To už je na lynč

Čítam Blahu a on prináša správu:

EMA práve schválila vakcináciu detí

Poznajúc túto čvargu vo vládnych pozíciách, tak povinne začnú vakcinovať sajrajtom od Pfizer a co. deti od 5-12 rokov (ak nie povinne, tak dobrovoľne nasilu ako to robia teraz s dospelými) a keď prirátame to, že mRNA vakcína skutočne spôsobuje srdcovo-cievne ochorenie, konkrétne aj zápal vencovitých tepien (preto zomierajú vakcinovaný športovci na ihriskách) .

Ak to táto čvarga presadí, tak pán Boh nech s nimi má zľutovanie, lebo na Slovensku s nimi nikto nebude mať.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

34 thoughts on “To už je na lynč

 1. Ja viem, že nádej umiera posledná, no Slováci buď tuho spia, alebo už ohli chrbty a narovnať sa nechcú, no veď čo, aj inde to tak majú a ja nepoznám nikoho kto by umrel po vakcoške…….a keď si dám tretiu a dobnuť deti, tak už bude dobre….. jaaaj a tie rúška, čo boli na 2 týždne sú späť.

  Páči sa mi

 2. vsetko je tak ako ma byť, kto da ocovat svoje deti , za ktore zodpoveda, berie na seba zodpovednost. kto si nevazi svoj zivot a slobodu, aj svojich deti, neni hoden zivota, nehodni odijdu, vacsina z nich bude liberalna škodina, aj so svojim potomstvom. ked to cele praskne, este nehodni zivota stihnu potrestat tych co to riadili a sposobili, aby sa im pomstili…my sa budeme len prizerať
  bude dobre, vidim svetlo na konci tunela

  Liked by 11 people

 3. Podľa mňa sa tak začalo tlačiť na pílu hlavne kvôli úniku 12 000 súborov z fizeru a potrebujú to poriadne rozbaliť, plus ak je pravda čo píše pán Weiss ohľadom podmieneného 75% očkovania ku dotáciám tak je línia, ktorú razia jasná až do konca.

  Liked by 7 people

  • Samozrejme, pri našom rozhodovaní treba zohľadňovať aj dôvody prečo unikli tie dokumenty.

   Môžu to biť dobro srdečný ľudia (skutočný patrioti alebo skutočne prebudený), ale aj manipulátori (napríklad GP ale aj iní paraziti)

   Páči sa mi

 4. Je to zvrátené, nechutné, ale dalo sa to čakať, keďže plán je postupne napumpovať to svinstvo do všetkých. Mimochodom, už aj v Čechách bude od 1.2.2022 povinné očkovanie pre hasičov, policajtov, zdravotníkov, a všetkých nad 50 rokov.

  Babiš: „Jsme přesvědčeni, že musíme zavést povinné očkování. Je to nevyhnutné,”

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/omezeni-socialnich-kontaktu-hromadne-akce-nouzovy-stav-koronavirus-vlada.A211125_050451_domaci_kop

  Riadne sa tlačí na pílu… Vetrím ticho pred búrkou že to ochvíľu oznámia aj naši.

