Traja do Tanga?

Nie, nemám na mysli nič šteklivé, len ozvučujem podozrenie o tom, že globálne zákulisie nie je jediným globálnym hráčom, ktorý je momentálne aktívny. A teraz nemám na mysli anglo-americký močiar s centrálou v Londýne, ktorý je de facto zbytočný nástroj, a preto je odsúdený na likvidáciu, ale iné dve skupiny, ktoré začali posledné roky resp. desaťročia vyvíjať úsilie.

O čo ide?

Mám podozrenie, že globálne zákulisie (GP) svojou činnosťou prebudilo resp. umožnilo vyjsť ostatným žrečským skupinám z ilegality. Mám na mysli primárne žrecské/znacharské skupiny z Ruska, konkrétne evolučnú vetvu (EV) a bojovú vetvu (BV). Tieto skupiny pracujú v tandeme tak, ako pracovali v tandeme žreci Horného a Dolného Egypta. Ide o to, že EV zabezpečuje formovanie informačného poľa vo všeobecnosti a BV zas má na starosti obranu ruskej civilizácie s tým, že obe vychovávajú svoje kádre a majú štruktúru pripomínajúcu odboj/partizánov aby predišli prezradeniu celých sietí a aby sa mohli vyrovnať informačnému monopolu GP. BV vyvíjala aktivitu pred prvou svetovou vojnou, keď bolo jasné, že Rusko smeruje do katastrofy. Oni pripravili Rasputina a poslali ho na dvor cára Mikuláša II. aby ak nie rovno odvrátil Rusko od totálnej katastrofy, tak aspoň aby získal čas na prípravu vhodných kádrov na revolučné obdobie a na obdobie po ňom. A medzitým sa EV starala o to, aby v spoločnosti boli prítomné potrebné informácie na prežitie s tým, že EV sa postarala o to, aby vznikli diaspóry v USA a inde. Po smrti Stalina ich aktivita bola utlmená vzhľadom na to, že ÚV KSSZ ovládol cez zradcov GP. V 1984 sa BV znova zaktivizovala, lebo po smrti mnohých vodcov ZSSR a z bojkotu letnej olympiády (americké úrady odmietli garantovať bezpečnosť športovcov z východného bloku) bolo jasné, že ZSSR rozpadne. Tak začali hľadať vhodného kandidáta na to, aby ho dosadili do vedúcej pozície a takého muža aj našli v podobe Putina (detaily nepoznám).

EV začala vyvíjať aktivitu po r.1991 keď VP ZSSR uverejnil Mŕtvu vodu, KSB a DVTR, lebo jej členovia pochopili, že viac-menej anonymná skupina sa prakticky dopracovala k žrečským znalostiam a v podstate dala podobu informačnej zbrani, ktorá má šancu rozložiť svetovládu GP a nastoliť spravodlivú spoločnosť. Samozrejme takúto vec nemohli nechať v rukách pochybných jedincov, a preto podrobili testu mravnosti členov VP ZSSR t.j. dávali im ponuky, aby si delili revír (BV a znacharské skupiny si určite nenechali ujsť test resp. skutočne si chceli deliť moc).

Prečo to spomínam?

Lebo tak EV, ako aj BV sú teraz plne aktívne a nielen v Rusku, ale aj v USA, kde cez svoje diaspóry vytvorili patriotické hnutie, ktoré dosadilo Trumpa tak, že GP ani nemal šajnu o tom, komu vlastne pomáha a vzhľadom na to, že Trump je kľúčová figúrka v mnohých procesoch, tak jeho odstránenie v podstate narobí viac problémov, ako bude mať úžitku.

Štruktúra GP

Podľa mňa štruktúra je takáto:

 • na vrchole je egregor, ktovie či ľudský;

 • pod tým Atlantskí kňazi resp. ich priami potomkovia, ktorí celému cirkusu šéfujú;

 • pod nimi kňazi Seta/Amona t.j. 2×11, ktorí predstavujú evolučnú a revolučnú cestu presadenia neľudského až protiľudského konceptu;

 • pod nimi vodcovia náboženstiev, siekt, kultov a slobodomurárov.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

92 thoughts on “Traja do Tanga?

     • Ak dovolíte pridám do Vašej debaty môj názor: Prepáčte, ale od toho tu je otvorená diskusia, aby si ľudia vymieňali a dopĺňali svoje vedomosti v tejto neľahkej dobe. Mali by ste vedieť, že my všetci sme tu na jednej lodi, to znamená, že za jeho komentár pod minulým článkom ste mu kľudne mohli odpovedať v štýle: “Ďakujem za výborný point, som rád že tu viacerí konečne chápeme veci…” a nie ho zdrbať štýlom “Ako si dovoľuješ napísať to čo som chcel napísať ja?!!!”

      Liked by 2 people

      • Až na takú drobnosť, komplikuje to moju prácu, pretože buď reagujem na otázku alebo na príspevok pod tým s tým že:
       -jasne som povedal, že obmedzite diskusiu;
       -vysvetlil som v piatok prečo je blbý ťah od neho a hocikoho iného.
       Takže o čom točíš?!

