Bes, ktorým sa kultivuje pôda

Pred rokmi som mal síce krátku, ale dôležitú diskusiu s Ľudom na teraz už zaniknutom diskusnom fóre VodaKSB. Diskusia sa týkala jednej mafie, konkrétne židovskej resp. chazarskej mafie, ktorá nemá nič spoločné so Semitami, že zázračná formulka antisemitizmu teraz nezafunguje, lebo Chazari neboli a nie sú Semiti. Diskusiu sme ukončili otázkou, ktorá zostala vtedy nezodpovedaná napriek tomu, že sme obaja vedeli, že z akej množiny príde odpoveď. Tá otázka znela:

Ako primäť/zapriahnuť besa, ktorý sa točí v kruhu, aby zoral pole?

Pre nezasvätených, chazarská mafia je nielen besná a tým pádom nebezpečná pre každého naokolo vrátane židovského národa, ktorý používa ako krytie pre svoje nekalé účely, ale je aj biorobotom, ktorý je myšlienkovo zacyklený, t.j. jeho myslenie je schématické a beží v cykloch, a jeho riadenie je distribuované tak v biopoliach jedincov, ako aj v agregátnych poliach, t.j. v egregoroch a kultúre toho-ktorého klanu.

Toto je dôvod, prečo sme vedeli, že z akej množiny bude odpoveď resp. budú odpovede. Ide totiž naozaj o to, že zacyklené schématické myslenie, a tým pádom aj veľmi ľahko predpovedateľné chovanie, sa dá využiť proti tejto mafii. Stačí, keď mafiánskym klanom zavesíte pred nos neodolateľnú návnadu a oni na ňu skočia bez rozmyslenia, pričom trik je v tom, aby si nevšimli tú nastraženú pascu predtým, než zaklapne.

Prečo to celé píšem?

Presne toto sa stalo, vedenie GP (globálne zákulisie) t.j. atlantické, egyptské a iné žrečské klany spolu s ruskými klanmi pripravili pascu a zavesili im pred nos neodolateľné návnady. A cieľom pasce nie je fyzická likvidácia mafie, ale informačná likvidácia mafie, lebo fyzická likvidácia aj v lepšom prípade nič nerieši a v horšom prípade zhorší situáciu (aj preto som proti fyzickým útokom na židov a odsudzujem holokaust). Podstata pasce spočíva v tom, aby mafiu, ktorá sa skrýva za židmi a v tieni mimo dohľad davu, vyviedla pred nos davu takpovediac do otvoreného priestranstva a nechala ich vyvádzať ako zmyslami pominutých s tým, že v takýchto podmienkach všetky ich triky aj v pre nich lepšom prípade nebudú fungovať a v pre nich horšom prípade sa obrátia proti nim a odkryjú ich historické pozadie. Dodávam, že ich prisluhovači sú o stupeň horší a potvrdzujú tak príslovie „poturčenec horší Turka“.

Čo sa udeje vo svete aj u nás?

Židovský národ resp. tí Židia, ktorí chcú byť národom a židovská resp. chazarská mafia sa definitívne rozdelí, lebo tí prví pochopia, že aj oni boli nielen podvedení chazarskou mafiou, ale aj boli tí na ktorých zvaľovali svoje zločiny aby boli obetnými baránkami ak veci sa stanú pre majoritnú populáciu neznesiteľným a oni sa mohli ujsť s nakradnutým majetkom (nie nadarmo vynadal Netanyahu Sorosovi na verejnosti) s tým, že to v židovskej kultúre posilnil syndróm večnej obete a vnímanie majority ako nepriateľa. Dodávam, že táto mafia tvorí nielen jadro satanistického anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne, ale aj jeho okultného vedenia, t.j. sú namočení do kadejakých špinavostí.

Ďalšou vecou je, že existencia a činnosť tejto mafie je závislá od existencie umelého informačného systému, t.j. hlavného kontrolného informačného systému/ Matrixu, ktorý je pre vesmír nepotrebný, a preto pre ľudstvo škodlivý. Likvidácia tohoto Matrixu by za normálnych okolností trvala desaťročia až stáročia, spotrebovala by neskutočné zdroje a s veľkou pravdepodobnosťou by zas skončila neúspechom. Ale v terajších podmienkach, kde chazarská mafia sa odhaľuje, a tým pádom aj informačne likviduje samú-seba, je ľahké nielen odhaliť tento systém kontroly ľudstva s relatívne nízkymi stratami na životoch, ale aj s relatívne nízkou spotrebou zdrojov tento systém zničiť.