  Liked by 3 people

  • Čítajte prosím vždy pozorne čo píšu:
   “S povinným očkování lidí ve vybraných profesích nadále počítá.” Je tu slovo počíta a nie že je prijatý zákon, ktorý nariaďuje vakcínovanie.
   Takisto môžme oznámiť že 1.2.2022 letíme na Mesiac a 31.1.2022 oznámime, že nemáme raketu…
   Čím chcú povinne očkovať?
   Experimentálnou, preexpirovanou vakcínou určenou pre 5+1 osobu (predtým bola určená pre 5 osôb). A ešte k tomu sa zmenil spôsob transportu – najskôr -75°C a do 6 hodín po rozmrazení aplikovať vakcínu, inak bolo potrebné zvyšok zlikvidovať. Teraz 1 mesiac v chladničke u lekára… Kto sa troška vyzná v tom koľko treba úsilia dokázať takéto podstatné technologické zmeny a koľko ton papiera je k tomu potrebné nebudem radšej hovoriť.
   Ak si pamätáte na začiatku do štúdie bolo zaradených 44 tisíc ľudí a potom sa súbor zúžil na 36,5 tisíca ľudí, čo sa stalo s ostatnými. A obrovská zmena 95% medzi vakcínovanými a nevakcínovanými bola dosiahnutá v súbore z tohto počtu do 1% (opakujem 1%), pritom laboratórne výsledky pracujú väčšinou s chybou 5% (5% zdravých ľudí je vlastne chorých alebo inak povedané ak sa spraví 20 vyšetrení 1 vyšetrenie z toho je často mimo rozsah).
   A teraz k aktuálnej téme:
   Oni chcú dosiahnuť, aby občan kontroloval občana. A teraz máme na to 3 dni. Pritom neexistuje vykonávací predpis ako majú byť občania kontrolovaní inými občanmi (“ovčanmi”).
   Existuje iba sedliacky rozum t.z. dodržiavanie pravidiel:
   https://www.trendprezeny.sk/blog-trend-pre-zeny/inspirativne-pribehy/putnik-a-smrt-stara-indicka-baj
   a hlavne doporučujem zbavme sa strachu:
   https://oracle911blog.wordpress.com/?s=Strach
   Začnime si život užívať s humorom, tešiť sa každým dňom. Mimochodom ľudia začali vyhľadávať medziľudské kontakty, t.z. začali sa bozkávať, aby mali pozitívne PCR a 180 dní v suchu…
   A čo s tými čo majú antigénové testy pozitívne a pritom prítomné protilátky v krvi a zároveň PCR opakovane negatívny? A je to dosť časté zjavisko. Kto rozhodol o tejto skutočnosti, na základe akej vedeckej štúdie, kto sa pod to podpísal, tých otázok môže byť tisíce a na žiadnu nenájdete odpoveď.
   A hlavne opäť nútiť chorých ľudí chodiť do MOMiek, aby získali niečo, čo niekto uzná…MIG

   Liked by 8 people

   • Robia v tom pekný bordel, však? 🙂 Zneužívajú a obracajú proti ľuďom štatistiky, postupy, funkcie (políciu, zdravotníctvo atď), aj samotných ľudí. Sám som zvedavý čo z toho bude nakoniec, resp. čoho sa ešte dočkáme, čo všetko pre nás ešte vyfabulujú do absurdna.

    Zbavme sa strachu – súhlas. Treba zmeniť svoj prístup v mysli a realita bude nasledovať. Ale na korona párty sa dobrovoľne nakaziť nepôjdem 😉

    Liked by 6 people

 5. To asi ťažko, žiaden odpis kovid agendy neprebieha, a už vôbec tento rok. Maju to dobre premyslené, možno naozaj dávajú deťom placebo, aby si od malička zvykli na pravidelné očkovanie ako píše VK. Neviem už sa toľko popísalo protichodného. Keď som si tie percenta zaockovanosti v Čechách pozrela na KSB fóre to je šialené v podstate všetko nad 50 rokov je cez 70% 80% a 42 % do 17 rokov a ľudia hromadné chodia na boostre, donútia aj nás. A keď vidím co sa deje v Rusku no to aj Pjakin bude mať problém akože vysvetliť a obhájiť Putina ako nejaký strategický koncepčny krok. Akože lync koho, nikoho, aj ten Fico by dal prísnejší lockdown, ha všetci nás zradia, je to jedno. Teraz som zvedavá kedy vyhlásia povinné očkovanie a aké budú tresty a pokuty a je mi jedno, ze nečítam nejaké hrubé knihy, je to cele proti nám dokonale premyslené, národ je zdebilizovany a nebudeme mat odvahu ani chuť niečo zmeniť a kľudne mi dajte ban aj čokoľvek a tým hore to vyhovuje nech to riadi ktokoľvek ci GP ci elita ci vesmírny neviem co a stačí . Štrajkovať sa nemá lebo je to zlé, vraj nič nedosiahneme, len nás potlačia silou a a chcú občiansku vojnu , co robiť teda ? Akože nemám čakať odpoveď, ok nečakám a ani tie hrubé knihy mi nepomôžu. Ach jo, nejak si upratať myšlienky, dúfať ze dobrí právnici spisu hromadnú žalobu pri povinnom ockovani, ale kto to rozsudi? Európsky súd? Hagsky súd? Všetci sa na nás vybodnu ale to bude môj posledný pokus a potom snáď dúfať ze to v r. 2023 skončí a ja nebudem mimo spoločnosť bez ničoho. Spočiatku tu boli nejaké koncepčné články ale čím ďalej tomu tu menej rozumiem, asi som blbá, čím väčšia hovadina tým viac sa rozoberá a pre mňa také abstraktné pojmy ktorým nerozumiem nič neznamenajú tak hold som koncepčné nevyzreta a nepatrím sem a sama sa vylucim. A to som cakavala na odpovede v piatok ale zrejme sa to neplní a už nikto nevie odpovedať tak už ani otázky nemajú byt