       Liked by 1 person

       • Oracle, je to Tvoj blog a je verejný. Pravidlá, ktoré si si stanovil si môžeš uplatňovať, ale ich prijatie má svoje hranice. Ja sa tu moc nezvyknem vypisovať. Aj teraz len toľko, že takto by som nejednal : “Úplne zbytočne si si otvoril ústa ……..prezrádza pointu a kafre do mojej práce. ……Dodávam, že ešte raz to urobíš, tak ťa zahluším s tým, že je to varovanie aj pre ostatných. …..Takže o čom točíš?!……

        Liked by 1 person

 1. Hm.

  Ori si si istý to o BV a EV? Aké máš konkrétne indície? Pri Rasputinovy nepochybujem, že ho poslalo znacharstvo (o žrectvu pochybujem ale ….).

  Aj Stalina vzdelávali keď bol vo vyhnanstve na sibíry. To je isté.

  Liked by 3 people

  • Rasputin cára Mikuláša prakticky neustále odhováral aby šiel do vojny, v 1914 sa mu to nepodarilo (bol mimo Petrohradu) a vieme ako to skončilo pre Rusko, ak by bol znacharom tak by šli do takej vojny, ktorá je výhodná pre ich skupinu, ale nie pre národ…

   Liked by 7 people

 2. Ori, otazka do plena, este ju zopakujem do O&A, ale asi nad nou bude treba dlhsie premyslat. Nestanu sa zaockovani, tym ze budu mat geneticke zmeny, nutene platiacimi uzivatelmi patentov? Ak ano, co v pripade, ze prestanu platit? Pridu o prava? Alebo im vezmu ich “ochrannu” mutaciu? Zacina mi to pripominat ten film, kde si ludia brali hypoteky na organy a ked neplatili, tak im ich vzali (Repo Men).

  Liked by 1 person

 3. ori, celkom dobrý pokus sa hlbšie zamyslieť nad GP.
  Pokiaľ si o GP povieme to podstatné v záverečnej časti série o MČT, tak dovtedy niečo na popremýšľanie: čo majú spoločné film “Bohovia Egypta” najmä tieto scénky https://www.youtube.com/watch?v=r9ae_frgcpU, https://www.youtube.com/watch?v=VJW2e8_cIfw s Tolkienovym Sillmarionom a konkrétne s časťou od 11:50 v tomto filmovom spracovaní: https://www.youtube.com/watch?v=G8ZIkGfWX7U ? Kam chronologicky zaradiť tieto udalosti? Egypt, Atlantída… Aký majú tieto ukážky a príbehy súvis s teóriou o dvoch typoch ľudstva podľa http://www.novaduchovnicesta.cz? O čom rozpráva kniha Genezis Biblie a o kom je reč v častiach končiacich Matuzalemom? Čo majú spoločné tieto časti Biblie s vyššie uvedenými ukážkami a ľudstvom prvého typu podľa NDC? Kedy sa žreci zmenili na znacharov? Čo pochopil Zaznobin rozkryjúc symboliku Puškina a o čom chcel rozprávať s GP?

  Liked by 7 people

  • Zdravia ti.
   To video pod názvom silmarilion má pramálo spoločné so svetom Tolkiena. V čase 11:50 je video z hry Warcraft zobrazuje bránu cez ktorú do Azatotu vstúpila neľudská civilizácia. Lenže v priebehu hrá hlavnú úlohu Strážca a Sargeras pán plamenej legie.
   S pozdravom Peter.

   Páči sa mi

   • Ja viem, že autor tohto videa to len zoskladal z útržkov všelijakých iných filmov a videohier – to mi len náhodou skočilo v ponuke a ako som si ho prezeral, tak som klikol na tú minutáž. Knihu Sillmarion Tolkiena som čítal a teraz som si ju aj kúpil – stojí za to. Takže kľudne do predošlého príspevku daj namiesto tej ukážky Tolkienovu knihu. Tolkien až tak nefantazíroval, ako si mnohí myslia – on len “svojim svetom” dal obraz toho, čo sa píše aj inde.

    Liked by 1 person

    • Mám všetky knihy o osudoch prsteňov moci a aj o troch silmariloch ktoré stvoril Feanor (duchom z ohňa najmodernejší z Noldorov). Hudba ainur , zničenie veku stromov a rovná cesta cez dunive ľady do stredozemi či midgardu? Jeho knihy vyjadrujú mnohé no mnohé je ukryté aj medzi riadkami.

     Páči sa mi

     • “mnohé je ukryté medzi riadkami” – preto som si ju teraz objednal, lebo som ju čítal pred dvoma-troma rokmi ako požičanú. No takáto kniha má mať miesto v každej dobrej domácej knižnici. Veľmi dávna minulosť – skoro žiadne spomienky, len pocit… Podobne ako pri scéne z filmu Spoločenstvo prsteňa – tá plavba po rieke pomedzi tie dve obrovitánske sochy Númenorských kráľov… – tie sochy…
      Kúpil som aj Nedokončené príbehy, no ešte som sa k čítaniu nedostal.

      Páči sa mi

      • Príbeh Hurinovich detí je tiež fascinujúci. Z filmov som bol veľmi sklamaný. Tie zmeny dôležitých udalostí mi veľmi vadili. Hlavne tie romantické zmeny ako si všetci prichádzali na pomoc. Áno všetci bojovali proti tomu emisarovi zlá. No nikto nemal čas a ani možnosti prísť na pomoc. Je tu taká otázka ktorú si radi dávajú čitatelia Tolkiena, ktorá rada bola prvá? Prvorodený Elfovia, trpaslíci a či ľudia.

