Posledné alebo prvé domino?

Kráľovná Alžbeta II. je po smrti, čo zásadne mení dosť vecí. Nemyslím tým to, že v kráľovskej rodine prestanú praktizovať ktovie aké nechutné veci, ale konkrétne to, že sa niektoré štruktúry úplne rozpadnú a niektoré skupiny zas poriadne dostanú po prstoch, a to až tak, že budú úplne zlikvidované. Ide totiž o to, že sa nielen poukáže na zločiny páchané týmito skupinami, ale dôjde aj k odkrytiu celých sietí týchto zločineckých organizácií.

Konkrétne?

Bankárske klany, ktoré sa usídlili v City of London známej tiež ako Londýnska City, ktorá je resp. bola de facto najvyšším centrom finančného systému. Ide totiž o to, že Londýnska City je štátom v štáte, kam ani panovník Británie nemôže vstúpiť ako panovník bez povolenia starostu Londýnskej City t.j. tam panovník nemá moc a platia tam ich vlastné zákony. A keď k tomu prirátame fakt, že ich poslanec má právo veta v parlamente, tak to v praxi znamená, že napriek ich formálnemu podriadeniu kráľovskej korune oni sú nielen jednou z hlavných síl, ktorá hýbala s Britániou, Britskou ríšou, Commonwealthom a prakticky všetkými anglofónnymi krajinami vrátane kryptokolónií, ale mali aj legálne krytie, keď prišla reč na ich zločiny a vyšetrovanie zločinov. Skrátka v Londýnskej City resp. v jurisdikcii Londýnskej City mohli spáchať akýkoľvek zločin a keď to nerušilo kruhy nikoho dôležitého resp. nebolo to kurie oko nikoho dôležitého, tak ten zločin zostal nepotrestaný.

Použitie minulého času je ale na mieste kvôli dvom veciam: Moskva zaviedla vlastný zlatý štandard a Rosatom naviazal produkciu svojho paliva na rubeľ. Toto v praxi znamená nielen ukončenie manipulácie so zlatom a ostatnými komoditami (a to hovorím pred problémami na COMEX), ale aj to, že ruský rubeľ sa stal jedinou menou, za ktorú sa dá kúpiť jadrové palivo, t.j. rubeľ sa stal svetovou de facto rezervnou menou podloženou tak energiou, ako aj zlatom. Chcem tým povedať, že pravda vyjde najavo a málokto sa tomu bude tešiť.

Čo ďalej?

Londýnska City je centrom a sídlom aj spoločnosti Crown, ktorej poručníkom bola samotná kráľovná. Táto správcovská spoločnosť (trust company), ktorej vlastníkmi sú najbohatšie rody (tak bohaté, že nemusia uplatiť ani Forbes na to, aby neuverejnili ich mená) a zoskupenia, spravovala a čiastočne aj vlastnila korporácie, ktoré poskytovali vládne služby štátom – napr. korporácia USA, korporácia kanadská vláda, korporácia nemecká spolková vláda atď t.j. veci, cez ktoré sa ovládali anglofónne krajiny a kryptokolónie. Tieto korporácie, ktoré sú spoluvlastnené aj Vatikánom boli zriadené na základe dlhov, alebo kráľovských dekrétov a v rámci morského práva (a nepovedia, že je to námorne/obchodné/štatutárne právo). Teraz sa spoločnosť Crown rozpustí z dôvodu smrti kráľovnej a korporácie tak zostanú bez správcu, t.j. tieto korporácie buď zaniknú, alebo prejdú pod správu občanov zmienených krajín. Zánik môže nastať kvôli bankrotu s tým, že veritelia buď utrú hubu v prípade, ak aktíva nepostačia na vykrytie dlhov, alebo utrú hubu, keď sa dokáže, že dlh vznikol na základe podvodu alebo podvodným spôsobom.

Čo to znamená pre nás?

Z jednej strany to, že sme získali naspäť svoju slobodu a z druhej strany sme sa stali zodpovednými samých za seba s tým, že finálnemu kolapsu kontrolných systémov sa nevyhneme. Ide totiž o to, že nielen Londýnska City sa odstriháva od pák, ale aj Washington (korporácia USA je bankrot) a Vatikán (nariadenie pápeža k návratu aktív Vatikánu do Vatikánskej banky).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

20 thoughts on “Posledné alebo prvé domino?

 1. Ďakujem za analýzu. Téma je dosť mimo môj záber, preto prosím o ozrejmenie – prečo smrťou kráľovnej = poručníka zaniká celý trust Crown? Neprechádza poručníctvo automaticky na nového kráľa? Vopred vďaka…

  Liked by 1 person

 2. ”morskeho práva” asi bolo myslene námornickeho práva / Admiralty Law nebo Maritime Law (Zákon o námořním obchodování)/
  k tomu nadväzuje
  Cestui Que Vie Trust Act of 1666 (Zákona o svěřenectví z roku 1666), kdy lidé světa byli prohlášeni „za mrtvé“. Uznávají se pouze legální fikce
  Je zásadní, aby každý opravdu pochopil tento „skvělý“ podvod, do kterého jsme namočeni. Naše lidská suverenita a absolutní nezcizitelná práva byla zneuctěna proti naší vůli a bez našeho souhlasu.
  Naše zákony a soudní systémy pochází z postupně se vyvíjející kontrolní struktury královské politické elity a jsou založeny na Admiralty Law nebo Maritime Law (Zákon o námořním obchodování)……
  skopírovane z knihy Ubuntu prispievanie str. 190
  kde je teda zaregistrovane slovensko? DC/?
  padá nielen domino ale aj babylon

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Oracle: Posledné alebo prvé domino? - Spolok ARCHA o.z.

 4. Londýnská City se svými superboháči by nikdy nevznikla, kdyby lidstvo nebylo v NEGATIVNÍM STAVU – je to jenom produkt, výsledek negativních životních voleb většiny lidstva na planetě Zemi.
  Proto se na ně nevymlouvejte, ale podívejte se sebekriticky na SVŮJ SEBESTŘEDNÝ, KONZUMNÍ, SOBECKÝ A BEZOHLEDNÝ ŽIVOT !!!
  http://www.jak-prezit.cz

  Páči sa mi

 5. Rameses B – Fallen Angel [RRksVuQq7rk]
  So be it! Пусть есть так! Nech sa stane vôľa TVOJA!

  Čo sa liečby týka…
  AURORA – Cure For Me (Official Video) [K17df81RL9Y]
  Маша и Медведь – С волками жить 🐺 (Серия 5) [sIWPQzDfLZo]
  A sledujte Ariadninu niť…

  Ale zatiaľ… :’-|
  Man in Black [il05Ovy5d1I]

  Buďte zdraví a nech sa VÁM daRÍ!

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s