Antišemitizmuš!

Teraz robím srandu z chazarskej mafie, ktorá vykrikuje túto formulku keď sa verejne poukáže buď na zločiny alebo okato protiľudskú činnosť jeho členov či na nimi šírené klamstvá, ktoré sú základom predchádzajúcich dvoch bodov. Lenže sú tu dve veci, ktorá túto zabehnutú formulku v podstate znehodnocujú:

 • Prvá je to, že Dezider Lakatoš, Dženifer Balogh a Džou Kerekeš má v sebe viac semitskej krvi kvôli tomu, že ich predkovia prešli aj cez Blízky Východ než Chazari, ktorí prijali Judaizmus dakedy v 10.-11. storočí.
 • Druhá je to, že sa táto fráza používa už prakticky na všetko a tým pádom dav pomaly, ale isto prestáva na to reagovať kvôli tomu, že nielen vypestuje na to imunitu, ale jeho členovia začínajú všímať určité vzorce.

A ten druhý bod platí nielen v Amerike, ale pomaly aj inde vo svete lebo je už antisemitizmus keď odporuješ “trans” veciam a hnutiu, klimatickej kríze, voľbám cez poštu, zabavovaniu zbraní, zabavovaniu pôdy, ilegálnej imigrácií, geoinžinieringu, výsledkom prezidentských volieb 2020, rabovaniu Wallmart/obchodov, vysokým daniam pre bielych, Satanovi, UFO,  groomerom (tí, ktorí budujú dobrý vzťah k deťom a mladistvým aby to neskôr zneužili)  a pedofilom.

Pár ilustrácií aby ste vedeli, že čo stojí za mojimi tvrdeniami:

 • Na Floride zrušili “pochod hrdosti” po tom, čo guvernér Desantis prikázal aby všetci zúčastnený a diváci boli starší ako 21 rokov. Zdroj a zrejme Desantis je antisemita lebo zakázal aby deti videli niečo také na týchto pochodoch a pritom dožadujú aby ich brali ako kohokoľvek iného:

photo_2023-05-21_18-19-25

 • Zrejme CDC (americké Stredisko pre kontrolu a prevencie chorôb) je tiež antisemitské lebo vydalo varovanie aby teplí a bisexuálny muži dávali pozor na LGBT festivaloch kvôli tomu, že riskujú šírenie opičích kiahní. Zdroj a pokiaľ nie ste antisemita, tak žiadneho zúčastneného člena LGBT kumunity nespýtate, že ako dostal ten maloletý chlapec tie opičie kiahne, ktoré šíria prevažne análnym stykom medzi homosexuálmi a bisexuálmi:

photo_2023-04-28_20-07-42

 • Ste antisemita, keď sa pýtate, že prečo drag queny nečítajú knihy v domove dôchodcov namiesto toho, že čítajú ich v školách a škôlkach:

photo_2023-05-18_21-34-38

 • Ste antisemita, ak neprinesiete svoje dieťa na drag quean predstavenia aby nemohol mať také reakcie ako toto jednoznačne antisemitské dieťa:

 • Ste antisemita, keď pripomeniete pred verejnosťou, že samotní židia sa priznali, že boli za hnutiami LGBT, ľudskoprávnymi aktivitami a rozbitím apartheidu, ktorý  urobil z Juhoafrickej republiky smetisko a životu nebezpečné miesto:

 • A podľa Sorosa ste antisemita a bieli rasista ak kritizujete činnosť Sorosa, hlavne keď pripomeniete, že organizácie spájané s jeho menom stoja za rozbitím ekonomík východného bloku, za BLM (na životoch čiernych záleží), ktorý je zodpovedný za zničenie malých podnikov vlastnených menšinami a ktorý napriek tomu, že je v bankrote vypláca nehorázne obmeny a výplaty rodinným príslušníkom vedúcich hnutia BLM (zdroj) a Sorosom podporovaní okresní prokurátori za vlnou zločinnosti a spuštošenia, lebo títo púšťajú na slobodu zločincov:

 • Je antisemitizmus aj to, že pripomenieme, že kto vlastnil trhy s otrokmi a kto financoval celú otrokársku operáciu v Škótsku, Anglicku, v Írsku a v Afrike a je tiež antisemitizmus aj poukázanie na to, že kto stojí za zákazom “medzi-rasových” manželstiev v mnohých štátov USA aby mulati im nekazili obchod s čiernymi otrokmi z Afriky. A vrcholom antisemitizmu aj to tvrdenie, že zvyk je železná košeľa a daktorí si stále myslia, že vlastnia čiernych a preto sú majstrami života čiernych (používajú sa soft metódy otroctva a ovládania-cyklus Evolúcia otroctva):

photo_2023-05-22_11-40-27

A teraz otázka je, že či ste antisemita aj vtedy, keď tvrdíte, že WEF, EU, CIA a LGBTQ+ spolu s WOKE/slniečkárskou agendou vyšlo z toho istého toxického, militaristického a okultného podhubia, ako SS, SA, ktoré boli známe svojimi sado-masochistickými pedofilnými a homosexuálnymi chúťkami a nacistické hnutie ako celok?

Zatiaľ nie, ale ideologické korene WEF, CIA, EU, SA, SS a LGBTQ+ hnutia sú spoločné, ako na to poukazujú cykly: Urania, Óda na pruskú nakladanú zeleninu, Nie od 1917, WEF ríše a samostatný článok Sila pruského mikro-penisu, ktorý rozoberá to, že počas vládnutia Fridricha Veľkého sa dostala k moci dynastia Rothschidovcov, vznikol kult Sabbatai Zevi, vznikli Ilumináti, prichýlil k sebe prenasledovaných Jezuitov a vznikla Americká deklarácia nezávislosti.

Skratka autor Will Zoll poskytuje užitočné kúsky do mozaiky v anglickom jazyku (online prekladače sa dajú použiť) a poukazuje na to, že ako GP (globálne zákulisie) vytváral dnešnú podobu anglo-amerického močiara pomocou chazarskej mafie a aké procesy pri tom hrali rolu.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Nadpis je zámerne skomolený a je to vztýčený prst tak chazarskej mafií, ako smerom liberál-fašistickej čvargy v ich žolde a ktorých členovia by mali byť súdení za zločiny proti ľudskosti za to, čo robili a robia Slovenskému národu. A smerom GP to je pripomienka toho, že akú kašu navarili.

PS2: Ku SA a SS, tí vo svojej ideológií Ubermensch presadzovali víziu, že spoločnosti by mali vládnuť homosexuáli so sklonmi k pederastií a zbytok populácie by mala byť zdravá a slúžiť na doplnenie stavov elity.

PS3: Pruský štát vzišiel z Teutónskeho rádu rytierov a tento rád bol podriadený práve GP.

PS4: rabín vysvetľuje to, že dôvod prečo biely sú tí zlí je to, že nemajú ligu na ochranu:

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

6 thoughts on “Antišemitizmuš!

 1. Praktický príklad ich reakcie:

  najmä pohľad a natriasanie kučeravého moderátora v čase okolo 1:00.
  Ale nič im nezávidím. Sú v tom tak zamotaní, že každý ich krok im iba uťahuje slučku. Veľká škoda tých nevinných, často sú to fajn ľudia.

  Páči sa mi

 2. K bodu
  Ku SA a SS, tí vo svojej ideológií Ubermensch presadzovali víziu, že spoločnosti by mali vládnuť homosexuáli so sklonmi k pederastií a zbytok populácie by mala byť zdravá a slúžiť na doplnenie stavov elity
  Mohol by si my dat tie správne linky kde by som si o tom precital viac? Vďaka

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s