       Páči sa mi

       • Húrinove deti som tiež čítal. Z Pána prsteňov som bol sklamaný z tretej časti najviac. Chýbal mi tam pochod Dúnadajčanov cez podzemný priechod z Rohanu ku Gondorským prístavom a postava Aragorna tiež nebola v niektorých momentoch v tej časti dobre zvládnutá. Takisto Sarumanov koniec – úplne to zmenil Jackson. Takisto sa mi nepáčil obraz gondorských obrancov Minas Tirith – takí ustráchanci, ktorí vôbec nekorešpondovali s obrazom hrdinských obrancov Osgiliathu v druhej časti. To, že vynechali Bombandila v prvej časti, bolo možno aj dobré, lebo diváci by to nepochopili vôbec.

        Páči sa mi

        • Veru máš pravdu, filmy sú otrasné. Vynechali dôležité veci a ozvučili nepodstatné. Kameň Erech tiež zmyzol z príbehu. To s obrancami Minas Thirit naštvalo aj mňa, veď v knihe to bolo jasné napísané noha nepriateľa bránu neprekročila. Tiež armáda mŕtvych nikdy pod bránami strážnej veže nebojovala.

         Páči sa mi

  • a ešte jeden námet na uvažovanie a hľadanie spojitostí. Prečo odpoveď z Ruska na film a volanie o pomoc “Bitka pri Viedni 1683” prišla v podobe filmu “On drakon”? Prečo drak? Ako to súvisí s priateľským žmurkaním Žany vo videách Allatry? A ako to súvisí predsa len s tou filmovou ukážkou zo Sillmarionu o vstupe neľudskej civilizácie? A ako to súvisí s GP pred tým vstupom, po tom vstupe? A kedy sa ten vstup udial? Zamarovského manželka dobre počuvstvovala egyptské pyramídy – “aké neľudské…” Takisto technické zariadenia a vynálezy, prezentované vo videách Allatry – odkiaľ sa vzali? Báť sa, nebáť sa? Odpoveď je vo filme On drakon.
   On drakon, nie je len odpoveď z Ruska, ale aj veľmi silná matrica do budúcna od momentu jej zverejnenia – reálna matrica…

   Liked by 3 people

   • Iste biblický teda de facto satanistický systém riadenia na to naviazané na príslušný satanistický egregor sa rozkladá, otázka je len, že prečo sa to deje:
    -GP alebo jeho časť sa rozhodla toto z nejakého dôvodu likvidovať (dôvody môžu byť aj úplne sebecké);
    -rozklad je riadený zhora (od Boha/HNR);
    -dajaká kombinácia predchádzajúcich dvoch dôvodov.

    Liked by 4 people

    • Je tu ešte jedna možnosť, zásah do štruktúry egregoru postaveného na strome života z kanály. Tento systém je deštruktívny, no ak niekto zasiahol správnym spôsobom do tokov energií môže dôjsť až k úplnému samozničeňiu egregoru ktorý sa snaží získať ešte viac energie ktorá mu uniká a ničí ho. Asi za tým budú tí ktorých si už v tejto diskusii spomínal.

     Liked by 2 people

    • Neviem to nijako ozdrojovať, no viem o “silách” v Rusku, konkrétne na Sibíri, ktoré sa snažia nastoliť Slovanský svet. Svojimi schopnosťami ničia (temné) egregory, pracujú v tichosti na úrovni jemnohmotného sveta. Snáď to niekomu zapadne do mozaiky.

     Liked by 2 people

     • to neodzdrojuješ, pretože “pracujú v tichosti na úrovni jemnohmotného sveta”…
      Ale ber to ako fakt. A nie sú len na Sibíri a nielen skupiny ich úrovne. Ich svet má tiež svoje hierarchie. Hrubohmotný svet ide ešte zotrvačnosťou dosť po starom, tie zmeny v jemnohmotnom sa prejavujú s určitým opozdením, no tí, ktorí nielen majú oči, ale aj vidia, majú nielen rozum, ale aj premýšľajú, prvé prejavy týchto zmien už vnímajú…
      Inak v apríli sa v jemnohmotnom pozadí stali kľúčové veci nielen pre Slovensko, ale pre celý svet… No ako som napísal, zjavný svet má svoju zotrvačnosť a železnú košeľu zvyku…

      Liked by 2 people

      • Áno, presne ako vravíš. Som rád, že viacerí o tom vedia 🙂 V čase apríl – máj prebiehala silná očista “Slovanského” územia od akejsi nútenej clony, ktorá bránila povzniesť sa na vyššiu úroveň, chápať veci a pod. A som rád, že to potvrdzuješ.

       Páči sa mi

    • orakle, satanistický egregor sa rozkladá preto, že v rámci vesmírneho cyklu ako sa slnečná sústava pohybuje po eliptickej dráhe okolo centa galaxie a približuje sa centrálnemu galaktickému slnku, prechádza cez silno nabité energetické častice v jeho okolí, zvyšujú sa aj energie na planéte a v týchto zvyšujúcich sa frekvenčných vibráciách sa už tento egregor nedokáže udržať lebo na to potrebuje čo najnižšie vibrácie(nízkofekvenčné energie).

