Trump v Škótsku

Trump bol pozvaný na korunováciu Chukyho t.j. Karla III., ktorý je u Britov obľúbený asi ako obojstranný chronický zápal pľúc. Prečo bol pozvaný napriek tomu, že oficiálne nie je už prezidentom nebudem rozoberať lebo nešiel, hoci poskytol som dosť indícií posledné mesiace. Namiesto toho oficiálne išiel na inšpekciu svojich golfových ihrísk v Anglicku a v Škótsku, a človek sa právom pýta, že prečo nešiel na takto dôležitú spoločenskú udalosť.

Prvá moja myšlienka bola, že nepotrebuje sa zúčastňovať na fraške, ktoré je de facto pohrebom britskej monarchie, ale po tom som si uvedomil, že Škótsko bolo rodiskom jednej vetvy slobodomurárstva a určite tam sídli nejeden silný a dôležitý klan druidov resp. žrecský klan, ktorý je stále aktívny. Chcem tým povedať, že určite nešiel len na inšpekciu golfových ihrísk a podebatovať na tému počasia.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Trump v Škótsku

  1. Na poslednej korunovacii nebol prezident ŠŠA, znamenalo by to podriadenie sa ŠŠA VB. Korunovácie sa zúčastňujú bývalí diplomati, politici. Už to dosť, že tam bola Jill.

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Stále si myslíte, že preháňam? | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s