K pondelňajšiemu článku

Pod ním sa objavil príspevok, ktorý sa odvolával na Wikipédiu a tvrdil, že účasť bola taká, ako oficiálne zdroje tvrdili. Dôvod prečo som ten článok zmazal nebol iný názor a ani odkaz na Wikipédiu, ale to, že autor príspevku tam namiesto prezývky/mena tam dal svoju mailovú adresu.

Čo sa týka obsahu, slovenským oficiálnym zdrojom neverím, hlavne kvôli tomu, že CIA k systémom štatistického úradu má cez ESET a ostatné bezpečnostné firmy má prístup, a oni dokázali takto ukradnúť prakticky všetky voľby od Kanady, cez Francúzsko, Austráliu, Nový Zéland, Brazíliu, USA po Česko a Slovensko.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

12 thoughts on “K pondelňajšiemu článku

 1. Zdravím čitateľov.
  Tiež si myslím, že bolo odhadom viac ako 30%.
  A už tá trojka ich iritovala tak to stiahli pod 30 … a tiež neverím Esetu. Videla som voĺby 2020 a Kiskov úsmev a Kiskov skysnutý ksicht behom hodiny keď percentá začali prudko stúpať pre Matelkov kolotoč a jemu prudko padať.

  Liked by 1 person

 2. Samosprávy 30. januára večer vypnú na polhodinu verejné osvetlenie. Vyjadriť tak chcú nespokojnosť s tým, že vláda nerieši ich otázky. Zástupcovia miest sa na tom v utorok dohodli na online rokovaní Komory miest Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS). Informoval predseda Komory miest ZMOS a podpredseda ZMOS Jozef Božik.

  Zatiaľ na polhodinu ak sa situácia nezmení tak svetlá už nepôjdu vôbec.

  http://www.dnes24.sk/starostom-a-primatorom-dosla-trpezlivost-na-protest-vypnu-verejne-osvetlenie-428557
  ———
  Teraz??? Prečo to nespravili pred referendom?

  Liked by 3 people

  • “Prečo to nespravili pred referendom?”
   Pretože tomu nerozumejú.

   “Zatiaľ na polhodinu ak sa situácia nezmení tak svetlá už nepôjdu vôbec.”
   Zas na to doplatí len ten obyčajný človek na spodku pyramídy. Celé noci bude tma, ale prachy z daní pôjdu do verejného osvetlenia samozrejme aj naďalej.

   Celé je to fraška.

   Ale nech. Bodaj by to spravili a na trvalo. A nech večer vypínajú všetku elektrinu úplne všade okrem budov kde je kriticky potrebná. Ešte pred večernými správami v telke. Aspoň sa ľuďom napravia prirodzené rytmy aj nervy.

   Páči sa mi

   • aký to bude mať význam? Keď nesvieti mesiac a hviezdy, príp. je úplne zatiahnutá obloha, tak je totálna tma. To tu nebývalo ani v stredoveku! Čo chcú – zvýšenú kriminalitu?! Lebo také nezmyselné opatrenie naozaj dopadne len na tých najslabších. V totálnej tme ísť domov z práce bude naozaj radosť. Ak aj človeka nikto neprepadne, tak sa hocikde môže potknúť, či stúpiť do neviditeľnej diery. Nie všetci chodia autami a majú aj možnosť parkovať pred domom.

    Liked by 1 person

 3. Pán premiér predseda spolku, smer ste už určili, zbytočne míňate energiu na upozorňovanie a kutie železa za horúca (aj keď …). Máte dôveru, ktorú sme spoločne dosiahli, podpora zdola je a vyzera to tak, že aj zhora. Keď ste pochopil a citlivo navnímal, tak to tak bude. Všetci sme jedno a výsledok je zaručený. Krásna práca – My všetci tu – a za to veľké “Ďakujme si dámy a páni” som rád že spolupracujeme.

  Páči sa mi

 4. Zamestnanec Pfizeru už pri pive otvorene hovorí o plánoch ako budú vyrábať vírus aj vakcínu aby šiel obchod, gratulujem vláde ktorá to podporuje a podporí, lebo si neuvedomujú že príroda vytvorí možno niečo horšie čo Pfizer už nebude mať pod kontrolou, však ale vidieť dôsledky do budúcna sa dnes nenosia, hlavne keď sa teraz veci dejú rýchlejšie než sme boli naučený.

  Liked by 2 people

  • Kto nemá rád svoje deti, tak ich nechá zapichnúť. Kto nemá rád seba, tiež sa nechá zapichnúť. Rovnako ako ten, kto sleduje len mainstream. Nadúmrtnosť stúpa – potrebujú uvoľniť byty a ženy pre migrantov. Preto našich mladých pošlú aj na Ukrajinu bojovať.