     Takže rozklad nie je riadený zhora od Boha, ten len vytvoril hru na základe pravidiel, ktoré sa nedajú odrbať a tú hru hráme mi, či už poznáme pravidlá alebo nie.

     Páči sa mi

     • @valsodar
      A ktože zariadil, že namiesto toho aby satanistický egregor sa posilňoval týmy energetickými časticami, tak sa rozkladá? Snáď nechceš nám nahovoriť, že samo sa to?
      A ktože zariadil aby pod vplyvom uvolnených informácií bol v štádiu rozkladu s tým, že jeho predstaviteľov podľa chýrov už fyzicky likvidujú?

      Páči sa mi

      • orakle, keby si pozorne čítal a nenechal sa unášať nepodmieneným reflexom, máš to tam napísané. Tento egregor potrebuje na svoje udržanie sa nízko-frekvenčné energie aké tu boli počas noci Svaroga či kali jugy.Teraz nastalo ráno Svaroga a energie sa diametrálne zvyšujú a preto tento egregor postupne rozkladajú.
       A nič sa nedeje samo sa to, všetko zo všetkým súvisí a má svoju príčinu a následok a dokonca aj svoj zámer!

       Páči sa mi

       • Zdravia ti Valsodar.
        Oracle ti to napísal tiež jasne. Špirála galaxie sa otáča a na náš svet začínajú znova dopadať účinky centrálneho galaktickeho slnka. Lenže je tu jeden veľký háčik. K využitiu týchto energií je nevyhnutná príprava , vedomosti, informačné pole a ochota urobiť krok vpred. Tvoj pohľad je ešte stále čiastočne zastretý. Už začínaš vidieť pravdu no ešte nie to čo je s ňou spojené. Oracle vidí viac, práve preto ťa upozornil. Nepíše že sa mýliš len sa ti snaží ukázať to čo ešte nevidíš. Máš pravdu vysokofrekvenčné energie dopadajú čím ďalej tým viac, preto sú tu tí ktorí bránia vytvoriť za ich pomoci clonu ktorá by celú našu sústavu udržala v stave najhlavnejšej noci. Buď viac otvorený , skúšaj či sa aj u tebe neprebúdza to čo spalo. U mnohých sa zobúdza nové a silnie to čo sa už prejavilo. Použijem výraz mágia ktorý je výstižný a presný rovnako ako v súčasnom vnímaní pokryvený. Mágia funguje a silnie energie bude viac a viac jej vply sa začína naplno prejavovať.
        S pozdravom Peter.

        Liked by 1 person

        • Peter a Orakle, chlapci moji zlatý!, nepíšem tu všetko čo viem a tuším lebo na tejto infomačnej úrovni, ktorú pokrýva tento blog by to bolo zbytočné až kontraproduktívne a keď som to tu aj čiastočne skúšal narazil som na bariéru kognitívnej disonacie.
         Preto keď o niečom píšem, a neopisujem to do podrobna automaticky predpokladám,že tieto veci sú už všeobecne známe ale asi budem musieť by trochu všeobecne podrobnejší?!
         P.S.Mágia je fasa, keď vieš ako funguje a ako sa s nou správne pracuje, ale pozor čierna mágia má nedozierne karmické následky, to mi môžete veriť,že viem o čom hovorím! Namasté

         Páči sa mi

        • Peter, samozrejme ku všetkému je potrebná správna príprava, vedomosti atd. ale ohladne týchto energií ide v podstate o to, že energie samé o sebe zvyšujú frekvenciu vibrácií našich vedomí a tým pádom nám navracajú stratené schopnosti a vedomosti, ktoré si vieme získať s napojenia na vyššie informačné zdroje!
         Ohľadne mágie, samozrejme, že tu na najvyššej úrovni pracujú čierny aj biely mágovia a tak isto mimozemské aj nadpozemské bytosti a entity, ale všetko je to len vrámci tej božskej hry, nazvanej tento vesmír, ktorá má svoje neodrbatelné pravidlá!

         Páči sa mi

         • Valsodar až stretneš tu modrookú ktorá vedie cez hmlu porozumieš ešte viac. Stretnúť ju môže byť to posledné čo na tomto svete môžeš urobiť. Či tu ostaneš aj po rozhovore s ňou je veľmi neistá stávka.

          Páči sa mi

          • Peter Peto, Nemám rád takéto náznaky, buď sa vyjadri jasne alebo si to nechaj pre seba ?!
           Ale môžem ti povedať, že v hmle astálu často stretávam rôzne nesympatické entity a ešte som sa zo žiadnej neposral!

           Páči sa mi

          • Vlasodar napísal som to tak jasné ako môžem. Ak si daným náznakom neporozumel nie je to nič zlé. Znamená to iba jednu vec, ešte si sa nikdy natoľko nepriblížil druhému brehu. Stretnúť tú o ktorej som písal je ako stretnúť sprievodcu na druhú stranu. Nie je to entita, každý ju stretne minimálne raz za život. Ona nič neberie len ťa vezme za ruku v správny čas a ty dostaneš úľavu od tohto sveta. Pri tulani sa astralom ju nestretneš. Písať o nej v náznakoch je to najlepšie, kto má porozumieť bude rozumieť, kto nie nepochopí to. Vedomosti tú veľkú rolu nehrajú.

