Dokedy si z nás budú robiť dobrý deň ?

Bohužiaľ, liberál-fašistická čvarga plánuje robiť si z nás dobrý deň aspoň ďalších päť mesiacov resp. tak dlho, ako sa dá, lebo napriek všetkým deklaráciám o slušnosti, inkluzivite, demokracii, vyrovnaní rozpočtu a stimulácie ekonomiky cez zavedenie zelených technológií, Sorosov Odér resp. vláda „podarenej“ aktivistky v prezidentskom paláci má za úlohu zodrať Slovákov z kože, rozbiť verejné financie, priviesť Slovensko na bubon a nakoniec odpredať všetko cenné, čo nám ešte ostalo, aby potom podporili Ukrajinu, kde sa tie peniaze preperú a skončia vo vreckách anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne. Samozrejme s tým, že tomu-ktorému ich poskokovi dohodia nejakú tú omrvinku vo forme provízií a pri tomto poskokovia ani netušia, že ich aj v pre nich lepšom prípade problémov plánujú obrať o všetko a nechať napospas osudu.

Prečo ten nadpis a úvod?

Pretože nakoniec aj z nich môže byť urobený dobrý deň tým, že tie ich US$ a € na zahraničných účtoch sa stanú bezcennými a k tomu už je poriadne nakročené, lebo Rusi, Číňania a celý Blízky Východ môžu povedať, že buď berú zlato, striebro či vybrané meny/kryptomeny, alebo EU, Kanada a USA môžu zabudnúť na obchod s nimi. A toto sa deje v období, keď sa rozoberá navýšenie dlhového stropu s neistým výsledkom a určite s katastrofálnym dopadom, a Biden prisľúbil ďalšiu pomoc Ukrajine. A to je len prvá várka vecí.

Druhou várkou vecí je to, že bankový systém je práve v záverečných fázach kolapsu a toto naviac vidno práve pri amerických bankách, na ktorých adresu ministerka financií USA Yellen vyhlásila, že nevylučuje bankové fúzie t.j. banky sú stále na hranici bankrotu a nie je isté, že federálna vláda bude môcť zachrániť všetky banky resp. garantovať vyplatenie účtov. Lenže nikto nespomína európske bankové domy, ktoré pracujú s oveľa väčšou pákou, ako tie americké, a preto sú v horšom stave.

Treťou várkou je to, že vo Francúzsku to stále vrie a Škandinávia t.j. Švédsko, alebo Nórsko, či obe krajiny, sú pred sociálnym výbuchom kvôli imigrantom. Ide totiž o to, že do absurdna zavedená empatia spolu s toleranciou, ktoré boli premenené na zbraň proti majoritnej spoločnosti vytvorila podmienky, v ktorej imigrant môže všetko a majorita musí pod hrozbou spoločenského znemožnenia a ťažkých trestov znášať všetko (rečnícka: kde som to už videl a v súvislosti s kým?). Toto je samozrejme výbušná situácia, kde jedna akákoľvek zdanlivo bezvýznamná udalosť môže odštartovať de facto občiansku vojnu a etnickú čistku namierenú proti imigrantom s tým, že prúdy utečencov potom budú prichádzať zo severu.

Štvrtou várkou vecí je to, že Ukrajina môže priznať, že nezvláda Rusko a musí si sadnúť za rokovací stôl s Ruskom. Samozrejme, Rusi sa poučili z udalostí z Minsku v 2014 (Holand a Merkel sa priznali, že to bola zdržovacia taktika na to, aby vyzbrojili Ukrajinu na vojnu) a kľudne urobia to, že Zelenského spolu s NATO postavia do takých situácií, z ktorých jednoducho nebudú môcť vyjsť bez veľkých politických a ekonomických strát.

Jedna udalosť stačí na to, aby sa rozbil na márne kúsky slniečkársky svet a usporiadanie sveta, ktoré presadzujú liberál-fašisti, ale všetky štyri sú pre nich ortieľom smrti. Skrátka, večer pôjdu spať a ráno sa prebudia do úplne iného sveta, kde už nebudú môcť operovať.

