A opäť pripravujú 3. svetovú?!

Podľa tweetov Trumpa človek by si myslel, že vojna medzi RF a USA/NATO je na spadnutie, kvôli plynovým útokom, ktoré údajne spáchal Assadov režim v Dúme. Ja som napriek tomu pokojný lebo viem, že celá táto vec je len mizerná komédia, ktorej jediný zmysluplný výsledok bude zosmiešnenie Západu a odpis vojnových štváčov.

Prečo to tvrdím?

Pretože Trumpova úloha je zachrániť americký sen (nemám na mysli parazitovanie a bezbrehý konzum), USA (štát a jeho obyvateľov), ale v podstate aj celý svet na úkor Amerického impéria/jednopolárneho sveta. To, ale priamymi metódami nemôže urobiť, jednak kvôli odporu amerických štátnych/regionálnych elít a jednak kvôli zotrvačnosti sociálnych procesov v USA. Z toho vyplýva, že občas musí byť „ten zlý, ktorému preskočilo“ alebo „ten klaun“. Inými slovami (ako to niekto na jednom fóre poznamenal), klame telom:

  • keď niečo robí o tom mlčí;

  • keď veľmi otvára hubu, tak robí niečo úplne iné.

Vtipné na tom celom je, že médiá ktoré o alternatíve hovoria ako o „fake news“ celou vážnosťou vyvodzujú z Trumpovych Tweetov niečo, čo často nemá s realitou nič spoločné.

Kvôli čomu sa to celé deje?

Čo v skutočnosti robí Trump to neviem povedať (nemám kuloárne informácie). Čo sa týka Ruska, to sa deje kvôli tomu, že zaspievali ruskú hymnu pod neutrálnou de facto bielou vlajkou a tento čin bol signálom ruských „elít“, že sú ochotní zradiť Rusko. Preto prebiehajú provokácie vrátane otravy Skrípaľovych, ktoré v podstate mali vyvolať asociáciu Rusi=traviči nevinných. Rusi veľmi dobre vedia aká hra sa hrá, podľa akých pravidiel, ale to neznamená, že nehrajú túto hru podľa vlastných pravidiel t.j. veľmi dobre vedia kam smerujú Trumpove Tweety.

Ako to skončí?

Podľa mňa Rusi vyhrajú a zase oslobodia Európu. Padne americká ríša a to bude mať negatívne následky pre Američanov (aj pre elity), ale dobrá správa je, že to vyradí z prevádzky vojenskú mašinériu a MIC (anglická skratka pre konglomerát výrobcov zbraní). Dodávam, že niekoľko rokov potrvá kým sa postavia na nohy a začnú budovať spravodlivú spoločnosť.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Čo sa týka Izraelcov, tí sa o nič nepokúšajú (napriek hláseniam), lebo si uvedomujú, že čokoľvek sa zomelie na BV oni sú prví na rane a nepomôže im ani USA ( hodili na nich ten útok a narušenie Libanonského vzdušného priestoru), ale ani rakety s atómovými hlavicami.

PS2: Pred publikovaním ma napadla ešte jedna vec: „ak nedokážeš zabrániť procesu, postav sa do jeho čela“ a vojna proti Rusku je už rozbehnutý proces a posledná provokácia s plynovým útokom v Sýrií bola provokácia a vďaka práci MZV Ruska, globálneho zákulisia (ten teraz tiež nemá záujem o vojnu) a siláckym Tweetom Trumpa sa situácia upokojuje.
PS3: Zaspievať si svoju hymnu pod bielou resp. neutrálnou vlajkou=priznanie kapitulácie.

2 thoughts on “A opäť pripravujú 3. svetovú?!

    • Áno, s tým to korešponduje. Iba by to chcelo na upokojenie aspoň informovaných nejakú povzbudzujúcu správu s reálnym nádychom. Fulforda beriem s rezervou, hoci v podstate tiež píše podobne iba iným štýlom a možno zveličene.

      Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s