           Páči sa mi

        • Peter, ďakujem za pokus o mentorskú analýzu ale obávam sa, že podla seba súdiš druhých a to čo si napísal mne dokonale vystihuje tvoj zahmlený uhol pohľadu. Možno je to tvojou zaujatosťou a nedostatočnou nezávislosťou, keď potrebuješ mať svojho Guru a cítiš potrebu ho brániť?
         Ja nemám v úmysle ti ho nejako ohroziť alebo dokonca nahradiť iba som sa snažil rozšíriť ten uhol pohľadu resp. ponúknúť pohľady z rôznych úrovní vedomia, kde z každej tej úrovne to dáva iný zmysel,
         ktorý je pochopiteľný len z danej úrovne vedomia.

         Takže ešte raz ďakujem za tvoju snahu ale som už sám sebou, už si idem svojou vlastnou cestou aj keď tým seriem kopec jebov, obmedzených len čiernou, bielou a šedou…..už nie som ako on bratu nie som ako každý, niečo som tu našiel a je to moje už navždy….. už som veľký lev a není v tom veľký hnev, taký je leví spev, on pozná miesta v džungli aké si ty nevidel a zažil veci aké ty nevieš ani predstaviť si, tie veci na ktoré ani nevieš , že zvedavý si…..

         Páči sa mi

         • Valsodar vôbec som ťa nesnažil zmeniť. Čím viac viem tým viac si uvedomujem ako málo toho ešte viem. Bytosť ktorú si označil za môjho Guru nie je z druhej strany brehu. Nepíšem o nej jasné len preto lebo sa to nesmie. Tí ktorí majú porozumieť budú rozumieť aj náznakom. Som rád že si sa dostal tak ďaleko, fandím ti a dúfam že sa dostaneš ešte ďalej. Neber moje slová ako snahu poučovať ťa. Ty máš svoju cestu a každý z nás tú svoju. Občas sa k sebe tie cesty priblížia občas nie. Drž to čo si našiel no nie iba pre seba ale rozšir to aj pre tvojich blízkych. Sám sa považujem skôr za vlka ako leva. Ak si videl to čo naberá na sile tak to čo sa blíži presahuje predstavivosť nie len moju.
          Spievaj svoju pieseň a nes ju hrdo ďalej.

          Páči sa mi

          • Peter, ďakujem za príjemné a potešujúce slová, vďaka ktorým som ťa mohol lepšie spoznať a považovať za duchovne spriazneného.
           Inak tento môj predchádzajúci komentár bola dosť oneskorená reakcia na tvoj úplne prvý komentár v tomto vlákne,kde si reagoval na mňa a obhajoval orakleho, pretože až po druhom prečítaní som ho správne pochopil, takže som mal na mysli orakleho ako tvojho konceptuálneho guru ale teraz si myslím, že to bolo skôr o zle pochopenej vzájomnej komunikácii.
           Ohľadne modrookej ako ju voláš, sa môže jednať o bytosť, ktorá ťa zoberie do tvojho vnútra a ukáže ti tvoje svetlé aj temné stránky a ty pochopíš,kto vlastne si ,buď cez katarziu temnoty a zbavenia sa strachu alebo cez absolútnu nepodmienenú lásku úplným otvorením srdečnej čakry a precítením tej najkrajšej a najsilnejšej energie lásky……a ty zistíš, že len v sebe máš ukryté tajomstvo, že poznanie seba je poznanie všetkého a ta cesta je jediným zmyslom, keď poznáš to tak nejde už v živote nikdy prestať….pochopíš, že nič nie je viac ako slobodná voľba, svojím vedomím vlastnej reality tvorba, že nič nemá väčšiu cenu ako zmysluplné bytie a láskyplné žitie……poznanie seba vedie k naplneniu, k vedomiu, že boh si aj Ty…
           S pozdravom, valsodar

           Liked by 1 person

          • Zdravia ti Valsodar.
           Som rád že si rozumieme trochu viac. O modrookej píšem málo a ak tak iba tým ktorí sú bližšie porozumieť. Ja sám som ju stretol minimálne dvakrát. V oboch prípadoch to bolo v okamžiku veľmi blízko hraníc smrti. Spomienka na tieto okamžiku sú veľmi hmlisté no asi to tak má byť.
           S pozdravom Peter.

           Páči sa mi

        • orakle, všetko je možne, ale v tomto prípade, tieto konkrétne energie sú vysoko-frekvenčné, preto sa tak aj volajú. To že satanisti si myslia, že keď zatemnia a zatienia oblohu zastavia tieto energie je len ich mylný predpoklad a želanie, ale nemá to na nich žiaden vplyv.
         Čo sa týka informačného pola a krmenia lúdí tými správnymi info.Satanisti majú dosah len na tých, ktorý sú napojený na ich egregoriálny matrix, lenže aj keď je ich väčšina vibrujú na nízkych frekvenciách a tá naša menšina, ktorá je už odpojená má niekoľko násobne vyššie frekvencie vibrácií, takže keď prevládne vyšší matematický súčet frekvencií vibrácií našej menšiny systém sa zmení!
         Hádam je to dosť zrozumiteľné?

