajú kádre WEF a ECB. Ostatní členovia vlády sú len užitoční idioti a štatisti.

  Páči sa mi

 2. Z tej čiernej postavy s palicou mi vychádza len to, že Karol III. je rukojemník deep state. Zrejme dôjde k rekonštrukcii a tvrdému stretu skutočných kráľovských rodov s deep state už čoskoro a kráľom bude Wiliam V., ktorý už bude vládnuť očistenej monarchii, ktorá bude úzko spolupracovať s RF.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s