Ničím nerušené vyčíňanie liberál-fašistickej čvargy

To je odpoveď na otázku „čo vylieči Slovákov z pasivity a dôverčivosti?“ a bohužiaľ cenu za liečbu platíme a budeme platiť krvou tak, ako sa to bude diať pre zbytok sveta. Ide totiž o to, že za tou čvargou, ktorá si uzrupovala vládu na Slovensku stojí tá istá skupina, ktorá vymyslela a spustila covid cirkus. Chcem tým povedať, že spúšťačom prvej vlny SNP bude globálna udalosť.

Prečo hovorím o liečení z pasivity a dôverčivosti?

Pretože väčšina ľudí stále má postoj „však dačo s tým urobte“, a niekto s tým niečo aj urobí a zvyšok buď nadáva na dotyčného, alebo zaplače nad výsledkom slovami „ale toto som ja nechcel“. Skrátka, za pasivitu sa platí, často veľa. Dodávam, že ak to zaťalo do živého, tak ste na zlej stránke, lebo nemáte záujem riešiť vlastné alebo celospoločenské problémy, ale sedieť pred telkou v pivom v ruke, či za počítačom a vegetovať.

Slovák je dobrák od kosti a málokedy predpokladá o niekom zlé alebo to najhoršie, keď dotyčný má príjemné a milé vystupovanie. A to sa zneužíva resp. zneužívalo donedávna. Začneme médiami, o ktorých sme vedeli pred 1989, že ak neklamú, tak nehovoria celú pravdu, a preto sme sa naučili čítať medzi riadkami z časti aj preto, lebo máloktorý novinár veril oficiálnej propagande. Po 1989 sme uverili, že médiá píšu pravdu a istý čas to aj bola pravda, lenže plány globálneho zákulisia (GP) a anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne boli celkom iné. Totiž oni tu chceli zaviesť Západné poriadky a to hovorím napriek tomu, že u nás by sa inštaloval Marxizmus s ľudskou tvárou t.j. liberál-fašizmus so socialistickými/komunistickými heslami o spravodlivosti, ako sa to deje v USA.

Lenže to celé končí a nie hocijako, ale globálne a pomerne krvavo.

Prečo to tvrdím tak bohorovne?

Prvá vec je, že sa formuje informačné pole, podľa ktorého brať vakcínu je nielen zbytočné, ale aj životu nebezpečné (napr. toto video rozoberá základy fungovania imunitného systému, to, že telo rozpoznáva každý koronavírus prakticky okamžite a má pripravené IgA a IgG protilátky, a aj to, že čo urobí imunitný systém s bunkami, ktoré majú na povrchu spike proteín t.j. trombózy a auto-imúnne ochorenia spojené s neplodnosťou sú reálnou hrozbou).

Druhá vec je, že ľudia aj na Západe zisťujú, že im médiá a inštitúcie sústavne klamú s tým, že sociálne siete mažú každého trocha populárneho, kto i len naznačí pravdu, zmažú prakticky ihneď.

Tretia vec je, že močiar panikári a robí chyby, a chyby robia aj poskokovia (Naďove nariadenia) s tým, že buď GP alebo patrioti vydali nariadenia, ktoré majú za cieľ rozhúpať väčšinovú populáciu (u nás buzerácia na priechodoch, v Kanade nezmyselné nariadenia s rúškami a v USA zas chystajú očkovacie družstvá zložené zo zaočkovaných zdravotných pracovníkov).

Takže covid šialenstvo skončí, lebo covid bude len ďalšia chrípka a 52% Západných Európanov a asi 38% našincov (možno menej, lebo oficiálnym číslam neverím) buď zomrie v priebehu 2-3 rokov na následky očkovania, alebo bude mať trvalo poškodené zdravie. A preto tvrdím, že prvá vlna SNP bude krvavá a druhá bude o budovaní nového štátu v nových globálnych sociálnych, politických a ekonomických podmienkach.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