         Páči sa mi

         • @valsodar
          Zrozumiteľné to áno, ale aj úplne mylné. Totiž, ak sa im podarí zaclením Slnka a kontrolou informácií stabilizovať satanistický egregor, tak Slnko môže a a galxia môže vyžarovať toľko energetických častíc a zvyšovať vibrácie koľko chce lebo všetky snahy o nápravu bude blokovať alebo odkláňať na svoje účely satanistický egregor. Dodávam, že technicky vyspelá civilizácia ešte nie je morálna civilizácia, nlebo poznajú Božie zákony a dokážu pracovať vo vektore Božieho dopustenia viď GP.
          Takže moja otázka stále platí.

          Liked by 1 person

          • Ori,ako som ti už raz napísal nemám potrebu sa tu s tebou doťahovať.Keď si myslíš že je to mylné je to tvoja vec a tvoj problém, ja som podal čo som mal a ako si to kto prebere je na ňom.
           Ale ako tu zasa od teba čítam pletieš si slnečné žiarenie, ktoré sa dajú zatieniť a vysoko-frekvenčné inteligentné častice, ktoré neodtienia ani podzemné železo -betónové olovené podzemné základne!
           Satanistický egregor tieto energie nedokáže nijako využiť a ani vnímať a naopak mu škodia, je to
           niečo také ako pre ľudí rádioaktívne žiarenie.
           GP dokázali pracovať, ako píšeš v miere božieho dopustenia, pretože nie sú s tohoto vesmíru ale iba po určitú dobu vrámci vesmírneho cyklu, keď sa naša slnečná sústava nachádzala v pre nich vyhovujúcom energetikom prostredí!

           Páči sa mi

  • Popolvar, kedy sa žreci zmenili na znacharov? Bolo to vtedy keď vrámci vesmírnich cyklov sa naša slnečná sústava dostala do najvzdialenejšej časti galaxie, čo spôsobilo, že energetické frekvencie vibrácií na planéte tak rapídne znížili (nastala noc Svaroga), že žreci stratili podstastnú časť svojich schopností, tým pádom nebolo možné ďalej udržať človečenský typ spoločnosti, vtedy bol systém prebratý cudzími nepriateľskými elementami. Tí žreci, ktorí nezradili, odišli do ilegality a tí zradcovia začali slúžiť Babylonskému bratstvu ( GP).

   Páči sa mi

 4. Ori – veľmi dobrý článok a perfektne zapadá do diania vo svete. Je to rozvinutie myšlienky, ktorú uviedol (ak sa nemýlim v jednom článku) Popolvár o nových centrách koncentrácie riadenia. Ak sa nemýlim tak posledné otvorené vystúpenie EV a hlavne BV bolo v bitke o Moskvu a celkovo vo Veľkej vlasteneckej vojne. Nanovo sa zase ozvučili po sibírskej “dovolenke” Putina a Šojgu a fotka kde na stole sú tri poháre. Hneď na to bola uvoľnená informácia o ultimáte, ktoré pripomenul Kerry močiaru po návšteve Indie kde sa stretol s Lavrovom. Ak si dobre pamätám, tak močiar dostal v roku 2014 ultimátum, že do určitého dátumu (asi 04/2021) má opustiť územie Ukrajiny po stanovenú hranicu.

  Čo sa týka USA, (podľa kusých informácii) patriotické hnutie, ktoré je za Trumpom vzniklo za prezidentovania Kenedyho. Skladá sa z vysokých vojenských a spravodajských dôstojníkov a vysokopostavených úradníkov. A ich cieľ bol od začiatku demontáž močiara. Či tam bol vplyv EV a BV od začiatku ich vzniku, o tom sa informácie nezmieňujú. Podľa daných informácií sa na túto dobu pripravovali niekoľko desaťročí a hlavnou úlohou Trumpa bolo položiť právne základy tohto plánu a navonok ho kormidlovať. Inak, ak sa pozrieme na situáciu v USA, je čím ďalej jasnejšie, že Biden je len bábka a celkovo celá vláda. Moc v USA prevzala armáda a podľa info to bolo buď 06.01. alebo 20.01.2021.

  Ak sa pozrieme na situáciu vo svete z nadhľadu, tak uvidíme zaujímavú vec. Za prezidenta Trumpa najväčšie slovo mali USA. Po sibírskej “dovolenke” hlavné slovo má Rusko a dalo to aj jasne najavo. Tri centrá moci – sila (Washington, US Army spadá pod patriotov), financie (Londýn) a ideológia (Vatikán) sú výrazne ochromené. Vo svete fakticky zúri vojna medzi na jednej strane Ruskom a USA a na druhej strane močiarom a v ktorej melú aj GP.

  Ako to vidím ja:
  – v súčasnosti je len jedno centrum koncentrácie riadenia a to je Rusko. USA si budú musieť počkať na Trumpa.
  – Čína je výrazne oslabená vnútornými bojmi s močiarom a ešte to nemá vyhraté. Preto je tak ticho.
  – to isté platí aj pre Irán, ktorý tiež bol presiaknutý močiarom skrz na skrz.
  – Maďarsko dostalo cez Vatikán odkaz, že končí. Tak ako končí súčasná Čína a jej vplyv, tak končí aj politika a úloha Maďarska. (ale tu som zatiaľ opatrný, možno je ešte skoro na vyslovovanie záverov).
  – na Slovensku periféria GP čaká na čiernu labuť, ale zaujalo ma vyjadrenie Fica, že Pelle a jeho grupa končí.