  Liked by 1 person

  • Ak nemáš odpovede, skús ich začať hľadať v sebe. Len tade vedie cesta.

   P.S. tým zúfalstvom, ktoré popisuješ, si tu možno prešiel každý z nás. Je to normálne a málokto vie tuto fázu preskočiť. Prešli ju minimálne, ktorí používajú dnes pokoj ako hlavnú ochranu pred tým vonku.

   Liked by 8 people

   • Pokoj pred tým vonku nájdu nepochybne aj tí, ktorí sa ocitnú v koncentračnom tábore pardón karanténnom tábore. Začína to vždy v malom, čo sa neskôr môže rozrásť do obludných rozmerov. Nie je to až tak dávno, čo sa hromadné sústredenie nepohodlného a nežiadúceho vyskúšalo v praxi, vrátane hromadných presunov ľudí.. Zatiaľ si trúfla Austrália, síce ešte nie hromadne ale to sa môže čoskoro zmeniť a to aj u nás. Nie som sama, čo zrejme skončím v takom tábore lebo o očkovaní vôbec ani neuvažujem od samého začiatku. Takže pre mňa je cesta na jej konci jasná, ak sa niečo prevratné nestane, čo nezávisí odo mňa ani odpovedí na otázky vo mne.
    https://www.hlavnespravy.sk/velke-varovanie-z-australie-armada-zacala-odvazat-ludi-do-karantennych-taborov/2765646

    Liked by 2 people

    • moje skromne myslienky
     Australia – preco sa tam deje co sa deje? lebo Australia ma byt ochranny stit pre elitu, ktora planuje na Novom Zelande nejaky cas pobudnut. Plan je jedna vec ale realita druha. Nejak sa im nedari presuvat jadrove zbrane do Australie – https://www.armadnymagazin.sk/2021/10/08/zrazka-pod-vodou-americke-namornictvo-potvrdilo-incident-s-jadrovou-ponorkou-connecticut/
     Kto im v tom brani? HNR, ktora nepripusti nikomu na planete Zem mat v rukach jadrove zbrane. Preco? Lebo uz vcera by sme tu neboli.
     Stredna Europa – prebieha vojna (to je jedno, ktora v poradi, ci stale ta prva, druha alebo tretia) a mat vplyv v tomto regione je pre dalsi vyvoj velmi dolezity.
     Dovolim si tvrdit, ze tu nebudu ziadne tabory ako popisujes a dokonca nebude ani povinne ockovanie genovou terapiou ako popisujes. @MIG to pekne zhrnul.
     Hlavne klud (to pisem aj sebe), rozvahu a triezvy usudok pri kazdom kroku.
     Neviem v akom zoskupeni SR nakoniec bude ale budeme, podla mna, pod lepsim vedenim.
     Zle urcite bude len je dolezite pri akom dne sa odrazime a zial asi to dno bude dost hlboke.
     Okrem zdraveho usudku treba aj dbat o svoje zdravie, toboz ak je clovek zivitelom rodiny. Zdravotnu starostlivost ako sme poznali zial po tychto idiotoch dlho poznat nebudeme. Toto si dovolim rovnako tvrdit.
     HLAVU HORE a NOHY PEVNE NA ZEMI

     Liked by 9 people

    • Ale no, kde som napísal, že pokoj rovná sa rezignácia. Naopak. Nervačili sme už dosť, teraz je čas robiť veci s chladnou hlavou. Pozri to testovanie. Kto sa vyplašil, nabehol na očkovanie. Kto menej, nabehol do MOMky. A kto má pokoj, ten si prebral samotesty a vyrieši to po svojom. Nie na všetko treba reagovať protiútokom. Aj o tom je pokoj.

