Danka pritlačili k múru!

A nielen jeho, ale aj celé vedenie SNS – to je snáď jasné po zmene rétoriky Danka a MO ohľadom transportérov. Takto niekoho pritlačiť k múru dokáže len globálne zákulisie (GP-globálny prediktor -neformálne zoskupenie globálnych klanov/zoskupení) o tom píše môj dobrý známy, Nikita, v jednom článku pre Zem&Vek. Žiaľ neodpovedal v plnej miere na jednu otázku:

Prečo pritlačili Danka a SNS k múru?

Začnem, takpovediac, „od Adama a Evy“: Fico pomerne dobre chápe globálnu politiku (aspoň tak ako Zeman) a z jednej strany pracuje (v rámci možností Slovenska) na stabilizácii situácie v Európe a na druhej na zlepšení situácie na Slovensku: napr. dvojitá kvalita potravín, zvýšenie minimálnej mzdy, príplatky za nočnú smenu (a príplatky v prevádzkach v režime 24/7), rozbehnutie domácej zbrojárskej výroby…, a to sú len tie veci, o ktorých médiá ako-tak referujú. A preto globálne zákulisie so škrípajúcimi zubami umožnilo nielen zvýšiť zdrojovú stabilitu a základňu, ale aj životnú úroveň Slovenska, lebo ak sa situácia v Európe nestabilizuje na ďalších 20-25 rokov, tak globálna vojensko-politická katastrofa, ktorá zmetie nielen ľudskú civilizáciu ale aj pozemskú biosféru, bude nevyhnutná (tá prvá sa dá prežiť, tá druhá už nie). A tu naviažem na to, čo povedal Nikita v spomínanom článku: Dankova SNS bola 5. kolóna tých síl, ktorá chcela na nešťastí Európanov zarobiť, lenže globálne zákulisie ich pritlačilo k múru.

Ako to dopadne?

Pre SNS a Danka mohlo to dopadnúť katastrofálne v najbližších voľbách, ale tá zmena rétoriky ohľadom Ruska a prezbrojenia slovenskej armády im v podstate zachránilo kožu (ide o to, že novo-vyvinutý transportér nielenže zníži naše výdaje a obnoví ekonomiku, ale aj prinesie nemalé sumy z predaja do rozpočtu – inými slovami splnili zadanie globálneho zákulisia).

Bulharsko a Rumunsku budú nás prosiť na kolenách, aby sme ich zobrali do Vyšehradskej skupiny, lebo to s debaklom s EMA prehnali. Hovorím to aj napriek tomu, že to, ako to s EMA skončilo, bolo aj dôsledkom intríg globálneho zákulisia – a to hovorím na základe toho, že elity Belgicka, Bulharska a čiastočne aj Rumunska dostali varovanie vo forme záťahu na slovenskú schránkovú firmu, ktorá zamestnáva bulharských kamionistov. A Fico to patrične ozvučil a nezabudol pri tom rýpnuť do Sulíka. Do toho Sulíka, ktorý sa už vidí premiérom po palácovom prevrate/majdane (o ktorý sa snaží americká regionálna/štátna elita už nejaký ten rok), a to napriek tomu, že poštval proti sebe slovenských oligarchov. Inými slovami, nielen Belgičania, Bulhari a Rumuni dostanú cez prsty, ale ani Sulík a jeho banda si už na Slovensku ani neškrtne.

Čo sa týka Západu, tak (ako som už povedal) riešenie európskych problémov sa bude diať spôsobom: záujmy Vyšhradskej skupiny budú uprednostňované a Západ si bude musieť poradiť, ako najlepšie vie. Samozrejme, nemali by sme to prehnať, lebo ak sa Západ dostane do vyvŕtky smerom dolu na príliš dlhú dobu, tak dopady budú nepríjemné aj pre nás. Inými slovami, musíme ich primäť, aby šli podľa našich podmienok, čo sa viac-menej kryje s projektom „Európa od Lisabonu až po Vladivostok“ – to je v podstate modernizovaná a rozšírená, na bledo-modro premaľovaná RVHP. Napriek tomu to pre Západ bude divoká jazda, lebo budú musieť vyžiť z toho, čo vyprodukujú, a táto zmena nebude ani hladká, a ani príjemná.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s