“Atómovky? A to načo?!”

Teoreticky to by mohli byť Putinove slová keď sa pýtali, či bude odpoveď na pokus o spáchanie atentátu proti nemu zahrňovať atómový úder, lebo nielen ruské vedenie nielen povedalo, že vyhradzuje si právo odpoveď na tento pokus o atentát, ale aj to, že odpoveď bude v nešpecifikovaný čas, nešpecifikovaným spôsobom tak proti previedli, ako aj tým, ktorí to naplánovali a poskytli dôležité informácie atentátnikom. A Putin nemusí použiť atómové zbrane lebo:

 • Štát Texas, ktorý je republikou a stal sa členom únie zmluvou plánuje zaviesť zlatu a striebornú transakčnú menu.
 • Mexiko podľa chýrov sa chystá zaviesť striebornú menu, za touto snahou stojí miliardár Hugo Salinas Price, ktorý nielen vlastní druhú najväčšiu zlatu baňu a niekoľko strieborných baní, ale aj dlhé roky presadzuje striebornú menu.
 • Podľa chýrov Mexiko a Texas sa chcú vstúpiť do BRICS.
 • Čína povolila aby banky vytvárali zlaté sporiace účty pre svojich klientov t.j. nielen umožnil prejaviť sa jednej kultúrnej črty (vlastniť zlato a striebro je dlhoročným symbolom pre bohatstvo), ale aj urobil zo zlata peniaze.
 • BRICS verejne diskutuje o spoločnej mene, ktorá má nahradiť US$.
 • Banková kríza tak v USA, ako aj v Európe sa chystá prehĺbiť lebo najväčší švédsky prenajímateľ obchodných nehnuteľností má vážne problémy po tom, čo nielen zažívajú podobné problémy aj americký prenajímatelia obchodných nehnuteľností, ale aj zatrhli vyplácanie dividend.

Takže keď veci udrú v plnej sile a v krátkom slede, tak Sorosov Odér (Ódor-Odor lebo angličtina nepozná diakritické znamienka t.j. odér-pach) a jeho vláda, ktoré je politické mŕtve v momente vymenovania nebude môcť riešiť veci zmysluplne (takéto situácie je ťažké riešiť aj keď má vláda širokú podporu a je kompetentná), a aj ak dačo vyrieši, tak protinárodne a proti štátne. Tak to bude znamenať, že síce nastáva doba relatívneho bezvládia, ale budeme mať šancu vyčistiť to tu od liberál-fašistickej čvargy.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

28 thoughts on ““Atómovky? A to načo?!”

 1. Dobrý deň

  Máte nejaké odporúčanie, koho voliť?

  Viem, že ste v minulosti odporúčali Smer, ale Beňová a Šefčovič nevzbudzujú príliš dôveru. Aj Fico povedal pár nepríjemných vecí o našej neochvejnej vernosti západu. Máme uveriť, že je jednoducho pragmatický lišiak, ktorý dbá, aby nenarazil a pritom potichu pracuje metódou „tichá voda brehy melie“? Lenže koho oblbuje? Nás, alebo západ?

  Medzitým sa posilnila Republika a rozširuje sa SNS. Možno sa situácia zmenila?

  Vďaka

  Marian Smolík

  Páči sa mi

  • Ja, z môjho uhla pohľadu, odporúčam SMER.
   Pre mňa je dôležité nielen to, čo sa povie na verejnosti (reči sa hovoria a chlieb sa je), ale aj to, ako sa k R.Ficovi stavia pre Slovensko z hľadiska budúcnosti dôležité zahraničie.
   Mám na mysli to, že aj počas vyčíňania pokuciakovských zločincov v mocenských funkciách to zahraničie s ním komunikovalo ako s premiérom – to po prvé.
   A po druhé – R.Fico zjavne mà riadiace a teraz už aj štátnické schopnosti. A to je dôležité.
   Doba, ktorá prichàdza, aj tak určuje smer vývoja ľudskej spoločnosti, a teda aj mantinely, v ktorých sa vývoj bude uberať.
   A na to treba predvīdavo reagovať, nielen čakať na povely odniekiaľ… Myslím si, že R.Fico určitú mieru predvídavosti má, a nie je to, na rozdiel od iných, mopslík čakajúci na povel.

   Liked by 9 people

  • Skor si polozme otazku nie koho ale aj co volit ci nevolit.Chceme.gender zvratenost?Chceme sa vzdat suverenity?Chceme robit sluhov vo vlastnom state a robit komparz zapadu?Chceme aby nase deti a ich deti zili v moralnom a hodnotovom hnoji ktory nam ponukaju taky intelektuali ako Seliga,Caputova,Nad a im podobny ako nam vnucuju z EU?Myslim,ze vieme co chceme.a preto vieme aj koho volit.

   Páči sa mi

  • Marian ktoré konkretne veci máš na mysli pod tým ” Aj Fico povedal pár nepríjemných vecí o našej neochvejnej vernosti západu.”….osobne nečítam z jeho vystúpení neochvejnú vernosť západu

   Liked by 1 person

   • O to presne ide naucit sa citat co vlastne politici svojimi vyjadreniami hovoria.
    Uvediem priklad. Za psledne 2 tyzdne sa objavili videa z tlacovky, ktore mali diskreditovat Fica za to, ze vraj verejne vyjadril podporu vstupu UKR do EU. Pritom Fico na tej tlacovke povedal, ze >>je za vstup UKR do EU po splneni po splneni podmienok vstupu (Maastrichske kriteria) a ze Slovensko ma s tym bohate skusenosti a ze sme ochotni UKR pomoct pri ich naplnani <<
    Cize co vlastne Fico tymto povedal? Vsetci vieme, ze UKR NIKDY nesplni Maastrichske kriteria, takze nikdy nebude schopna vstupit do EU, resp. bez splnenia Maastrichskych podmienok Smer vstup UKR do EU nikdy nepodpori. Vymalovane.

    Liked by 5 people

 2. Nechcem rušiť, ale vyzerá to, že dnes globalčíci “řádí”.
  -strelba v mercedese v Nemecku
  -spadnuty most pre chodcov vo Fínsku
  -vybuch kyslík. fliaš v Miláne

  Páči sa mi

 3. Marian ktoré konkretne veci máš na mysli pod tým ” Aj Fico povedal pár nepríjemných vecí o našej neochvejnej vernosti západu.”….osobne nečítam z jeho vystúpení neochvejnú vernosť západu

  Páči sa mi

   • Vážený pán Oracle.
    viete, sám ste sa teraz z niečoho usvedčil. Moja poznámka mala byť k tomu, že “vždy všetko vieš….”, nerád si pripúšťaš doplňujúci názor (napr. od Joxa,…) a pod. Reagujete ako Matovič. Nie som žiadny liberál…, sociál… atd > to je z ríše dezolátov….
    Skôr mám za to, že “na Boha se spolehni a před bědami se nesehni.”
    Dobré zdravie (i to duševné) a ten banán si nechajte, je to dobrá vitamínová bomba..
    Peter.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s