  Toto je môj pohľad na súčasné dianie vo svete.

  Liked by 5 people

    • Tu si treba položiť inú otázku.
     Čo potrebujú tí za Františkom urobiť, čomu sa pokúsia zabrániť, či čo je na Slovensku tak dôležité aby ich to prinútilo použiť figúrku o takej váhe ako je pápež na zásah do procesu ktorý tu prebieha.

     Liked by 1 person

      • Z tej Ferovej vizitky nemám dobrý pocit. Mám obavu, aby tu neurobili nejaký rituál, všetci, ktorí sú s ním v pakte. A nebodaj tu zanechá nejaký rituály predmet, ktorý zabráni zrodu,, ľudského Slovenska”. Všetci idú všetkými možnými spôsobmi proti Slovanom a my to máme ešte aj v mene,.Je v tom symbolizmus. Sme malí, tak sme ľahkým terčom. Ú nás to nahlodajú a budú žrať ďalej na východ. Toho sa obávam. Nie je to bežná návšteva, veľmi skoro po Zuzinej. Na takéto cesty sa pripravujú roky a nie pár mesiacov. Všetko mi je podozrivé. Možno mám stihomam, ale mohol by radšej ostať vo svojom satanskom brlohu.

       Liked by 4 people

     • odpovedám nielen tebe, ale aj Kulichovi v súvoslosti s jeho článkom na jeho blogu ohľadom návštevy pápeža. To, že pápež na Slovensko príde a zdrží sa tu podstatne dlhšie, než v Maďarsku, je viac než isté. Neisté je len meno pápeža, ktorý príde. Včera som na ksb fóre toto chcel zverejniť, no nepustilo mi to. Že moja domnienka nie je z prsta vycucaná, svedčí článok v dnešných Kronen Zeitung. Pápež dostal od rakúskeho prezidenta dar, aký ešte nikdy pápež nedostal – stádo kôz. Bol to symbolický darček, pretože stádo skončilo ako charita v africkom Burundi na obživu chudobnej čiernej rodiny. Čo to znamená? Tie kozy sú hnedé s čiernym pruhom na chrbte, to jest alpské kozy. Jeden odkaz zo Švajčiarska pre močiar išiel pred troma týždňami (900 zvierat sa teší na návštevu v ZOO). Toto je tiež jasný odkaz zo “sídla” v švajčiarských Alpách. Koza rohatá – Bafomet rohatý – satanisti rohatí – František rohatý. (Františka dosadil močiar na pápežský stolec – CIA donútila právoplatného pápeža Benedikta opustiť úrad, a František sa vzpiera poslúchať GP, tak dostal poslednú výstrahu). Naposledy keď bola prijatá rohatá koza tiež v jednom významnom úrade, tak sa jeho osadenec zanedlho z neho porúčal… Preto vravím, že pápež na Slovensko príde isto, no je veľmi otázne, či to bude František. A pápežova návšteva na Slovensku isto nebude o pokračovaní návštevy čiernej vdovy s čiernym závojom, ale o pokračovaní v duchu návštev Jána Pavla II. – veľkého a úprimného ctiteľa patrónky Slovenska. A prečo v Budapešti len krátko a na Slovensku dlho? Pretože ideovým centrom arpádovského Uhorska a Veľkej Maravy bola Nitra. Nie Ostrihom, ale Nitra. Tam sa pod dohľadom žrecov pripravovali v Nitrianskom kniežatstve na vládnutie následníci trónu. Léno Svätej Stolice nad Svätoplukovou ríšou zverejnené 9.5.2021 o 16:49. Tentokrát nie vazalské, ale ochranné. Čierna vdova z prezidentského paláca pôjde tiež preč. Síce nedostala kozu ako dar, ale jej fotka na koberci pod stoličkou z prezidentského paláca obletela svet. Na tej fotke nie je dôležitá bárbie z pezinskej skládky na koberci, ale to, že prezidentská stolička za ňou je prázdna!!!

      Liked by 7 people

      • Vďaka Ti za doplnenie, v čase písania článku som o kozách ešte nevedel. Napriek tomu mi skôr išlo o to pripomenúť čitateľom, že rukotras a zubycer prominentov tu nie sú pre naše pobavenie, ale pre riadenie.

       Páči sa mi

       • ešte jedno, kulich… Tvoje články sú vynikajúce. Vzhľadom na to, že som dosť zaneprázdnený, tak mi Orbánova odpoveď Dzurindovi unikla. Je v nej obrovský posun od Magyraorzságh naspäť k arpádovskému Uhorsku. Veľmi ma jeho odpoveď potešila, pretože dlho bolo otázne akou cestou vo vzťahu k Slovensku pôjde. Odpoveď je jasná. To, že predsa len chcel predĺžiť návštevu pápeža v Budapešti – to je len zotrvačnosť tzv. maďarskej pýchy a pocitu výnimočnosti, či akejsi nadradenosti voči okoliu – ale je to už len zotrvačnosť. Už len to, že Maďari a Slováci si zaslúžia niečo viac, je výrazný pokrok k budovaniu strednej Európy na odkaze Svätoplukovej Veľkej Maravy, neskôr Uhorska. A ešte jedno: Svätoplukove prúty to nebolo len o jeho synoch, ale predovšetkých o troch marchiách Veľkej Maravy, ktorých jeho synovia boli kniežatami: Belouhorsko (Slovensko plus severovýchodné Maďarsko), Panónia, Černouhorsko (Sedmohradsko a Bihársko)… ostatné vojvodstva, ako chorvátsky a slavónsky banát, Morava, veľmi krátko Čechy, Lužicské Srbsko a Sliezsko mali len epizodické trvania a vysoký sklon ku kolaborácii s nepriateľom.