Ako to skončí?

Nepríjemným budíčkom pre všetkých, lebo neprebudený dav zistí, že Sorosov Odér a jeho menom ociachovaná vláda je aj v lepšom prípade lúpežnými barónmi v cudzom žolde a v horšom prípade také isté nekompetentné nemehlá, ako predchádzajúca vláda (vieme, že toto zistenie bude sprevádzať veľa kriku a doslova kvílenia), a liberál-fašistická čvarga na čele s „podarenou“ aktivistkou v prezidentskom paláci a Sorosovým Odérom zistí, že pre pánka sú spotrebným tovarom s hodnotou nižšou než toaletný papier.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

37 thoughts on “Dokedy si z nás budú robiť dobrý deň ?

 1. K zelenej agende: Nevedel som, že benzín a nafta má záručnú dobu 2 roky!!!
  A takisto ju má aj bionafta a biobenzín (iné sa na SK nedá momentálne ani kúpiť), ale s podstatne kratšou záručnou dobou 3-4 mesiace!!!.
  Nikde na čerpacej stanici som túto informáciu nevidel!!!
  O problémoch s týmto druhom “bio”palív vedia rozprávať majitelia záhradnej techniky, motocyklov, LPG pohonov…
  https://www.az-pneu.sk/clanky/skladovanie-benzinu-a-nafty-ma-svoje-pravidla-dodrzujete-ich

  Páči sa mi

  • Žiadne pohonné hmoty sa nedajú dlhodobo skladovať, jedine surová ropa, ktorá má od použiteľnosti ďaleko. Postapokalyptické filmy, kde sa roky po kolapse civilizácie bandy ľudí s divokými účesmi preháňajú na motorkách, sú nezmysel.

   Liked by 2 people

 2. Velmi dobra otazka autora ako nazov jeho clanku. Sam si ju casto kadiem…
  Kamenom urazu su este stale zmanipulovane masy, ktore konzumuju klamstva a manipulacie masovo sirene skorumpovanymi mediami hlavneho prudu. A ako sa vravi – komu niet rady, tomu niet pomoci, prebudenie bude bolestive a s vaznymi nasledkami pre vsetkych zucastnenych…

  Liked by 3 people

 3. Europske banky su v srackach. NBS zaviedla tzv. Degresivne DTI podla veku. V praxi to vyzera tak , ze ludia s priemernym prijmom si nesiahnu na hypo nad 100 tis. Dosledok je ten, ze banky si pozieraju ako had vlastny chvost a neposkytuju uvery. Rezerva je ako kazda mena z podstaty dlh. Znizovanim uverov sa zmrstuje mnozstvo penazi v ekonomike a tym aj rezervy. Malo rezerv vytvara platobnu neschopnost bank… Nemusi byt ani bank run, staci ak sa splacaju uvery(a peniaze miznu) Z ineho pohladu, uvery su aktiva banky a malo uverov je malo aktiv co zivi budovy, zamestnancov a akcionarov. Cize skrty…
  Neviem ako to skonci ale chcel som si zabezpecot financovanie dopredu na lacne nehnutelnosti, co pridu a bol som prekvapeny, kolko malo mi ponukli.

  Liked by 1 person

  • Pracujem v tejto oblasti ako externista a viem ako ľudia skôr nemajú šancu kúpiť nehnuteľnosť cez úver…Banky doháňajú zisky zvýšenými poplatkami za vedenie účtov, poplatkami za úver, nám externistom znižujú provízie, berú nám provízie po rokoch a radšej predávajú životné poistenia…

   Liked by 1 person

   • Súčasný bankovy system v našich končinách je prekonaná záležitosť. V podstate všetko zlo pochadza z úročenia peňazí. Treba dva druhy peňazí: štátne kryptograficke(CBDC a pod.)) a súkromné. Banka jedna, štátna. Úrok zakázať, postihovať.

