Ad Absurdum

Nielen Fico upozorňuje na Sorosove aktivity, ale aj Elon Musk. Konkrétne v jednom svojom Tweete a neskôr v rozhovore povedal o ňom to, že nenávidí ľudstvo a prirovnal ho ku postavičke Magneto zo série X-Men. Toto naštvalo tak slniečkárov, ako aj ostatných na jeho výplatnej páske a dožadovali po Muskovi aby sa verejne ospravedlnil za tento výrok. A Musk to aj urobil, povedal, že to nebolo fér k postave Magneto:

MuskSorosMagneto

Dodávam, že s Muskom súhlasím, naozaj to nebolo fér voči postave Magneto.

Mimochodom, nebol to Muskov jediný ťah, kde robil zo slniečkárov a woke davu dobrý deň, zverejnil totiž výsledok online hlasovania o tom, že kto by mal hrať Snehulienku:

SnowWhiteJoke

93% je Terry Crews, ktorý je čierny muž, toto slniečkárov a ostatných woke, ktorí kvôli  tomu, že nemajú žiadnu kontrolu nad emóciami tiež rozžeravilo do biela, ale zbytok internetu na tom dobre zabával, odkaz na originálny Tweet a reakcie. Dodávam, že toto prišlo po tom, čo politicky korektný Netflix a Walt Disney urobili adaptácie, kde nielen zmenili farbu kože historických osôb napr. Kleopatra a postave Ariel, ale aj postavili dej na hlavu.

A posledná reakcia s ktorým sa chcem podeliť je kvôli reklame Dove, kde kritizujú videohry za nerealistické štandardy krásy:

photo_2023-05-19_23-16-06

Výskum ukazuje, že 69% ženských hráčov sa cíti byť nereprezentovaná vo videohráh a želajú si aby charaktery vyzerali ako skutočné ženy

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

4 thoughts on “Ad Absurdum

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s