Zabili nám Reného.

Pred pár dňami odišiel jeden z najlepších rétorov a skvelý etik, to bol pre mňa, no hlavne pre milujúcu rodinu manžel a otec 6tich detí dr. René Balák.

Zádušná omša bude o 11.00 v kostole sv. Cyrila a Metoda.
Bojovník za pravdu a slobodu Dr. René Balák zanechal 6 sirotkov, podporme ich.
Úprimne Pán Boh zaplať za Vašu štedrosť. Kto môže iba na dialku cez účet prispieť, môže tak urobiť na číslo účtu dcéry:
Gabriela Baláková
SK50 7500 0000 0040 2948 3227

A kto by mal prispiet? Okrem dobrých ľudí? Vy, ktori ste ho pomohli zmárniť. Kto ste to, Vy?

 • Vy, ktorí strašíte už rok a pol, lebo kvôli Vám nespával a pisal články
 • Vy, ktorí zabíjate experimentálnou génovou terapiou starčekov, ľudí v produktivnom veku a kvôli ktorým toľko vystupoval, aby objasňoval etickú stránku tohto konania
 • Vy, ktorí ste prekročili hranice a siahli ste na deti národa, kvôli ktorým pomáhal pripravovať obranu
 • Vy, ktorí ste ho pripravili o prácu, pretože mal svedomie a odmietol hovoriť neetickú lož
 • Vy, ktorí sa len hádate, mrháte našimi peniazmi a nechávate na choré deti zbierať vrchnáčiky, Vy, koho kritizoval za neetickost tohto konania
 • Vy, ktorí inštalujete 5G vysielače, ktoré spôsobujú dokazateľnú škodu zdraviu a voči komu vystupoval.

Vy, dočasne pri moci. René je Vaša obeť. Vaša a tabakového priemyslu, ktorý ste nikdy reálne neobmedzili, len ste stresom a tlakom zosilnili jeho zhubný účinok na tohto vzácneho človeka.

ŽALUJEM! ŽALUJEM! ŽALUJEM!

Želám si veľa dobra pre Slovenský národ. Preto ma tak bolí strata jedného jeho syna, ktorý svoj národ robil veľkým. Preto si želám, aby jeho vrahovia, nepriami, no vrahovia, boli po pravde súdení a potrestaní.

S úctou k Reného odkazu.

Jox

14 thoughts on “Zabili nám Reného.

 1. Pekne ste to napísali.
  Ale ako toto súvisí s jeho smrťou? “Vaša a tabakového priemyslu, ktorý ste nikdy reálne neobmedzili, len ste stresom a tlakom zosilnili jeho zhubný účinok na tohto vzácneho človeka.!”

  Prísne vzaté bol dospelý človek. Fajčenie nie je “zdravé”, jednoznačne škodí zdraviu. “Všetci” to vieme. Aj on to vedel. Mal slobodnú vôľu. Prosím nezvaľujte vinu na “Vy, dočasne pri moci.” Nefajčil rok a pol…

  Páči sa mi

 2. pre pána Ňoňa. pane. Za horeuvedenym tvrdenim si stojim, od relevantného zdroja viem vysledok pitvy a indikácia, ktorú som na konci napisal, teda stres spolu s pôsobenim tabakového jedu viedla ku tomu, na čo zomiera toľko slovákov, rusov a inych slovanov každý rok. Na zlyhanie srdca kvôli “problemom s neliecenym tlakom” pretože ten stres pomocou kortizolu a tabakovy jed pomocou 2500 rôznych latok, vrátane silnych karcinogénov a mutagénov upravuje nespravnym spôsobom tlakove pomery v kardiovaskulárnom systéme a meni potreby srdca na prácu, spolu s nedokyslicovanim a otravovanim buniek KVS.

  Je mi srdečne jedno, aky máte názor na tabak, toto je článok o Reného smrti, o podpore jeho rodiny a dôvodoch. A áno René fajčil. Trávil sa tabakovym jedom stále. Veľmi dobre viete, aké ucinky ma aj v dlhodobom, nielen kratkodobom tento hnus na KVS. Posielal som Vam ako jeden z timu, viete kde, tie studie ku clostridii tetani a lieceniu ucinkov jedu. Môzem aj vyskum ohľadom tohto. Ako aj lipoproteínu-a. Ktory je pricinou upchavania. A tiez spazmov ciev aj ked toto by mala pre Vas byť vseobecne znama a potcrdena info.

  Liked by 1 person

  • Ďakujem. Ja som nemal na mysli nič zľahčovať, alebo obhajovať. Môj názor je ale jednoznačný – za fajčenie si, obrazne povedané, každý dospelý svojprávny jedinec zodpovedá sám, Aj René fajčenie po mojej kritike ospravedlňoval ako svoju neresť. To nič nemení na mojom vzťahu k nemu.

   Liked by 1 person

   • Beriem to a vážim si to. René bohuziaľ, ako každý s tak silnou zavislosťou, nepočúval. Obrazne áno, mohol, ale nie reálne. Bohuxiaľ systém je nastavený na narkotizáciu obyvateľstva, predovsetkym je zamerany na deti. Kto zacne fajcit tie smradľavé tyčinky pred 18kou má malú šancu sa toho zbavit, čim nižsi vek, tým krivka pravdepodobnosti klesá.
    Šlo to cez TV, priklady “kladnych” hrdinov, dostupnost tabakovej drogy, programy na vysvwtľovanie, ze drogovst moze az dospely (pre dospievajuceho signál, že droga = symbol dospelosti) A toto je potreba zlomiť a odstraniť.
    Nebol to jeho výber, bohužiaľ tomuto podľahol.
    Budte zdravý a pokracujte v tom, co robíte… vďaka za vsetko

    Liked by 2 people

     • To môžem len suhlasit, viera Bohu, ze nás vedie spravnym smerom je to, čo aj mňa drží nad vodou, aj keď je fakt, ze tie tlaky su neunosne.
      Napriklad preto zmizol docasne lekar8, uz mesiac som nemal sancu otvorit notebook, aby som spabal viac akonlen 4-5 hodin. a Reného priklad nám obom musi byt mementom, že musime aj relaxovať, inak môžeme prekrocit Božie dopustenie v tomto bode….

      Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s