Volebný debakel Smeru.

Mečiar nedávno povedal niečo v tom zmysle, že Smer je (jediná?) skutočná politická strana na Slovensku preto dokáže vyžmýkať aj koaličných partnerov a aj preto liberálna opozícia nemá skutočnú šancu. Inými slovami má nielen štruktúry a členskú základňu ale aj pomerne širokú kádrovú bázu a preto tento volebný debakel by za normálnych okolností nemal nastať. To ma vedie k jedinému záveru:

Tieto voľby boli sabotované.

Samozrejme nebol to Fico, kto sabotoval ale určité frakcie zo Smeru lebo je akokoľvek prekvapujúce Smer (ako ktorákoľvek skutočná politická strana) má názorové prúdy, kliky a záujmové skupiny. A je tu niekoľko takých skupín, ktoré sabotovali tieto voľby a konkrétne liberáli, „teplý“, poskokovia Anglosasov a niektoré ďalšie kliky z býv. SDĽ. Samozrejme Fico o tejto sabotáži vedel ale nemohol proti tomu urobiť nič ale to neznamená, že to zostane bez odozvy. Očakávam, že Fico niečo vypustí (nutné minimum o tom, že treba z toho vyvodiť závery a urobiť potrebné zmeny) a potom bude pracovať aby to Rašimu, Maďaričovi, Glváčovi a ostatným záškodníkom maximálne osladil,pritom títo páni ešte budú radi, že neskončia v base.

To bude ale kriku…

A padne pár tvrdých vyhlásení na adresu Fica a liberálna tlač a opozícia bude totálne šťastím bez seba (ak niekto prečíta ich vyhlásenia, tak už teraz sú bez seba ale ako poznám tu bandu debilov potrvá im nejaký čas aby pochopili , že toto víťazstvo je Pyrrhovo) . Celé to bude im na nič platné lebo jednak Fico to ustojí a jednak členovia strany a miestnych organizácií zatočia zradcami a a nie samotný Fico.

Pozitívne dopady pre Smer a Slovensko.

Samozrejme, že budú lebo strana sa nielen očistí t.j. odstránia sa záškodníci všetkého druhu, ktoré majú efekt ako žaba na prameni ale aj na budúce parlamentné voľby (ktoré sú asi o 2 roky) bude maťtakú mediálnu mašinériu, ktorá Smeru zabezpečí drvivé volebné víťazstvo s tým, že s koaličným partnerom (možno aj bez neho) bude mať 2/3.

Čo sa týka Slovenska, nuž zbavíme sa záškodníkov a klinických debilov, ktorí si hovoria liberálna opozícia. Pritom kvôli neskorším dôsledkom pre liberálne mienkotvorné média tieto voľby budú debaklom.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s