    Páči sa mi

 4. Súčasný bankovy system v našich končinách je prekonaná záležitosť. V podstate všetko zlo pochadza z úročenia peňazí. Treba dva druhy peňazí: štátne kryptograficke(CBDC a pod.)) a súkromné. Banka jedna, štátna. Úrok zakázať, postihovať.

  Liked by 1 person

 5. Dobry den si z nas budu robit dovtedy dokial si to nechame.Ale co sa cudovat,ked sa bojime prevziat zodpobednost za vlasrny zivot a za vlastne rozhodnutia a radsej ju delegujeme na plitikova viac sa nezaujmame.Neda sa neobetovat pohodlie,povalovat sa zabavat sa rizmyslat na chujovanami a pod a cakat,ze nas niekfo bude brat vazne.Ked chceli nasi dedovia byvat museli si vysukat rukavy a zamazat sa obetovat svoj cas aby tu strechu nad hlavou mali.Co robime dnes zadlzime sa dom si kupime,co natom,ze nas osrali na materiali kvalite hmavna vec,ze sme nemuseli vsta sooza hracej konzoli od grilu ci nenavsrivit fitko.Pokial nenastane zmena v nasim mysleni a prehodnoteni hodnot budeme na srandu stale!!!!!

  Páči sa mi

  • tomuto kolega sa hovorí guláš kaleidoskopu.
   Viete, a možno aj neviete, že moderné technológie maju človeku pomôcť.
   Sťažujete sa na to, že ludia neobetuju pohodlie? Ja to vidím inak, obetujú to, čo môžu.

   8 hodin v práci, niekedy plus nadčas. To je povedzme 50 hodin tyždenne. Keď zoberieme, že človek má deti, musi niekde byvať. ak byva na povedzme dedine, ma malu zahradku, možno nejake sliepky, zajace a pod. beriem to, lebo ste spominal dom. K tomu musi byt mačka, ak nie je, sama príde.
   A ked, tak treba kosit a robit seno pre sliepky, treba sa o zverinec starat. A to pri 50 hodinách cez týždeň v praci. K tomu deti zaviest/zaniest do škôlky, školy, robit domace ulohy, hrať sa s nimi.
   následne má človek nad určity vek 25 dni dovolenky. ak je živnostník, má jej, koľko mu dovoli zdravie a živnost…

   problém nie je v lenivosti ludí, je to len čiastkovy dôsledok konzumu. Problémom je Davoelitárny typ spoločnosti založenej na úroku a týn vykoristovaniu človeka človekom….

   Liked by 4 people

   • Pane rozhodne robim viac a chovam ovela viac ako ste vymenovali a rozhodne nefnukam.A ci je to problem.davoelitarskej spolocnosti ano je a preco je lebo sme nesamostatny preto.Ja chodim po svete sledujem ludi a rozhodnevyuzivaju technologie ale na svoju degradaciu a nie rozvoj.Odpobedzte si sam kolko krat ste si otvorili usta v skole,ze vase dieta ucia bludy,kolko ludi vo vasom okoli nahradza deti domacimi milacikmi a pod o to pisem.

    Páči sa mi

    • A za chov viac je len pochvala. No nejedná sa o vas, ale o spolocnost ako takú.
     Choroba je vytvárana systematicky, ako inzulinovo/kortizolová rezistencia v populácii.
     Stále sa odvolávate na to, ze ludia si za to môžu sami. To je prave bud kaleidoskop, alebo mozaika skladaná od jednotlivostí ku celku. Pretoze tu zamienatw pričinu s nasledkom. Nie je potreba vymeniť ľudí, je potreba vymenit systém, spôsobujúci to, co spravne popisujete, ako problém ale s nespravnou príčinou, podľa môjho nazoru.
     Teda začat od predstavy celku, ktory je teraz ku celku, ktory je želateľný a želaný. A potom pri dobre ucelenej predstave sa da spustiť ku detailom, az na uroven jednotlivych ľudí a och osobnostného rozvoja.

