Covid 19 – organizovaný zločin 2

Prenechajme teraz tento zločin proti ľudskosti z uhla pohľadu prezentovaného v predošlej časti, zverejnenej tu: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/24/covid19-organizovany-zlocin/, hoc ešte mnohé z toho vyplývajúce nebolo ohlásené, napr. niečo také ako postavenie osôb, absolvovavších génovú mRNA terapiu, z hľadiska patentového práva. Možnože ešte nie je čas naplno otvoriť túto problematiku nielen vo vzťahu k bežným občanom, ale aj vo vzťahu k „zaočkovaným“ na najvyšších vládnych postoch, no isto nie je mojou úlohou vôbec túto otázku nastoliť ako takú. Toto je úlohou právnikov, verím, že mnohí sa tým už nie jeden rok zaoberajú… No, ako som povedal, toto nie je mojou úlohou, a preto sa nebudem pliesť pod nohy tým, ktorých znalosť práva je ich profesiou. A osobne si myslím, že v období, keď je potrebné národ zjednotiť bez ohľadu na zaočkovanosť/nezaočkovanosť na spoločných cieľoch, je úplne nevhodné túto otázku aj verejne otvárať. Takže tých, ktorým doťuklo „koľká bije“, prosím, nech si to nechajú zatiaľ pre seba.

Našou úlohou teraz je ochrániť seba a čo najviac spoluobčanov pred “očkovaním” – touto nanucovanou genocídnou génovou terapiou. Obdobie ustupovania a budovania obranných pozícií skončilo – niet kam viac ustúpiťtu ide o zachovanie zdravého genofondu národa!!!

Je čas prejsť do protiútoku!

Znalci bojových umení vedia, čo je to aikido. Pre tých, ktorým princíp a umenie aikida je neznáme, úplne stačí toto: umenie aikida spočíva vo využití útočnej energie protivníka na jeho elimináciu.

Tak poďme na to, nebudeme používať bloky a kontraúdery typu nulitnosť a ničotnosť týchto vyhlášok a techniky boja JUDr. A.Krajníkovej, JUDr. Š. Harabina, JUDr. P.Weissa, či iných borcov v oblasti práva.

My budeme využívať na prechod do protiútoku argumentačné útoky protivníka:

Buď zodpovedný!

Chráň seba, chrániš tým aj ostatných!

Zaočkuj sa, aby si ochránil seba i ostatných!

Atď, atď…

Máme tu vyhlášku 231/2021, máme tu po včerajšku novelizovaný zákon 355/2007.

No máme aj upozornenia pre „zaočkovaných“ priamo od očkovacích týmov i presadzovateľov nielen tohto prvotného „očkovania“, ale už aj pravidelného „preočkovávania“ každých, zatiaľ 12, no plánovaných 6 mesiacov: „Očkovanie pred covidom ťa nechráni pred nákazou, iba zmierňuje jej priebeh!“

Takže, máme tu priamo čierne na bielom z úst presadzovateľov „očkovania“ proti covidu, že toto „očkovanie“ pred nákazou covidom nechráni. Nechráni ani pre doterajšími „mutáciami“, no ani pred tými na jeseň programovanými – veď to oni aj za pomoci presstitútov omieľajú už od jari.

Ak nechráni, tak: „Môže sa „zaočkovaný“ nakaziť?“  Odpoveď: „Môže!“ – to je odpoveď ich vlastnými argumentáciami a zdôvodňovaním, prečo je potrebné sa pravidelne preočkovávať.

„Ak sa „zaočkovaný“ môže nakaziť, môže nakaziť aj iných?“ Odpoveď: „Môže!“

Ak teda proti covidu „zaočkovaný“ jedinec sa môže nakaziť sám a následne nakaziť aj iných, pýtam sa zodpovedných, a to predovšetkým ministra zdravotníctva Lengvarského a hlavného hygienika ÚVZ Mikasa: „Ako je možné, že ste vyhláškami ÚVZ a novelou zákona 355/2007 umožnili tzv. „zaočkovaným“ osobám voľne bez kontroly ich zdravotného stavu prinášať zo zahraničia a následne nekontrolovane roznášať rôzne „mutácie“ covidu medzi obyvateľstvom Slovenskej republiky?!!!“

Pretože, ak na jeseň tu opätovne nejaká nová vlna covidzu prepukne, tak ju sem zavlečú práve tí „zaočkovaní“ a jej nekontrolované šírenie ste umožnili práve vy – minister zdravotníctva SR Lengvarský a hlavný hygienik ÚVZ Mikas vlastnými vyhláškami a všetci poslanci, ktorí hlasovali za novelu zákona 355/2007!