33 thoughts on “Ničím nerušené vyčíňanie liberál-fašistickej čvargy

 1. Kto bude tvorit vsak ten novy stat? Ti ludia, ktori boli teraz na nejakom proteste respektive stretnuti a nebolo vidno nic, len zelene vlajky a cela ta organizacia bola energeticka fraska? (cize presne tam boli ti, ktori sa citia ako obet a ti, ktori sa tvaria, ze zachranuju = dokonala zhoda) Budu ho tvorit ludia, ktori maju v hlave chaos, bordel, podvedomo nevyriesene vzorce z destva? Ktori si vravia “prebudeni” ale nadavaju na vsetko a vsetkych neberu ziadnu ZODPOVEDNOST za to, kde sa ONI NACHADZAJU a nemaju ani len tusenie ze ich MYSLIENKY vytvaraju ICH OKOLNOSTI? Ti, ktori zdielaju clanky o tom, ako sa unasaju deti a robia sa ritualy, ale sami su konzumenti masa netusiac, ze vlastne toto sa robi zvieratam? A mozme sa dalej a dalej bavit… TO, co sa deje len LEN ZRKADLOM TOHO, co maju ludia v HLAVACH!

  Na protest moze ist aj 100 000 ludi, ale pokial nie su spokojni vnutorne zo sebou, su nevedomi, tak energeticka vlna ich casom dostihne a nic sa nevyriesi a len nakrmi energeticku beštiu a tak to moze ist dookola a dookola.

  Priklad? Existuju ludia, ktori kde idu stretavaju problemy. Oni ani len netusia, ze to oni su ten problem, ktory si nosia 24/7.

  ME vo futbale su perfektny PRIKLAD toho, co sa odohrava v SKUTOCNOSTI v ludoch. Na globalnej urovni to bolo UKAZANE najvyssim (nazvy si tu tvorivu silu podla seba) pretoze to bolo predpokladane na tuto dobu. Nic neostane pod kamenom a to je len zaciatok.
  Az zacnu ludia ZIT pravdu v sebe, az zacnu skutocne ZIT to, o com pisu, hovoria alebo co zdielaju… To znamena, sami sa budu CITIT ZDRAVI, SLOBODNI, SILNI a budu vo SVOJICH vlastnych zivotoch robit pozitivne zmeny… automaticky sa to zacne ZRKADLIT VON do reality. To, co sa momentalne odraza, je chaos, pretoze takto zije spolocnost DEKAAAADY a tym, ze SVETLO je silnejsie, len všetko ide VON. A ti, ktori to nezvladaju, odchadzaju. Preco asi taka zvysena umrtnost?

  Zakladom KAZDEHO bojoveho umenia je, ze utok (energia) ktoru vysiela protivnik, je potrebne len uchopit a pomaly ju nastavit ako ZRKADLO k tomu, KTO JU VYSLAL a poslat spat k nemu. Ziaden BOJ!

  Preto Svet neposunu dalej ziadne protesty. My sme uz uplne niekde inde energeticky. Nema to nic spolocne so zmenou vedomia ludstva.

  Takze nech si ktokolvek, kto chce odohrava SNP 2, 3 a kludne aj epizodne ako serialy. Ja som sa UZ rozhodol pre nieco INE a NOVE a tak to vo svojom zivote robim. Tak ako mnohi dalsi na svete.

  Toto je asi moj najdlhsi komentar na tomto blogu, ktory som objavil pred nejakym casom, ale citim, ze je cas si dat prestavku na nejaku dobu.

  Ak pride ten “spravny cas” urcite nieco napisem.

  Liked by 1 person

  • mám pocit, že sa hlboko mýliš. keby ruskí vojaci v 2. svetovej voči fašistom zaujali rovnaký postoj ako Ty odporúčaš , dnes by si určite po slovensky nepísal. nebojujem proti vláde, proti očkovaniu, ale za seba, svoju rodinu aj za svoj národ… proti každému, kto kradmou rukou siahne na moju slobodu…
   o bojových umeniach asi veľa nevieš, keď píšeš to čo píšeš. žiadny boj je heslo predposratých alibistov. oveľa bližšie je mi :
   1. ak je boj nevyhnutný, musíš udrieť ako prvý
   2. nebojuj tak, ako chce protivník aby si bojoval

   Liked by 7 people

    • Celkovo Slováci vedia byť statoční bojovníci, len kým sa rozkývu …. tak to trvá. Cez vojnu tvorili drvivú väčšinu Svobodových vojakov, Čechov vtedy bolo v ZSSR veľmi málo (len na Volyni). Takže boje ako Buzuluk apod. boli plne vybojované slovenskými vojakmi (s prevažne českými dôstojníkmi). Takisto v SNP. Na otázku kto bude tvoriť nový štát – normálni prebudení ľudia, pretože po tej krvavej mele sa takmer každý prebudí.