Tento jav resp. dej je postrehnuteľný aj u nás. Začnem tam, že tzv. pravica a z nej vzišlá „slovenská“ liberál-fašistická čvarga, ktorá je prisluhovačom močiara, má také isté zacyklené a schématické myslenie, ako ich páni (možno o trošičku viac). To znamená, že nielen skáču na povel svojho pána, ale aj sa chcú zapáčiť pánkovi a po aplikovaní tých správnych impulzov proaktívne prestrelia všetko a sú pápežskejší než pápež. Preto ten hysterický záchvat, keď sa spomína Soros a jeho činnosť, preto tá neskutočná LGBTQ+ propaganda na školách a v médiách, a preto je to pretláčanie vlastnej ideológie a agendy v médiách aj moderátormi politických relácií také okaté a pomaličky už aj pre dav neznesiteľné. A veci sa nebudú vyvíjať pre liberál-fašistickú čvargu oveľa lepšie, keď systém verejných financií a finančný systém spolu s ekonomikou v konečnom dôsledku skolabuje, lebo v ponuke majú len viac toho istého, takže toto povedie v konečnom dôsledku v podmienkach boja o prežitie Slovenského národa k ich totálnej informačnej likvidácii.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

17 thoughts on “Bes, ktorým sa kultivuje pôda

 1. Opäť výborná analýza. Ďakujem, toto je naozaj balzam pri všetkých tých absurditách čo sa dejú…
  Keď sme pri téme chazarov, tak sa dostávame do Babylonu a odtiaľ do Sumeru a k bohom Enki a Enlil… k Anunnaki… A k Abelovi a Kainovi… A ževraj chazari sú Kainovo plemeno… Áno, možno sú to báje, ale niečo pravdy na tom bude… Alebo aspoň nejaká symbolika…

  Liked by 3 people

 2. Wikipédia je síce politicky manipulovaná, ale niektoré články sú použiteľné, napríklad tento o Chazaroch, v ktorom sa píše, že boli zrejme turkického pôvodu a pochádzali odniekiaľ od Altaja. Píše sa to tak v slovenskej, ako aj v ruskej verzii s tým, že v ruskej sa uvádza, že podľa zaznamenaných slov patril z bulharskej (starobulharskej) skupine tureckých jazykov.
  Čo sa týka Turkov, tak tí z územia súčasného Turecka nemajú už skoro nič spoločné s pôvodnými Turkami. Toľko poturčovali in národy, až tým zničili svoj pôvodný turecký genofond, ktorý je v Turecku v menšine. Keď sa ale dobre pozriete na iné turecké národy, ako sú napríklad Kazachovia, Turkméni, Jakuti, Ujguri, Kirgizi, uvidíte, že sú to typickí Aziati s úzkymi šikmými tmavými očkami a čiernymi vlasmi, výrazné mongolské typy. Takže dá sa predpokladať, že takto vyzerali aj pôvodní Chazari. Po zániku Chazarského kaganátu sa zmiešali s okolitými národmi, ich potomkovia sú možno čiastočne kaukazskí Kumyci z Dagestanu, hovoriaci turkíckým jazykom a Karaimovia. Podľa analýzy DNA z kostrových pozostatkov nájdených na území bývalého kaganátu boli Chazari turkického pôvodu, s výraznou európskou prímesou.
  Naproti tomu Židia blízkovýchodného pôvodu vyzerajú inak – nosatí, často kučeraví, z hrubými perami, ako napríklad herec Jeff Goldblum.
  A ešte sú tu Aškenazi, často blond a modrookí, tzn. mohli by to byť európsko-židovskí miešanci, väčšinou nemecko-židovskí.

  Páči sa mi

  • otazka. Bulhari su turkitského pôvodu?Starobulharčina je turkitský jazyk? To je také isté tvrdenie, ako že Maďari prišli z malej Ázie a samozrejme, že sv. Štefan bol madarsky kráľ a hovoril po maďarsky. A potom sa urobia testy DNA a každy čumí, ako sa podarilo globálnemu prediktorovi oddeliť Panóniu od zvyšku Uhorska a od Slovanov tým, že šľachtu naučil po maďarsky. Inak SAVka má pôvodnú učebnicu madarčiny a pozná realne dejiny. Len tie nezapadajú….

   Liked by 4 people

   • Vieš, kto to bol chán Asparuch? Bol to starobulharský panovník, pod jeho vedením starí Bulhari pochádzajúci od Volgy prišli na územie juhovýchodnej Európy, kde sa zmiešali s miestnymi Slovanmi. Pôvodný turkický starobulharský jazyk zanikol, zostalo len označenie národa “Bulhari”, a zmiešaná populácia už bola plne poslovančená. Na sever Kaukazu v súčasnosti žije turkojazyčný národ Balkari . Všetky tieto pomenovania – Volga – Bulhar – Balkar – majú spoločný pôvod.
    Ešte za socíku vysielali v TV bulharský seriál Chán Asparuch.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s