     Liked by 5 people

     • vyhnite sa testom na protilátky z krvi skrze laboratória Medirex a v lekárňach Dr. Max.
      Falšujú výsledky (Medirex si môže tú svoju akreditáciu strčiť do zadku a Penta ťahá s tou vládnou bandou za jeden povraz) – mám extrémne vysoké protilátky na covid (14-násobne nad referenčnú hodnotu, manželka 2-násobne (analýza z krvi minulý týždeň v piatok), včera sme si dali urobiť v Medirexe a obaja máme podlimitné hodnoty. Pritom ešte pred mesiacom mala manželka aj z Medirexu dostatočný počet protilátok. Neexistuje, aby to tak behom mesiaca kleslo.
      Rozmýšľam, že si ešte dám v jednom nezávislom labáku v pondelok a uvidíme…

      Liked by 4 people

  • Najskor som nechcela reagovať – Kulich píše správne, touto fázou si prejdeme každý. No, keď nevidíš žiadnu nádej, tak sa daj zaočkovať hneď, pocestuj si a uži čo sa dá. Sprav z toho to najlepšie… Ani neviem, či to myslím ironicky alebo nie.

   1. Možno bude povinné očkovanie, treba riešiť aktuálne, čo platí. Zatiaľ to povinné nie je.
   2. Do mainstreamu začínajú presakovať všelijaké info o vakcínach a podobne. To, že napr. Dr. Mesík môže písať takto kriticky a jeho fb nebol zablokovaný ešte ani na jeden deň, tiež nie je náhoda. Bol by to technický problém? Asi nie. Takýchto príkladov by som mohla napísať za vagón.
   3. Ty si myslíš, že bolo problém vypnúť Janečka? Nebol. Teraz nejdem rozoberať aké všelijaké iné ciele to má a malo. Mohol povedať aj niečo iné.
   4. Vedomá a nevedomá tvorba ľudí. Toto znie možno niekomu ezotericky, ale nie je. Toto zatiaľ neovládajú. Keby ľudia za vojny neverili, že raz skončí, asi by neprežili. Treba mať nádej a vieru. A konať, čo môžem konať. Napr. podpísať petíciu, začať vypisovať poslancom, prezidentke.
   5. Spasenie nepríde. Toto je každého individuálny boj. A píše Kulich, treba hladať odpovede v sebe, postaviť sa svojim strachom.

   Kuk napr. toto: https://akw.sk/covid-19/neockovana-vyhrala-sud/ – toto dáva nádej
   https://akw.sk/covid-19/pridajte-sa-k-francuzskym-hasicom-dobra-sanca-na-definitivne-vyriesenie-ockovania-proti-kovidu/