To vy všetci ste tým najväčším ohrozením verejného zdravia občanov Slovenskej republiky!

Dámy a páni, zdatní v oblasti práva, technikou aikido z rovnováhy vyvedeného protivníka už prenechávam vám – môžte ho doraziť priamymi údermi príslušných paragrafov práve z predmetného novelizovaného zákona 355/2007 a priviesť ich k právnej zodpovednosti za ohrozenie verejného zdravia obyvateľstva Slovenskej republiky.

Takže, ak opatrenia na hraniciach podľa vyhlášky 231/2021, či akýchkoľvek následných majú skutočne za úlohu zabrániť zavlečeniu covid nákazy a nových „mutácií“ zo zahraničia na územie Slovenska, tak potom jednoznačne musia do karantény všetci – aj tí „zaočkovaní“!

A ak sa to stane, tak potom sa pýtam vás všetkých, čo ste zapredali vlastné zdravie za vidinu slobodného cestovania: „Stálo vám to za to?“ A tých, ktorí ešte len o tom uvažujú, sa pýtam: „Aký je váš dôvod dať sa zaočkovať, ak nebudete mať žiadne výhody vo voľnosti pohybu oproti nezaočkovaným?“

20 thoughts on “Covid 19 – organizovaný zločin 2

 1. nejde vyhrat zbranou kriminalnika. on vychytava chybky a vylepsuje svoju strategiu.
  pravda je ciel: virus neexistuje, ziadny; vsetky vakciny bez rozdielu su toxicke; vsetka karcinologia alopatov je toxicka atd… ziaden kompromis tu nie je.
  axioma: dychat potrebujeme k prezitiu -> nehladame tu kompromis

  Páči sa mi

 2. Ori!
  To si si dovolil vela. Chcieť po ovčanoch logicky myslieť a navyše v súvislostiach podla predikátovej logiky. Globálný predátori majú takmer tisícročný náskok v poznaní a asi 3 storočný náskok v predikcii a indoktrinácii riadiacich procesov (pre gojov nesúmeritelné).
  Salámová metoda kovid teroristov funguje aj keď sa jej premisy už po týždni navzájom potierajú, ale ludkovia (gojovia) na to dlabú, lebo poznanie týchto procesov im chleba, pivo a valašský penicilín nezlacní, tak prečo si toho odkrajovania salámy vobec všímať???
  Ako hovorí Pjakin (parafrázujem): kdo vie riadí, kdo tuší uniká otrockému riadeniu, kdo nevie ani netuší podlieha všetkému čo GP vymyslel, naplánoval a rukami páníškov (chazarov) aj realizoval.
  Celkom rád by som to napísal polopaticky (pre mládež), ale cenzor v tejto dobe nespí, číta, maže, tresce a napráva egregor v prospech kovidismu, ekoterorismu a babylonismu.
  Zdraví Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