     Čo bola myšlienka raja na Zemi pre Ježiša, Nirvána pre Buddhu, raj pre Mohammeda atď atď? Bola to mozaika začatá v celku a nasledne sa slo ku detailom, ako a kto a čím….

     Aj to, nielen tu, omieľané pravidlo, že po vasej viere bude vám, ci, ze národ dostane rozlišenie podľa stupna morálky ide spät ku tomu celku a následnym ktokom na jeho realizáciu. A čím viac clenov naroda pochopí, vstrebá jednu víziu toho celku, ku ktorému maju ísť, tým lepšie k celku pôjdu jeho jednotlive komponenty…

     Liked by 2 people

     • Ja suhlasim,treba vymenit sytem ale vymenit ho mozu jedine ludia.Cize musia si uvedomit kde a v com je problem.Spolocnost je obrazom ludi co ju tvoria,je to subor myslienok a cinov co drzia sistem pri zivote v rom ja vjdim problem a to som mal v umysle pomenovat.Preto hovorim,ze ludia namiesto toho aby vyuzivali technologie na svoj rast si vyberaju lahsiu cestu a vacsina degeneruje nerozvija svije myslienky ale riadi sa nanutenym podstrcenym,cez spravy,zabavu,film.Uz to doslo tak daleko,ze sa otvorene a bez hanby prekruca minulost v skolach.Napr.Stur a Eu dobre citajte,Stur napomobol Slovensku na ceste do Eu to formou zabavy tlacia v zs skolach na prvom stupni.

      Páči sa mi

    • čo sa týka konca Vásho prispevku, staviate ho do roviny, ako keby Jox nenapisal za posledné 3 roky ani jeden článok, atď, nebuďte smiešny s takymi recami, keďže pod mojimi člankami diskutujete, tak si skuste položiť otazku, prečo ste to napisal…

     Páči sa mi

     • Ale napisal to je v poriadku,bez diskusie niesu myslienky,bez myslienok riesenia a ciny, nemam v umysle utocit,ze nemam uhladeny prejav,no nemam ,ze nie sovsetkym suhlasim tiez myslim,ze nieje na skodu.A diskutujem preto lebo na diskusiu treba min dvoch a treba myslienku.Myslim,ze co sa tyka nas tetaz nas dvoch vieme.kde je problem a treba hladat spolocne cestu,vola je.

      Páči sa mi

  • Ako kolega @jox13 povedal, systém je nastavený tak, aby ľudia nemali ani čas a ani energiu venovať sa celospoločenskými problémami.
   Však moderný človek napriek všetkým tým technológiám je dlhový otrok korporácií a musí byť pacifikovaní cirkusom resp. voľnočasovými aktivitami. Dodávam, že aj keby dokázal človek postaviť sám svojpomocne na svojom pozemku dom bez hypoték, tak ti garantujem to, že by ho celá armáda úradníkov začala dotyčného obťažovať.
   Takže daj bokom emócie a začni rozmýšľať hlavou…

   Liked by 1 person

   • Presne tak zahlcuje nas nepodstatnostou,povedane slovom klasika dante ludom chlieb a hry.A ty nejde o emocie tie su pod kontrolou ale nemam chut obkecavat problem lebo probkem sa slovom nevydiesi ale cinom ano.Slova su potrebne na poukazanie na.problem ale na kdstranenie treba ciny.

    Páči sa mi

    • No a ktoré činy sú, ak definujeme problém soravne, tymi spravnymi krokmi?

     Nie je to prave zadefinovať, ako má vyzerať konecny obraz. A nasledne zadefinovať, ako tento obraz čo najviac ľudí vstrebalo a pochopilo a vzalo za svoj. Následne je nutne rozanalyzovať detaily celku, prvky, ktoré nesedia v celkovom obraze. A na tych je potreba robiť 🙂
     plna funkcia riadenia z dvtr.