   Liked by 9 people

  • Citim potrebu vyjadrit sa nepriamo k tomu co pisala Adriana. Toto je blog v ktorom sa uz znacny cas dokola pise v podstate v kazdom druhom clanku o tom ako sa mociar odstavuje ako zle jeho sluhovia dopadnu a budu mat stastie ak sa im podari ujst. Zaroven sa analyzuju veci, na ktore drviva vacsina prispievatelov ma ziadny alebo absolutne zanedbatelny dosah. Malokto z nich je schopny zorganizovat aspon mensiu komunitu svojpomoci vo svojom okruhu. Nemaju ponatie o realnych politickych strukturach a jeho systemu. Avsak uz sa vidia ako zostavuju a vytvaraju nove spravodlive spolocenske zriadenie. Ani etablovane politicke strany a ich struktura si nevedia castokrat pomoct a presadit myslienku, vytvorit zodpovedajuce informacne pole a pracovat na jej realizacii. Parkrat som tu vzniesol poziadavku na vysvetlenie sposobu analyz vo vztahu k predikciam a odhadoch buduceho vyvoja. Upozornoval som, ze dynamika udalosti nesvedci o pozitivnom buducom vyvoji. Aby clovek vraj porozumel, stale je tu odporucane citanie hrubych knih a akesi nadpochopenie z nich prameniace. Knihy som cital, ci som pochopil je mozno otazkou, ale tak mozete citat a argumentovat o vacsom alebo mensom pochopeni akekolvek ine politicke a socialne sustavy teorii – historia ich predstavila niekolko. Ich prakticka aplikacia je aj tak historicky skor vynimkou, to co rozhoduje o ich zavedeni do praxe je Tajomna politicka moc, ktora sa nerodi na ulici ani na internete.
   Aj ked autor tohto bloku hovori, ze nie je neomylny a priznal, ze casovanie mu nevychadza – opakovane predikoval na jesen az koniec novembra pad covidoveho narativu pod tarchov zverejnenych informacii. Predsa len vo svetle stupnujucich sa opatreni a zavadzani totality je potrebne polozit si otazku:
   Kde je rozdiel medzi vlastnym nazorom, pohladom na vec a skutočnou analytikou zalozenou na faktoch a porozumeniu dejov co ich sposobuje?
   Sme svedkmi, ze uz vysli take pravdy o covid events, ze pred dvoma rokmi by stacila len jedna informacia a padlo by to. Politick akultura je v troska. Vladnu nam skutocne najhorsi z ludskej populacie. Dnes ani ten najvacsi preslap, podvod zverejnena informacia nerozhybe okrem “alternativy” nic co by tato demonska spolocnost neustala. aj to len na urcity cas. Uz nejde o pravdu. Toto je svet klamu a podvodu. Dlhodobo budovany. Dalsi a dalsi podvod uz tuto struktu este nejaky ten cas nanarusi, je totiz jej stavebnym kamenom. Kym toto padne este potrva.
   Nie je to utok na Vas (Oracle), len sa zamyslam. Vzhladom na to, ze sa pasujete do postavenia, sam ste sa tymto formatom otazky odpovede do neho pasoval (od politiky po financneho investicneho poradcu). Prezentujete sa, ze mate jasnejsie a lepsie porozumenie spolocenskym dejom ako ostatny.
   Chodieval som tu, hladal poznanie ktore by nejakym sposobom pomohlo vysvetlit spolocenske deje. Ostali tu na blogu uz len zbozne zelania, vyzvy a zamotavanie sa do analyz a intelektualne cvicenia tej schopnejsej skupiny diskutujucich. Pre mna tu nenajdem uz nic nove, je to stale dookola to iste. Zmazte alebo zverejnite. V kazdom pripade dakujem, ze ste si dali cas a namahu pokusit sa vysvetlovat tento zlozity svet.

   Liked by 1 person

   • “…dynamika udalosti nesvedci o pozitivnom buducom vyvoji…”
    Nemôže to byť tým, že proces prebieha pomalšie? Prebieha správne ale z pohľadu jedinca sa to vlečie. Ako písal Nikita vo svojich analýzach/postrehoch – Božie mlyny melú POMALY ale isto.
    Priznám však aj to, že mi chýbajú skôr praktickejšie rady, čo s týmto spraviť. Ako som napísal vyššie, niekto by mohol nadobudnúť dojem, že sa nič nedeje. No vraj sa deje, len to nevidieť.

    Liked by 3 people

    • Ak ste pred rokom a pol počúvali Pjakina, tak on hovoril, že či vyhra Biden, alebo Trump, zaleží na tom najmä ako sa veci vyvinú. Ak Trump miera spadnutia tohoto systemu, najmä podpindošov bude rýchla a krvavá….ak Biden, bude sa to vliecť pomaly…..a my sme v tej pomalej odpisovej fáze. Božie mlyny….myslite na to…..všetko ide ako má, záleží na každom z nás ako sa s tým popasujeme. Nevešajte hlavu, rezignovať nie je správne…..najmä na duchu. Treba bojovať tam kde stojíš a nikoho nečakať….pomoc nájdete v sebe samom.
     Nikto Vás nedonúti sa očkovať….dostaneš pokutu?, basu? Dokým sa to udeje bude úplne iná situácia. Im ide hlavne o tie miliardy….im na vás nezáleží, preto treba vydržať a nedať sa…chránte seba a rodinu…na ničom inom nezáleží. Aj tí zaočkovaní sa po piatej dávke ak prežijú, možno opýtajú, na čo to je dobré? Už to budú pomaly dva roky čo nás terorizujú, Európa horí v nepokojoch a bude to horšie. Musíme sa na to pripraviť….ten ich odpis každý deň vidíte…ak ľudia nebudú mať čo do úst, potom nastane teror, ale nie medzi ľudmi….tá škaredá budova na kopci v Ba zhorí ako fakľa…. Ak sa to vyrieši takto, tak len smelo do toho…. nič iné nám totiž neostane. A potom bude kľud….ako sa vraví, Nič netrvá večne….prajem im aby zhnyli v base, za každého mŕtveho, zneužitého a oklamaného…..