     Liked by 4 people

  • Marek, Ty píšeš v správny čas. Máš vo všetkom pravdu z pozície jednotlivca, no má pravdu aj mahatma772 aj oracle. A toto všetko treba skĺbiť dokopy.
   Bol som na hraniciach v piatok, sobotu i v nedeľu. Za tie tri dni som viedol veľmi veľa rozhovorov. A dnes som mal jeden veľmi dôležitý telefonát, plus ešte jeden rozhovor. Situácia je veľmi vážna a neporiešia ju ani protesty, ani to, čo píše Marek, ak to bude každé osve. Cez protesty treba získať čas na to, aby to, čo píše Marek si stihlo aspoň uvedomiť čo najviac ľudí. Ráno to vyzeralo po tom telefonáte veľmi beznádejne, doslova na zničenie Sodomy a Gomory. No východisko existuje v tom, čo som vyššie uviedol. Ak by to bolo len o tom, čo píše Marek, tak by to bolo len o Lótovi… My potrebujeme to, aby obyvateľstvo “Sodomy” aspoň začalo premýšľať o tom, že takto v “sodomii” sa žiť nedá ďalej… Spoločenskú zmenu bez osobnej zmeny nedosiahneme, iba na chvíľu prehlušíme celospoločenský problém osobnej mravnosti jednotlivca. No situácia dospela do takého bodu, že sa teraz hrá doslova o čas… A ten bez osobnej angažovanosti v zmysluplných cieľavedomých občianskych protestoch nezískame. A zase spoločenskú zmenu cez protesty bez zmeny osobnej morálky jednotlivca tiež nedosiahneme. Viac v článku – dúfam, že už sa mi to zajtra podarí.
   Poviem to rovno: sranda skončila, no nielen pre elity, ale pre všetkých. Príloha 4 vo vyhláške 226/2021 aj keď priamo s touto vyhláškou nesúvisí, tam nebola umiestnená náhodou. Jej význam má viacero zmyslových rovín a veľmi vážnych, oveľa vážnejších, než tá zjavná…
   Leto bude o plavbe medzi Skylou a Charibdou. ….doslova a do písmena.

   Liked by 5 people

  • Čo ste urobil na 1-4 priorite ZPR? Ak si odpoviete, nasledne budete vediet, ci budete alebo nie, medzi tymi, ktori budú riadit budovanie.
   Vy asi ste uz nezazil Akciu Z, vsak? Ja áno a to, co sme postavili, na tom sa stale hrajú deti. teraz moje.
   A o tom to je. Kto chce pochopi.

   Mame hlavy, máme skusenosti, mame ruky a máme zem a štát. Viac netreba

   Liked by 5 people

  • @Marek
   A čo ti bráni aby si priložil ruku k dielu, lenivosť?
   Ak áno, tak platí toto:
   >väčšina ľudí stále má postoj „však dačo s tým urobte“, a niekto s tým niečo aj urobí a zvyšok buď nadáva na dotyčného, alebo zaplače nad výsledkom slovami „ale toto som ja nechcel“. Skrátka, za pasivitu sa platí, často veľa. Dodávam, že ak to zaťalo do živého, tak ste na zlej stránke, lebo nemáte záujem riešiť vlastné alebo celospoločenské problémy, ale sedieť pred telkou v pivom v ruke, či za počítačom a vegetovať.

   Ja formujem (a aj ostatný autori) verejnú mienku, ty len píšeš všeobecné ezo reči, ja vyzývam ľudí aby študovali a brali veci do vlastných rúk a ty nariekaš nad stavom.
   A keď sa ti nepáči čo som napísal, tak si naozaj na zlom mieste.