  Páči sa mi

 3. Popolvar
  Logika a argumentacia nie je dnes v SR trendom.Ustava neplati, pravo neplati. Ti co to maju chranit su vo vojne…pravnici, fizli.
  A najvacsi zlocinci-media, toto rozputali.
  Politikov nespominam, su to len prevodniky riadenia .
  Ma este zmysel teoretizovat a ocakavat od horeuvedenych nejaku napravu?
  Nemam ten pocit…./pocit = jasnozrivost , jeden zo zmyslov ktore nam odobrali. Prezentuje sa, ze Clovek ma 5 zmyslov.No je ich 7./
  Myslim, ze treba narod vyzyvat k realnemu odporu.Ten sice bude potlaceny /vzhladom na globalnu situaciu / , no zostane po nom odkaz, na ktorom sa da v buducnosti stavat.
  Slovne-pravne suboje sa v dejnach / prezentovanych i zamlcovanych/ nespominaju. Zapisuju sa CINY a STAVY spolocnosti..
  Slovaci nie su hlupi.Je ich cez 60% nezaockovanych.Druhi “najhorsi” v EU.Len si “davaju na cas”.Politici, pravnici to nevyriesia….Byvat je kde, potravu mame,i co nas po panskych huncutstvach.Vzdy to tak bolo.
  No teraz je to inak.
  Ked jest co nebude a siahnu ti na tvoj hrad /dom/,tak sa zobudia.Sice neskoro, no zobudia.
  A tak bolo by dobre, zobudit ich skor.
  A na zobudenie treba jednoduche hesla-signaly , nie logicko-pravne equilibristiky a globalne analyzy.
  Na opacnej strane barikady to pomenuvaju “kaviaren”…”
  Takze…mozog / pretoze ste na to pripraveni a motivovani / by mal vysielat zrozumitelne signaly koncatinam / .
  A to je tak!

  Páči sa mi

  • free6370, som rád, že sme konečne našli spoločnú reč. No tak, ako som odpovedal orimu, tak tak isto aj Tebe: ten článok bol predovšetkým pre tých, čo aspoň trocha rozmýšľajú, čo tušia i pokúšajú sa aspoň korigovať.
   Tento článok má predovšetkým vyvolať tlak na to, aby šupli aj zaočkovaných do karantény… Vyvolá to dve veci: nezáujem o očkovanie kvôli prísľubu slobody pohybu a navyše to naserie aj zaočkovaných proti vláde. Ja nevravím, že sa to podarí, ale minimálne, ak sa to ozvučí, nebude možné chystanú ďalšiu vlnu hodiť na krk nezaočkovaným, ale práve naopak. Tento článok je svojim spôsobom diverzná akcia v tyle nepriateľa a demoralizácia jeho zaočkovaných “vojakov-pešiakov”.
   Tým najjednoduchším a zmysluplným heslom, aby to nebolo len o protestoch PROTI, kde by aj v prípade v úspechu vzniklo zase len mocenské “vákuum”, ktoré by veľmi rýchlo obsadil nejaký chytrák, ktorý využijúc celonárodné PROTI tam následne podstrčí svoje ZA a o pár rokov by sme boli opäť tam, kde aj teraz – v riti…, je už osvedčené a už aj v povedomí etablované heslo ZA PRÁVNE A SOCIÁLNE SPRAVODLIVÝ ŠTÁT! Navyše je toto heslo už aj tu na blogu rozpracované, aby to nebolo len o prázdnom hesle ale aj adekvátnom obsahu a predstave, čo to ten PRÁVNE A SOCIÁLNE SPRAVODLIVÝ ŠTÁT je.
   Činom a stavu spoločnosti vždy predchádzala informačná príprava. Aj z jednej aj z druhej strany. Koho informačná príprava bola lepšia, tak také činy následne rozhodli o stave spoločnosti. Je načase, aby táto naša informačná príprava bola predovšetkým evolučne-tvorivá a nie degradačo-deštrukčná, aby to bolo o uvedomení si toho, čo skutočne chceme, a nie o hecovaní sa proti vláde a policajtom.
   Ak protesty budú masové, rozhodné, nekompromisné, no zároveň nekrvavé (to jest naše emócie a neuváženosť nesmie krv vyprovokovať, tým netvrdím, že nebudú provokácie z druhej strany) a navyše budú zmysluplné, to jest ZA nejaký zmysluplný a maximom ľudu pochopiteľný cieľ, tak máme absolútnu podporu ZHORA. A komu Pán Boh, tak tomu i všetci svätí…
   Právnici a politici to zatiaľ nevyriešia, no podrývať očkovaciu mašinériu zatiaľ môžu aj v duchu aikida.
   Navyše tento článok je dobrým argumentačným návodom, ako používať v rozhovoroch so zaočkovanými ich vlastnú rétoriku proti nim, ale tak, aby ich hnev bol presmerovaný na vládu a ÚVZ za to, že ich oklamali. Veď jednoducho, úplne primitívna logika: “Pri očkovaní ti povedali, že ti to len zmierni príznaky pri nákaze. Takže aj ako zaočkovaný sa môžeš nakaziť a nakaziť aj iných. Takže aj ty musíš do karantény. A oni toto vedia vo vláde, a aj to na jeseň spravia. Zatiaľ je to vo fáze. “Keď vtáčka chytajú, pekne mu spievajú!” A teba už chytili a hnusne podviedli.”

