Škandinávia

Určite som zdvihol pár obočí, keď som v pondelok napísal, že nielen vo Francúzsku to vrie, ale aj v Škandinávií to bude vrieť a chystá sa etnická čistka migrantov, lebo pre mnohých je to nemysliteľné. Lenže je tu taká poučka: “ak chceš dačo zdiskreditovať, zaveď to do extrému” a veci sú tam hnané do skutočného extrému, a na ilustráciu tu je príbeh z Dánska:

Dievča bude stíhaná za to, že sa bránila znásilneniu nelegálne držaným paprikovým sprejom, ktorú začala nosiť kvôli tomu, že miestna polícia nedokázala zabrániť prípadom znásilnenia spáchaných imigrantami a utečencami , ktoré sa stali bezprostredne pred tým, ako začala nosiť ten sprej.

Ďalej v správe sa píše aj o tom, že miestne nočné kluby začali púšťať hosťov na základe toho, že akým jazykom rozprávajú.

photo_2023-05-23_09-21-36

Neviem síce s určitosťou odhadnúť, že aké procesy sa odštartujú resp. sa zviditeľnia, ale vôbec by ma neprekvapilo, keby sa Nemecko kvôli imigrantom začal deliť.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

20 thoughts on “Škandinávia

 1. Ak chces zlomit nepriatela najskor ho oslab vnutorne.Moralne,zlom odhodlanie a doveru obyvatelov vo vlastny stat,ukaz im,ze zit sa daj aj inak.Ekonomicky,ukaz im,ze inde nemaju enormne naklady,niesu tak zadlzeny,maju ake take istoty a pracu.maju do istej urovne fungujuci stat.Uvrhni ich do neistoty,gender,zelena sikana a utecenci.A potom najdi malu prasklinu a nepriatel sa zacne rucat sam.Prikad mame,polozenie zssr a vyxhosneho bloku.Chruscov,neschopmny tajomnik,Breznev senilny a potom nasadeny rojko Gorbi.A porovnajme si to s usa a ich vykvetom na vrchole.Usa nemaju uz co ponuknut uzbroja sa ekonomicky budu trpiet vlastny ich rozlozia a to plati aj o eu a clenskych statoch.Neo tu raz pisal o piesku v sukoli stroja a to je cesta.

  Páči sa mi

 2. Uz dlhsie rozmyslam a nie je to Schvabova cesta.Kalitalizmus je zalozeny na sukromnom vlastnictve,Staty rozbit a preliat kapital k svojim vybranym.Vychod je kulturne iny oslabit ho vojnami a potom rozdrobit a spravit to iste?Dejiny co sposobila 1sv vojna,dozpad Uhorska a nie len toho,vhradenie Ruska a zosmoleny mier ale aky ked nemecko v poslednom roku vojny malo postup a vysledky malo navrh.Komu to najviac prospelo?Kto stvoril CSR a kto ho aj potopil?A uduj sa svete,zase to Nemecko a proti momu urobilo najvacsie tazenie,kohi malo oslabit a zaroven znicit seba?Komu by urobilo cestu,kto ziskal nJviac majetku 2sv vojnou a potlacil konkurenciu,kto zadlzil povojnovy svet hkavne zapadny kedze so Zssr to nevjslk a fuj rusi by dokazali porazit nemcov aj sami co uz musime otvorit zapadny front,ved predsa sme na strane spravodlivosti,Ved preto na sklonku vojny nicili v ramci nemecka vsetko a aj v ramci vychidnej eu.Zapad preto ostal v podruci lebo bolo donho investovane a vychod sa zabrzdil lebo si musel pomoct sam a nie z ukuoenych vojnovych penazi. A co dnesok,zapad moralne dno buriace sa hnijuce zvnutra a vychod zase vojna.Otazka kto bude najviac profitovat?????????

  Páči sa mi

  • Položme si otázku: “Ktorý národ zo západnej Európy bol najviac zdecimovaný a sústavne zničený? A Prečo?”. Keď si zoberieme oficiálne dejiny tak vidíme, že to boli Nemci. Sedliacke povstanie, 30 ročná vojna, Napoleónske vojny WWI a WWII. Kto a prečo mal záujem na tom aby tento národ bol ničený?

   Páči sa mi

     • ps. Tu ešte musím doplniť pár slov.Budem citovať Jana Kozáka,ktorému by mal v blízkej dobe vyjsť česko-sansritský slovník. Veľa slov stratilo svoj pôvodný,védsky význam,zvulgarizovalo sa,stalo sa menejhodnotnými. Brat (brathar) pôvodne znamenal “ten,čo mi pomáha niesť bremeno”.
      Dnes sa povie brat a označuje sa primárne príbuzný. Aj keď blízky. Chápete ten rozdiel.

      Páči sa mi

    • G.T, to si nemyslím, že sú konkurencia anglanom. Ich ničenie nastalo v dobe keď sa anglani len dostávali hore. Skôr si myslím, že to bude niečo v ich minulosti. Ich rodokmeni. Na Nemcoch sa pracovalo veľmi dôkladne aby nepoznali svoju minulosť. Je tam niečo prečo tí “v pozadí” nechcú aby sa spojili s Rusmi. Nechcú aby sa skladačka zložila.

     Galina, alebo nechcú aby nenastalo nové zlúčenie, resp. obnova rodiny.

     Liked by 3 people

     • Nemci osidlovali a rozvinali priemysel davno v stredoveku po celej europe a aj rusku,neboli konfliktny budovali obce rozvinali polnohozlodarstvo tazby rud a uhlia budovali manufaktury,to je to co moblo a moze niekomu vadit

      Páči sa mi

      • Áno,dobrá poznámka. Nemecká kolonizácia začala v 13.storočí,prichádzali do zničenej a rozvrátenej krajiny(mongoli a domáca chamraď),ale nemohol prísť hocikto,ako dnes.”Kutacie právo”,t.j. právo začať pracovať v baníctve,mali iba osoby,ktoré boli preverené.Za tento nastávajúci rozkvet Slovensko ďakuje kráľovi Belovi IV.,ktorý sa nazyva aj Kráľ-Obnoviteľ.

       Páči sa mi

       • Prichádzali Sasi – takí európski “židia”, vytvorení franským kráľom Karolom I. Veľkým v procese “pokresťančovania” Sasov metódou v pravej ruke meč a v ľavej kríž…
        A všade, kde títo Sasi po tzv. tatárskom vpáde v rámci nemeckej kolonizácie prišli sa stali piatou kolónou pre danú krajinu.
        A to “kutacie právo” bolo len právom na vyťaženie a vývoz cenných nerastov z danej krajiny. To, že sa ušlo aj miestnym a zažili rozkvet navonok, je len sprievodným znakom toho, že daná krajina sa stala surovinovým príveskom Západu.
        Ten rozkvet navonok vždy prinášal vnútornú degradáciu a rozpad – vždy a všade, kam noha Sasa vkročila…

        Liked by 3 people

    • Myslím, že tej slovanskej krvi je tam aj viac, ako polovica. Na nemeckom ostrove Rujana (mys Arkona) stál chrám boha Svantovíta, bolo to pútnické miesto všetkých Slovanov. Ako Mekka pre moslimov. Nemci už oficiálne priznávajú svoju slovanskú krv, obnovujú slovanské archeologické nálezy. Na celom ich území pôvodne žili slovanské národy, napr. Obodriti. Takže to už dávnejšie prasklo.

     Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s