Oznam, správa a varovanie

Tento týždeň vstup do rubriky Otázky a Odpovede nebude.

Správa: Uverejní sa klientela Ghislaine Maxwellovej a to nie naraz, ale postupne-strategicky aby odstrelili elity, ktoré sú zapletené do pedofílie a ostatných špinavostí s tým, že nielen klientela Maxwellovej sa takto odhaľuje napr. pedofil, ktorý nalial milióny v zahraničných menách do Hillaryho kampane.

Varovanie: Elity chcú ukryť svoje peniaze do kryptomien ak im nevyjde ten trik s covid pasom a CBDC (digitálne meny vydané s centrálnymi bankami), ktorý by viedol naozaj k digitálnemu koncentráku a preto sú ochotní zraziť cenu kryptomien na prechodnú dobu masívnym predajom na krátko (môže to byť aj desatina súčasnej ceny) t.j. chcú urobiť ten trik, ktorý robia prakticky denne so zlatom, striebrom a ostatnými drahými kovmi. Hovorím to preto aby nech sa nikto nepanikáril a nakúpil čo najviac ak mu to financie dovolia. Dodávam, že americká obchodná sieť Walmart prichádza s vlastnou kryptomenou. Dodávam aj to, že toto nie je investičné poradenstvo, ale názor. Takže nech odo mňa nikto nežiada nič.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

22 thoughts on “Oznam, správa a varovanie

  • Už 3 rok žijem bez účtu a karty, vlastného domova lebo som bol presvedčený o boome na REPO trhoch boli to 3 mesiace pred k0r0nov keď som mal pocit že som predbehol systém, výplata na ruku presťahoval som sa do lokality kde som mimo kovidu pre moje dieťa, čo je pre mňa viac ako výhra v lotérii.

   Striebro nakúpené, zlato vrámci normy zaistené no krypto je stále hojdačka… Preto už 3 roky váham z jeho kúpov lebo som stretol a poznal osobne človeka, ktorý vlastnil 1000 BTC v roku 2011 čo ma nechce pustiť ďalej v kúpe v dnešnej dobe…

   Prečo by som mal meniť svoj pohľad na svet a v čom?

   Rady triky vady?

   Liked by 1 person

   • Chces radu? Zostan kde si. Maj plnu spajzu potravin… hlavne kapusta a zemiaky. Maj doma lieky, maj zdroj pitnej vody… hoci len pristup k horskemu potoku. A… maj svoje JA, sam za seba. No 🙂 a takto to nad nimi vyhrame.

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s