Pár slov k americkým prezidentským voľbám

Myslím si, že na týchto stránkach alebo inde som povedal, že do volieb Trump zakročí proti anglo-americkému močiaru s centrálou v Londýne. Podľa správ, ktoré počujem, on nielen istí svoje víťazstvo na viacerých frontoch, ale tiež zakročil proti močiaru takým spôsobom, že pochybujem, že majú na to efektívnu odpoveď. Skrátka – Trump a jeho tím naplno prevzal iniciatívu.

O čom to hovorím?

Nuž Trump predstavil svoj „platinový plán“ na ekonomickú podporu černochov (poskytnutie kapitálu podnikom a podnikateľom spolu s vytvorením pracovných miest) a prehlásil KKK (Ku-Klux-Klan) a Antifu za teroristické organizácie (článok tu). Tiež nominoval sudkyňu na americký ústavný súd, ktorá je zhodou okolností kresťankou a matkou (5 vlastných detí + 2 adoptívne). Ďalej, portlandská štátna polícia bola prevzatá federálnymi maršalmi, Florida bude používať RICO zákony proti BLM ,a močiar znova roztáča výtržníctvo (video tu).

Čo to v praxi znamená?

Demokrati boli vždy tí rasisti (akože strana) buď cez podporu KKK, alebo cez tzv. plantážnictvo, ktoré bolo o odstránení otca z černošských rodín a vyplácania sociálnych dávok černošským rodinám (paralela tu s našimi tzv. Rómami je očividná). Takto v podstate zabezpečovali voličov, ale aj vytvárali getá, ktoré boli semenišťami mnohých sociálnych problémov. A Trumpova ekonomická politika a plán rozrušuje práve túto de facto zločineckú schému, a proti tomu močiar/demokrati nemajú efektívny spôsob boja.

Použite zákonov RICO a prevzatie štátnej polície federálnymi maršalmi v praxi znamená to, že portlandského okresného prokurátora (District Atornery) nielen vyšachovali z hry (financoval ho Soros a púšťal výtržníkov na slobodu), a za útoky na štátnych policajtov budú súdení ako za útoky na federálnych zamestnancov, ale aj to, že BLM je kriminálna organizácia (RICO zákony sú určené na boj s organizovaným zločinom) a za podporu kriminálnych organizácií už sú prísne tresty.

Čo to znamená z hľadiska procesov?

Nuž to, že voľby budú de facto len formalitou, lebo globálne zákulisie (GP) a Putin úspešne blokoval a blokuje nielen globálny očkovací a čipový koncentrák, ale limituje aj prísun financií močiaru (že sa rozbiehajú vojenské provokácie na Blízkom Východe je presne dôsledkom tohto faktu) – s tým, že poskokovia močiara budú mať ďalšie problémy. A keď prirátame Trumpovo istenie volieb (pravdepodobne poštové hlasovanie nebude uznané americkým ÚS), tak boj močiara sa zdá byť dopredu prehnaný (vždy sa však môže niečo prihodiť).

S pozdravom

Oracle 911

PS: Dnes niečo uverejním okolo jedenástej.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s