     Páči sa mi

 6. “liberál-fašistická čvarga na čele s „podarenou“ aktivistkou v prezidentskom paláci a Sorosovým Odérom zistí, že pre pánka sú spotrebným tovarom s hodnotou nižšou než toaletný papier.”

  Nemyslím si, že to zistia, oni sú tí presvedčení liberalfašisti ako celá 5.kolóna všade v Europe.A budú to hnať do krajnosti. Nepoučili sa ani z Afganistanu. Situácia je taká, že ide o to “KTO Z KOHO”. Preto sú schopní použiť všetky zbrane hoc by priviedli svet do nuklearnej katastrofy. Predsa ide o prežitie …a oni v tom svojom boji netušia čo ich čaká, že skapú spolu s nami ak tomu príde. To je to ich presvedčenie….

  Páči sa mi

  • Drahá moja myslieť si niečo a zistiť sú DVE VEĽMI ROZDIELNE veci. To prvé je plná predpokladov, ktoré sa potvrdia alebo nie, ale to druhé je aj náraz na realitu ako si to vlastne potvrdila.
   Takže mám na teba otázku: prečo chceš mi kontrovať?

   Páči sa mi

   • Ja som napísala, to čo si ja myslím vzhľadom k tomu aká je vyhrotená situácia. Ich budúce zistenie ja neviem predikovať nakoľko im nevidim do hláv a nepoučili sa zo situácií ktoré dopadli na ich predchodcov. Ich presvedčenie je vidieť z ich činov, proste idú na doraz, budú chcieť si uzurpovať moc, zabetónovať sa, všetko tomu nasvedčuje.
    Takže ja sa s tebou nekonfrontujem. Píšem čo si myslím.

    Páči sa mi

 7. Spätné upozornenie: Škandinávia | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 8. když se podíváme na povinný výpis obchodování Burryho fondu Scion Asset Management. Burry provedl jedenáct nákupů, což jasně svědčí o nákupním apetitu. Ještě víc je zarážející, když se podíváme na jednotlivé tituly a najdeme zde velké zastoupení amerických regionální bank.
  Burry mimochodem koupil i akcie zkrachovalé First Republic Bank.
  Najdeme tu však jiné bankovní společnosti, jako New York Community, Wells Fargo, Western Aliance i v poslední době hodně zmiňovanou PacWest. Burry si samozřejmě rád na burze hraje. Jsou to spekulativní investice, které však mohou v krátké době přinést opravdu nadstandardní zhodnocení.

  https://hedgefollow.com/funds/Scion+Asset+Management

  – bankový systém je práve v záverečných fázach kolapsu,
  – preto menim 1 zlatu 1Oz tehlicku za obchodny BEZurocny Kapital vo vyske 400 000 $ s pakou 1:100
  Zlato sa sice dnes obchoduje za 1 960 $ ale mat za taku cenu 400 k $, noo NEBER to 🙂

  Zabudnite na HYPO, zabezpecte si financie obchodovanim.
  Zarabajte, Nakupujte,
  NEZADLZUJTE sa !!!

  Páči sa mi

   • Po zalozniach kopa striebra, minci, tehliciek, problem skladovat, Lacne, Tazke, Velke. 😦
    Teraz je priorita pre mna, riesit spomenuty obchodny kapital k tomu potrebnu IT Techniku (VPS servre, atd., novu obchodnu strategiu a Hedge zabezpecenie vlastnymi uctami.

    Mozes aj ty, resp. (kazdy, hocikto) Obchodovat a zo zisku Nakupovat, Investovat, urcite lepsie ako brat HYPO a zadlzovat sa.

    Páči sa mi

     • Co su hodnoty ? Zlato, Striebro, Krypto ?

      Ten pocit, ked sa mozes hrat s peniazm inych 🙂 na nezaplatenie

      Vsetke svoje Investicie vratane ziskov stiahnem z financneho trhu (FX) na 99% a 1 % necham na Hedge pri vysokej pake 1:500 az 1:1000.