     Liked by 5 people

   • @Ivan
    Ak si už niekedy robil kysnuté cesto resp. videl si video o tom ako sa to robí alebo si už fermentoval, tak vieš, že veci/procesy majú svoje trvanie a niektoré veci sa nedajú rýchliť. To je prvá vec.
    Druhá vec je, že opakovanie je matkou múdrosti a čítať hrubé knihy treba, inak hrozí, že človek sadne na lep niekomu alebo dôjde tam kde nechcel.
    Tretia vec je, že už nemôžem byť všade, nemôžem sa účastniť každej diskusie a riešim vlastné záležitosti t.j. nemôžem držať nikoho za ručičku, hlavne keď je niekto starší 16-18 rokov, a keď niekto nielen prišiel pre to, ale aj priamo dožaduje, tak nech sa nečuduje, že ho/ju odmietnem, ale začnem s ním/ňou baviť ako s deckom/nesvojprávnou osobou.

    POSLEDNÁ VEC JE, ŽE VŠETCI SME ZODPOVEDNÍ SAMI ZA SEBA A KEĎ NIEKTO NIE JE OCHOTNÝ TAKTO SA SPRÁVAŤ, TAK PLATÍ TO, ČO SOM NAPÍSAL V 3. BODE.

    Liked by 3 people

  • Mas pravdu a ja chapem tu bezmocnost, a rozhodne nehladaj pomoc na tomto blogu. Kazdy si musi pomoc sam a verit v seba, nie hladat meciasa toboz pod nejakym pseudonymom. Aj KSB je “len filozofia-teoria / navod, jeden z konceptov, hoci zalozena na eticky vybornom podklade a historickych znalostiach civilizacii. Ano, vela rad tu od diskuterov je dobre mienenych, vela je prebratych od inych analytikov. To podstatne je ale ukludnit sa a zit, pripadne sa snazit dostat do role pozorovatela a hodne svejkovaf. V tejto pozicii je myslim dost vela Slovakov. Niekedy sa treba aj dobre zasmiat, lebo ti hlupaci vo vlade robia tolko chyb, ze kazdy den je nejaka zabava ! Rozhodne nie sme Australia a nikdy nebudeme. Uz len z dovodu ze sa tu ukradne vzdy polovica rozpoctu na cokolvek , a teda nic sa nikdy nedokonci poriadne. A to je nasa “vyhoda”. Vid IT projekty a digitalizacia statu… take it easy.

   Liked by 1 person

 6. DETI nech nechajú na pokoji !!!

  Včera mi napadlo , dnes už aj česi zrealizovali: https://otevrisvoumysl.cz/zadost-adresovana-ceske-lekarske-komore-k-ziskani-odpovedi-tykajici-se-covidu-ockovani-a-lecby-podle-zakona-c-106/

  Treba aj na Slovensku ! Už žiadajme informácie o vakcínách, zloženie, nežiadúce účinky a všetky ďalšie potrebné informácie o tomto experimente!!!!
  Ak v US.A chcú čas do 2076 na zverejnenie info o ,,vakcíne”, tak je to len výsmech celému svetu, to ešte ľudia stále nepochopili…???

  DEŤOM NECH DAJÚ POKOJ!!!!

  Liked by 2 people

  • Tak, amen.
   Veľmi triezvo a veľmi trefne opísaná situácia aj s odhadom výsledku, ak by všetko pokračovalo ako doteraz. Treba šíriť osvetu ale veľmi vyberaným spôsobom – ťažké… ale iné nezostáva.
   Aj VVP v poslednej relácii pri komentovaní zverejnenia diplomatickej komunikácie povedal, že jediné, čoho sa boja je pravda…

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s