   Páči sa mi

 4. nedavno som pozeral prirodopisny film. vedci zistili, ze v kazdom zivotnom prostredi je dolezita rovnovaha a ta je regulovana “klucovym druhom”. nie vzdy je to dravec v tomto komplexnom prostredi.
  nie je nacase, aby ludia sacali regulovat farma-alopat mafiu ?

  Páči sa mi

 5. Free6370, máš 100 %pravdu. Médiá sú tie najväčšie prasatá (nechcem byť sprostá) Prvou, ale úplne prvou vecou po úspešných voľbách, čo je nutné urobiť, je = neobnoviť licenciu žiadnemu z týchto za predaných médií. Urobiť zoznam všetkých zamestnancov, zakázať ich zamestnať v nových médiách, zakázať ich zamestnať v akomkoľvek odvetví, ktoré platíme z daní.!!!! Predsa nebudeme platiť podliakov a rozvracačov štátu. A do nových zákonov dať paragrafy, podľa ktorých bude zo zákona zakázané dezinformovať v médiách, pod trestom úplného odňatia, zrušenia licencie. BY SI TO SAKRA ROZMYSLELI, ČI BUDÚ ODRBÁVAŤ SLOVAČ.

  Páči sa mi

 6. Súčasný stav slovenskej spoločnosti je charakteristický tým, že značná časť obyvateľstva, na základe svojho presvedčenia, schvaľuje zneužívanie moci vládnucou klikou – obyčajný fašizmus. Rozhodujúcou mierou k tomu prispeli masmédia, ktoré sa dnes dostali až do pozície popierača pravdy. Hlas občana sa z RTVS nielenže vytratil, no dokonca za jeho peniaze je realizovaná masívna debilizácia celej spoločnosti – pravdu nemá najmúdrejší ale najrýchlejší. Násilím sa to nedá zvrátiť. Preto občania musia naspäť získať svoje miesto v RTVS – a to aj za pomoci alternatívy.

  Liked by 1 person

 7. Očkovaniachtiví dostali cez médiá všelijaké správy o účinku vakcíny, jedna z nich naozaj niesla informáciu, že vakcína len “zjemní” priebeh choroby. No keď sa pozriete do dokumentu, ktorý tí bláhoví očkovaniachtivý podpisujú (Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta podľa § 6 zákona č. 576/2004 Z. z.), tak tam sa v sekcii Navrhovaný (plánovaný) diagnosticko-liečebný výkon spomína toto:

  Podanie očkovacej látky je možné označiť za predstavenie
  vírusu imunitnému systému pacienta s vyvolaním tvorby protilátok a zapojením ďalších
  mechanizmov chrániacich následne pred vznikom ochorenia.

  Čo je očividne klamstvo. Zvláštne je, že na týchto dokumentoch úplne chýba hlavička s informáciou orgánu, ktorý tieto informácie zaručuje, akurát je v prvom riadku Poskytovateľ ZS, ktorý však len vykonáva zdravotnícky úkon a za účinok vakcíny zodpovednosť neniesie. Ono už aj toto je dôkaz, že očkovaniachtivým chýba rozlíšenie a pravda ich vôbec netrápi.

  Na uložto som našiel podobný dokument aj v češtine, tento konkrétny vydala Nemocnice Prachatice, a tam sa už v sekcii JAKÝ MŮŽETE MÍT Z OČKOVÁNÍ PROSPĚCH? spomína toto:

  V klinických studiích byla zjištěna vysoká účinnost 2 dávek vakcíny v prevenci nemoci COVID-19. Očkování ale neposkytuje všem očkovaným osobám záruku ochrany. Trvání ochrany v současnosti není známo.

  Neviem, kto je zodpovedný za obsah týchto dokumentov u nás a kto v ČR, ale u nás ten dokument je nielen zavádzajúci, ale vyslovene klamlivý.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s