        Liked by 4 people

       • a ešte som zabudol na Kurza: pravdepodobný je ten prvý variant – jeho politický koniec. Cieľom Ibiza aféry nebol Strache, ale Kickl ako nepohodlný minister vnútra. Kurzovi a zákulisiu za ním nestačil okamžitý odchod Stracheho a ešte toho druhého aktéra z videí z Ibize. Žiadali abdikáciu Kickla. Keďže FPO na to nepristúpilo, padla koalícia. V posledných dňoch v čele FPO vystriedal mäkkého a kompromisného Hofera Kickl. Fotka na titulnej strane Kronen Zeitung so slovami: FPO zmenilo vizáž: priateľského Hofera vystriedal ostrý chlapík (Scharfmacher) Kickl je veľavravná… Podľa mňa Kurzova hviezda zapadla…, aspoň pre najbližšie roky.

        Liked by 4 people

        • Na Kurza som nepočul dobré slová ani od ľudí, ktorí žijú v Rakúsku, údajne veľa inteligencie nepobral. A ako to už býva, kde chýba inteligencia, tam prázdny priestor po nej s radosťou zaplní arogancia a podobné vlastnosti.

         Liked by 2 people

   • bude to asi zaujímavá návšteva. Putin dostal pozvanie od predstaviteľov džuda (v Budapešti asi je nejaký šampionát), Peskov to potvrdil, ale keď sa spýtali predstaviteľov maďarského MZV, tak tí o tom nič nevedeli.

    Páči sa mi

 5. Zdravia ti Oracle.
  Veľmi zaujímavé informácie si dnes poodhalil. Zviditeľňovanie žrecov oriany muselo prísť. Putin je aký je, potrebujeme ho aby ešte konal to čo má. Tiež je zaujímavé ako často Putin navštevoval oblasti Sibíru. Aj tie drobné útržky s kým sa údajne stretol. Takmer to vyzerá ako keby súčasne rusko dostalo pomocnú ruku zo zabudnutých čias , znalosťami ktoré nepriateľ považuje za zničené.
  Nie som si istý či už je ten správny čas na také odhalenie.
  S pozdravom Peter.

  Liked by 2 people

 6. Ja tiež ďakujem,som príjemne prekvapená z tohto blogu.Veľa vecí nosím v sebe roky a nemám odvahu sa na ne opýtať. Veď ani nemám koho. A tu sa odpovede odrazu objavujú samé.)).
  Napríklad Šojgu. A prečo cítim vzdialenú podobnosť medzi Ruskom a starým Egyptom.No,minimálne by som spomenula takú drobnosť,keď Vojtech Zamarovkský zobral svoju manželku na výlet k pyramídam,čo bola v tých časoch iste luxusná vec,pani Zamarovská povedala pod Cheopsovou pyramídou” ” Fuj,aké neľudské”.( zo spomienok V.Z.) Naozaj,k bohom Egypta je dosť ťažké nájsť si cestu,aj keď taký Hórus,no,prečo nie. A skoro nič nevieme o entite nazvanej RA.
  A tá podobnosť s Ruskom? Pointa je jednoduchá,ostávajú väčšinou nepochopené.Rozumom to nejde.

  Páči sa mi

  • Ahoj Galina, teší ma, že sú ešte také ženy, čo sa zaujímajú o takéto veci a si kladú hlboké otázky, lebo mám pocit, že okolo mňa sú len samé barbie.

   Páči sa mi

 7. Zdravím Ori … Děkuji za tento počin, ale chybí mi nějaké konkrétnější věci týkající se toho, kde jsi přišel na tu evoluční a bojovou větev (EV a BV) v ruském znacharstvu/žrečestvu, a na základě čeho si myslíš, že jsou samostatné (tj., že nejsou součástí GP)?

  Dokázal bys vysledovat nějaké konkrétní projevy, které na činnost těchto znacharských/žrečeských klanů poukazují?

  Liked by 1 person

 8. Paráda, prichádzajú k slovu vyššie pravidlá a aj nemorálni im musia poslúžiť, náš kredit je veľký i keď zatiaľ málo vedomý, preto tie “vzácne” návštevy sa snažia ratovať svoje záujmy

  Páči sa mi

  • Vo svojom okolí pozorujem, ako postupne klesá ochota tolerovať lajdavosť a špinavosť. Čiastočne za to môže aj pandémia, ktorá donútila reagovať všetkých zúčastnených. Nielen tých podvratných, ale aj tých čestných. Viď minule reportáž v hlavnom vysielacom čase na RTVS z jednej cesty, kde jeden stavbyvedúci na kameru a nahlas povedal, že podpísal stavebný denník a k danému dňu končí svoju prácu, pretože sa pod ňu nepodpíše-. Ak ju chcú aj ďalej stavať na takých vratkých základoch a nie poriadne, tak bez neho.

   Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s