      Páči sa mi

      • Vieš napriek tomu, že ti želám najlepšie a aby si svoj zárobok premenil na hmatateľné veci, musím ti povedať tri veci:
       -Málokto sa tu zaujíma o tvoje stratégie na trading t.j. akoby som na tvojom blogu publikoval videá o slnečnej činnosti. Dobré vedieť, ale rušivé.
       -Uvedomiť si, že v prípade krachu bánk pôjde dole aj maklérska firma s ktorým je spojená a tým pádom prídeš o všetko aj napriek poisteniu lebo nemusí stačiť (a kde, ako a v čom držia poisťovne svoje rezervy?).
       -Aj keď nakoniec skončíš miliardami na účte, môže to byť uprostred situácie podobnej tej v Zimbabwe: Portfólio v hodnote stovky miliárd a nekúpiš za to ani tri vajcia.

       Páči sa mi

 9. Spätné upozornenie: Dokedy si z nás budú robiť dobrý deň ? - Jednotné nezávislé Slovensko

 10. 1. vo svojich blogoch hodne pises o krachu Bank, Fin. Systemu atd., v tomto bolo konkretne spomenute v komentaroch HYPO, ze Banky obmedzuju na to som reagoval.
  Nezaujimam sa o HYPO ani o Uvery, neviem aka je situacia.
  Dal som alternativu k HYPO Obchodny Kapital vo vyske 400 000 $ len za cenu 1 Oz zlatej tehlicky s pakou 1:100, kazdy si sam moze vyhodnotit ci je to vyhodne alebo nevyhodne.
  Mozno, ze HYPO je vyhodnejsie, splacat 30 rokov a rucit Majetkom.

  Kto nechce predat 1 OZ zlatu tehlicku za 400 000 $ ???

  2. Krach Bank a Maklerskych firiem – presne kvoli tomu volim tuto Alternativu, ze svoje budem mat Doma a skoro NIC NERISKUJEM.

  3. Po miliardach netuzim, znizujem len riziko, aj vysokou pakou.

  Ak by aj nastala situacia Zimbabwe, dotkne sa kazdeho. Kolko 0 odpiseme na uctoch 1 alebo 2 ci 3 ?

  Nerobim ziadnej firme Reklamu, nedal som ziadny priamy odkaz a ani nemam zaujem lanarit ludi do toho.

  Majte na zreteli, ze k HYPO, uverom existuju aj ine Alternativy ako financovat Investicie.

  Len pre zaujimavost: Obchodny Kapital, je mozne pouzit aj na obchodovanie s Kryptom.

  Danu temu povazujem zo svojej strany za uzatvorenu, nemam chut sa s nikym natahovat.

  Páči sa mi

  • 1. Nevieš aká je situácia s hypo? Tak si presne v tej situácií, ako burzoví hráči v 2007-2008. Ako to dopadlo?
   2. Kde máš vedený účet, u banky? No tak si pripravuješ na nepríjemné prekvapenie, lebo ak dobre viem, tak ty si medzi poslednými, ktorí dostanú dačo a sporitelia nič.
   3. Riziko je byť teraz na trhoch a analytik Charles Nenner ti vysvetlí aj prečo.

   Nepochopil si, ak nastáva situácia ako v Zimbabwe alebo v Argentíne, tak peniaze v banke na termínovaných vkladoch sa stanú bezcenným alebo zamrzne sa kredit. Tak či onak kráľom sa stavá najprv cash, potom drahé kovy (striebro na menšie nákupy a zlato na väčšie položky) a nakoniec kryptomeny…

   Páči sa mi

   • 1, NEVIEM aka je situacia v HYPO a v uveroch lebo neriesim obchod a investicie na DLH, nezaujimam sa ako sa zadlzit.
    Co ale VIEM ako to dopadlo v rokoch 2007-2008 na hypotekarnej krize:
    Michael James Burry – Je známy tým, že je jedným z prvých investorov, ktorí predpovedali a profitovali z hypotekárnej krízy , ku ktorej došlo v rokoch 2007 až 2010.
    Dosiahol osobný zisk 100 miliónov dolárov a zisk pre svojich zostávajúcich investorov viac ako 700 miliónov dolárov. Spoločnosť Scion Capital v konečnom dôsledku zaznamenala výnosy 489,34 % (po odpočítaní poplatkov a výdavkov) od svojho vzniku od 1. novembra 2000 do júna 2008.