   Páči sa mi

  • Na tomto videu je pre mna najviac poburujuci moralny profil, inymi slovami absolutna zvratenost hlavneho aktera, ktory zastava poziciu sefa vyvoja v Pfizeri. Vyzera a vystupuje ako stelesnenie satana…

   Páči sa mi

 5. Turecko vs Švédsko.
  1.Vo Švédsku sa pred tureckým veľvyslanectvom konala akcia pálenia Koránu, na ktorú miestni Švédi dostali oficiálne povolenie.
  Ďalší krok na dlhej ceste vstupu do NATO…
  Turci už stihli zrušiť návštevu ministra obrany Švédska potom, ako v Štokholme zavesili za nohy figurínu Erdogana. Nezbední Švédi sa však rozhodli zájsť ešte ďalej.

  2.V Turecku v noci v reakcii na znesvätenie Koránu v Štokholme spálili švédsku vlajku.

  3.„Neľutujem, že som to urobil. Som však smutný z toho, že sa mi toľko ľudí vyhráža zabitím,“ povedal Rasmus Paludan, ktorý v Štokholme spálil Korán.

  4.Švédsko by už po škandalóznych akciách v Štokholme nemalo čakať, že Turecko podporí jeho prihlášku do NATO, povedal Erdogan.
  „Po ponížení, ku ktorému došlo vo Švédsku pri spálení exemplára našej Svätej knihy, Svätého Koránu, pred naším veľvyslanectvom, hovorím Švédsku: neočakávajte, že budeme súhlasiť s tým, aby ste vstúpili do NATO.“

  5.V Turecku sa konali masové protišvédske zhromaždenia. Bolo počuť „Rasmus Paludan Islam Dušman“. Dušman – znamená nepriateľ.

  5.Ethem Sancak, podpredseda strany Vatan, uviedol, že Turecko opustí NATO do 5-6 mesiacov. Sančák, NATO nás svojimi provokáciami núti k týmto akciám. Napokon sa nás sused pokúša postaviť proti Grécku,“ varoval.

  6.Deň predtým turecký prezident Recep Tayyip Erdogan oznámil svoju neochotu schváliť žiadosť Švédska o vstup do Severoatlantickej aliancie.
  RIA Novosti: Dohoda o F-16 prinúti Erdogana vpustiť Švédsko do NATO
  Dôvodom bolo zhromaždenie v Štokholme, počas ktorého aktivista Rasmus Paludan verejne spálil Korán. Potom Ankara odsúdila švédske úrady, ktoré zhromaždenie povolili, za podnecovanie islamofóbie.Je tiež pozoruhodné, že Erdogan urobil konfrontáciu s diktátom NATO súčasťou svojej kampane v nadchádzajúcich prezidentských voľbách, ktoré by sa mali konať už v máji 2023.Podľa pozorovateľa RIA Novosti Renata Abdullina však Turecko môže byť nútené zmeniť svoj postoj.Po tvrdom vyhlásení Ankary Washington opäť zintenzívnil diskusie o presune stíhačiek F-16 do Turecka. Spojené štáty naznačili, že Kongres schváli dohodu zmrazenú v roku 2020, ak Erdogan umožní Fínsku a Švédsku vstúpiť do NATO.

  Liked by 1 person

 6. Povedzme, že momentálne je to úplne jedno, či bola účasť na referendu 27,5 %, alebo na 30 %, alebo 41 %…. Aj keby tá účasť dosiahla 49,99 % – referendum by neprešlo!!!

  Máme cca 4 400 000 oprávnených voličov. Ak je potrebná 50 % účasť na referende, aby bolo platné, zúčastniť sa ho musí cca 2 200 000 voličov a z toho 50 % malo povedať ÁNO, čo je cca 1 100 000 voličov. A nás aj toľko prišlo a povedalo Áno 1 163 586, takže táto podmienka bola splnená…. Celková účasť bola 27,25 %, t.j. 1 193 198 , z toho 97,5 % hlasovalo za ÁNO a 1,54 % za NIE (18 398 voličov – tí sa unúvali).

  ” Referendum ako prejav iniciatívy a vôle občanov sa stalo prakticky nepoužiteľným, lebo sa zriedka podarí presvedčiť vyše 50 percent voličov, aby išli hlasovať. Je dôležité znížiť hranicu jeho platnosti, aby občania mohli sami iniciovať hlasovanie a hlasovať o niečom, čo ich trápi, a presadili svoju vôľu”. TOTO nie môj názor, toto je priamo z predvolebného programu strany oľano z roku 2020. Ako ďalej píšu vo svojom predvolebnom programe, tak “Obrovskou prekážkou je podmienka 50%-nej účasti voličov”. A navrhovali znížiť kvórum uznania platného referenda na 25 %.

  Zaujímavé je to, že toto IM už pred MS už neomieľa. Podľa tohto by referendum už bolo platné!!! Celý tento systém referenda je zle nastavený. Potrebujeme na referendum dostať aj tých ľudí, ktorí sú iného názoru, aby bola podmienka účasti splnená, alebo jednoducho to nechať na tých voličov, ktorí chcú niečo v našom štáte aj zmeniť. Myslím si, že teraz už tých 97,5 % voličov, čo povedalo ÁNO – to je už pekné percento, že?

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s