Pondelok a pár vecí

Pondelok t.j. 27.03.2023 bude zaujímavý, lebo Deutsche Bank krachuje spolu s ostatnými veľkými bankovými domami a vzhľadom na to, že vojna na Ukrajine potrebuje peniaze, tak veci nielen tam, ale aj tu naberú celkom zaujímavý spád. Dodávam dve veci:

 • Keňský prezident William Ruto odporúča svojim občanom, ktorí ešte stále vlastnia americké doláre, aby ich predali. Predpovedá, že trh sa v priebehu niekoľkých týždňov zmení:

 • Na Internete sa objavila výzva aby ľudia ako žart na 1. Apríl vybrali svoje peniaze ako kanadský žartík:

photo_2023-03-26_11-32-00

-“Zámerne si položil bankový systém.” -“Však je to len kanadský žartík.”

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Pondelok a pár vecí

 1. ..ja už teraz hovorím priateľom, aby si zvolili ten spravny prostriedok na vymenu tovarov a sluzieb. Pretoze ak tento riadeny proces kolabujucich bank sposobi nedostatok likvidity na trhu, bude zaujímave sledovat co vsetko budu obchodnici ochotni akceptovat ako prostriedok vymeny. Nie nadarmo Oracle hovori, zadovazte si Ag, Au, a tí viac odvazni aj krypto.😉

  Liked by 1 person

  • Nie je to “krypto” naviazané na bankové peniaze až tak, že v obchodnom styku je v podstate nepoužiteľné? Osobne si neviem predstaviť presun nejakého bloku z jednej krypto peňaženky do druhej pri pokladni v kamennom obchode. V eshopoch teoreticky hej, ale ak majú byť dodržané existujúce daňové zákony, tak ani tam.

   Páči sa mi

   • Nie je, je viazané na internetové spojenie. Ide totiž o to, že čo si prijmeš ako platbu resp. čo si prijme ako platbu obchodník a za normálnych okolností daňové zákony predstavujú problém. Lenže bude nám ísť o krk a vtedy daňové zákony idú do čerta…

    Páči sa mi

   • Na Salvádore to už fakčí asi dva roky. Videl som aj típkov, z CZ/SK, nadšencov krypto ako to tam išli skúšať. Normalne platili BTC aj na trhu. Síce to trochu trvalo, ale išlo to. Na tých domorodcoch bolo vidieť, že to nie je klasika – keš, ale neprotestovali.
    Na YouTube to niekde visí.

    Liked by 1 person

  • Hej a zadovzte si prostriedky na obranu,lebo ty ktory si zvikli okradat nas vsetkych sa toho nevzdaju a je jedno co bude platidlom,budu to chciet stale kontrolovat a parazitovat na tom a okradat vsetkych dalej.Vsetko co bude masivnejsie akceptovane ako platidlo budu chciet kontrolovat ako to robia doteraz a budu sa schovavt za zakony a normy.Zakon je dobry ale len vtedy ked sluzi ludom nie uzkej skupine.Zbavma sa strachu a zauzivanych kolaji a zacnime pouzivat rozum.Ten je najsilnejsia zbran proti proti darmozracom.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s