    2. Kto nema ucet v Banke ??? Ty nemas ?
    Nemam ziadne terminovane vklady ani podiely, resp. ziadne Bankove sracky.

    3. Som Kral mam Cash, pochybujem, ze mi to pomoze ked za 1 Novu Menu bude treba dat 100 Starej Meny (len 2 Nuly skrtnute). Mozno si nieco pocul o roku 2009 ked bol vymenny Kurz 1:30,126 alebo o roku 1953 v akom pomere sa menili Stare za Nove. Takze ani Cash nie je taka vyhra ako si myslis.

    Kolko mas toho striebra aspon 1 tonu ? Ku krypto sa radsej nevyjadrujem.

    Riziko na trhoch je vzdy, vdaka vysokej pake sa da Minimalizovat v pripade krachu Brokera, existuju aj Regulovany Brokeri so segregovanymi uctami, zatial sa na FX nestal pripad, zeby NAJvacsi FX Broker krachol ako to bolo v pripade Krypta, co nebolo moze byt.

    Charles Nenner – kpmentare pod videom.

    Stratil som veľa peňazí obchodovaním s Nennerovými signálmi. Jeho inštruktážna príručka a zákaznícka podpora sú hrozné.

    Jeho služba je hrozná a zle napísaná. Zdá sa, že príručky a denné príspevky písali deti zo škôlky. Strašné….strašné….strašné.

    Ak si taký šikovný, prečo musíš predávať predplatné?

    Čakám na 5000 dolárov za uncu zlata, ktoré predpovedal pred 2 rokmi

    Ak by bola táto prediktívna presnosť skutočná…už by bol najbohatším mužom na svete.

    Ježiš, predplatil som si nenner na rok. Vie presne, kde bude cena, ale nedokázal sa so mnou podeliť o tie ceny, o ktorých vie, že sa stanú? Možno som musel zaplatiť viac za správne informácie? Väčšina jeho odporúčaní, ktoré som videl, nebola taká správna.

    Tom sa snaží, ale neposkytuje žiadne dôkazy. Stále hovorí o minulých predpovediach, ale ani žiadne nevysloví ani neuvedie žiadne príklady. Nie som ohromený touto osobou

    Strata času, tento chlapík je podvodník, v každom rozhovore tvrdí, že všetko vystihol, ale ak sa vrátite a znova si vypočujete, budete vedieť, že to nie je pravda

    Páči sa mi

    • 1. Jeden vyhral z koľkých sto-tisíc? Takže tu mi nešermuj jedným príkladom keď cez 90% investičných fondov na to doplatilo.
     2. Úspory mimo finančný systém resp. mimo banku.
     3. Ty si myslíš, že prvá vec bude menová reforma? Neviem čo fajčiš, ale je to poriadny matroš. Však pozri sa na Weimar, Zimbabwe a Argentínu, keď im zosypala mena a ekonomika, tak všeličo použili okrem vlastnej meny a menová reforma bola možná až po tom, čo sa emócie ukľudnili. A ja sa pripravujem na túto eventualitu, ale ty nielen si v predklone so stiahnutými nohavicami bez lubrikantu, ale aj odmietaš si uvedomiť celkovú situáciu.

     Ad Nenner, vlastnú neschopnosť hodiť na toho, kto manažuje investičný fond má veľkú výpovednú hodnotu o tebe.

     Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s