   Liked by 6 people

  • Na základe odhadov skutočných vedcov/lekárov, ktorí skúmajú zloženie vakcín proti covid a fungovanie ľudského imunitného systému (video čo som dal) a tí tvrdia, že ten jedovatý kokteil, čo je vo vakcínach (mRNA, magnetické častice, lipidové nanočastice, oxid grafénu atď) spoľahlivo poškodí a v konečnom dôsledku aj zabije zaočkovaného v priebehu 2-3 rokov s tým, že to potvrdzujú tak empirické dôkazy, ako aj pokusy na zvieratoch.

   Liked by 5 people

 2. V dnešnej rannej infovojne tvrdili, že podľa ich spoľahlivých zdrojov (ktoré nechcú prezradiť) bude ešte v septembri veľký tlak na očkovanie, a potom v októbri už bude situácia úplne iná. Ak bude leto v znamení obratu vo svete, tak u nás 2-6 týždňové oneskorenie, ako v mnohých iných veciach, dáva zmysel.

  Liked by 1 person

  • neutešuj sa. Aj keď bude obrat vo svete už v lete (Kurská bitka znamenala definitívny obrat, a bolo to tiež v najväčších horúčavách), bez bravúrne zvládnutého “SNP” si počkáme na začiatok oslobodzovania ešte pár mesiacov… Bude to v časovom pomere voči SNP 1 : 1. Našou jedinou záchranou je “SNP”, no bez chýb z roku 1944.

   Liked by 3 people

   • Matrice sú zložitejšie (viacrozmernejšie) objekty než ich prejavy v reálnych procesoch. Ak sa pred 70 rokmi matrica odtlačila tak, že bitku pri Kursku a SNP delil rok + 6 dní, teraz sa tá istá matrica môže odtlačiť do oveľa dynamickejšieho sledu procesov (sociálny čas sa z objektívnych príčin zrýchľuje). Samozrejme, matrica môže aj nezafungovať. Nedá sa dvakrát stúpiť do rovnakej rieky, aj keď je tá istá.

    Liked by 1 person

 3. Smrť satanistom vo všetkých štátnych inštitúciách, ktoré terorizujú obyvateľstvo!
  Netreba otáľať, treba konať! “Zabi bobra – zachrániš strom”.
  My potrebujeme si zachrániť holý život!
  Živého ma nedostanú!

  Liked by 4 people

 4. Pripajam cast statusu od L.Blahu z jeho FB, naznacil dolezity logicky konstrukt – ma to silny energeticky potencial, mozu to sice ignorovat (vlada) ale myslienka si bude uz zit svojim zivotom:
  16. A viete, čo je na tom najlepšie. Vláda si vykopala jamu, do
  ktorej čoskoro sama spadne. Ak sa chcú vyhovárať, že tretia vlna
  príde kvôli nezaočkovaným, tak to im nevyjde – pretože to nemá
  elementárnu logiku.
  17. Neočkovaní predsa musia trčať 5 dní po príchode zo zahraničia
  v karanténe a potom dokázať testom, že sú negatívni. Na rozdiel od
  očkovaných. A teda jediní, kto sem môže privliecť Covid zo
  zahraničia, sú očkovaní.
  18. Chytili sa do vlastnej pasce. Ak na Slovensko príde tretia vlna,
  bude to kvôli očkovaným, nie kvôli neočkovaným. A to bude
  ultimatívny dôkaz, že očkovaní prenášajú Covid a predstavujú
  riziko. A že nás teda papaláši celý čas klamali.
  19. Ak príde tretia vlna, bude to ten najjasnejší dôkaz, že vláda aj
  médiá iba šíria lži… To bude ten povestný šach-mat. Ten výbuch v
  uliciach potom nechcem vidieť.

  Liked by 7 people

  • Aktualizacia: No, vyzera to tak, ako Blaha uviedol dnes vo svojom najnovsom statuse, ze Ustavny sud vraj ide zrusit Mikasovu karantennu vyhlasku a dalej ju ma preskumavat ci je v sulade s Ustavou. Zrejme si uvedomili, ze to ide proti ich planom…a uvedomili si, ze skutocne si vykopaly jamu do ktorej mozu spdnut. Snazivy a nevzdelany hlupak narobi vzdy skodu, takto by sudruhovia v ramci kolektivnej viny a v duchu diskriminacie tu tretiu vlnu nerozbehli, takze ide o damage kontrol a nasledne neskor poukazanie na Smer, ze je priamo zodpovedny za nastup tretej vlny?

   Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s