Otázky a odpovede č. 26

Minulý týždeň prišlo pár otázok, a na niektoré som dostatočne odpovedal v diskusii. Tentoraz to budú dve otázky – jedna sa týka nás a druhá nášho východného suseda. Zaujímavé je, že obe otázky majú priame súvislosti boja globálneho zákulisia (GP) a Clintonoidov. Ako vždy budem postupovať chronologicky a budem sa snažiť zodpovedať otázky tak, ako najlepšie viem.

Otázky a odpovede:

Avalus sa pýtala:

Ahoj, mam otazku do rubriky:

Čačaný, médiami hýčkaný Haščák … môže byť namočený vo vyšetrovaných kauzách? Príde konečne aj na neho? Alebo je dostatočne finančne zabezpečený pred svetskou spravodlivosťou na svojom zlatom tróne?

Dakujem

Podľa toho čo som videl, tak griluje ho už nielen alternatíva – napr. Informačná vojna z 29.03.2019 (sám som to ešte nepočul, ale podľa všetkého je informačne nabitý-a to má doplnenie v tomto článku), ale griluje ho aj mainstream, t.j. preňho je chystaná tá rola, ktorá bola pôvodne nachystaná pre Kočnera, a tou je rola obetného baránka. Po tomto kroku ostatné osoby a klany, silno napojené na Clintonoidov, sa budú môcť sa na verejnosti tváriť, že „oni nič, oni muzikanti“.

Problém pre nich je, že Kočner spieva pomerne hlasno a jasne v tej de facto ochrannej väzbe, a pre tých, ktorí stále pochybujú poviem, že Rusko je v podstate stíhaný v domácej väzbe, t.j. pobehuje na slobode za vraždu, a Kočnera zatvorili za falošné zmenky. Inými slovami Kočner je kľúčový svedok v odhalení všetkých veľkých ekonomických zločinov a káuz, vrátane spisu Gorila (ktorá sa týkala Dzurindovej vlády) a preto je jasné, že ho chcú mať tam, kde ho vedia ochrániť. Dodávam, že keby Kočnera zabili, tak by sa odštartovala taká mediálna hystéria, že to, čo bolo po Kuciakovej smrti by bol len slabý odvar, a DenníkN a Sme by prakticky každý druhý deň mali palcové titulky typu „Fico zabil svojho kumpána, aby ho umlčal“.

Súvislosť s týmto prípadom a ten mnou zmienený boj znamená, že klany napojené na Clintonoidov čiastočne zabezpečujú financovanie liberálnych politických strán a politických organizácií tretieho sektoru, ktoré zas vyvíjajú protištátnu a protinárodnú činnosť.

Patak24 sa pýtal:

Je Ukrajina pod palcom Clintonoidov?

Áno – dokonca až tak, že aj výsledky prezidentských volieb sa určujú vo Washingtone, ale chlapci z GP urobili 2 zaujímavé veci:

  • Zabezpečili, aby každému bolo jasné, že celá vec je fraška, lebo nielenže nechali vyhrať komika, ale zabezpečili aj asi 90% účasť , t.j. podľa čísiel volili aj z volieb vylúčené LNR a DNR. V podstate použili starý trik- priviedli veci do extrému.

  • OBSE podľa Lavrova vypotilo zo seba neutrálny dokument. A vzhľadom na to, že pod koho palcom je OBSE, tak je to mimoriadny úspech, ktorý zabezpečil Lajčák.

Tomu celému ukrajinskému debaklu nasadzuje čerešničku na torte prerieknutie asi NY Timesu, že Čaputova je novou prezidentkou Ukrajiny (toto prerieknutie naznačuje pre nás nepríjemné veci).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

8 thoughts on “Otázky a odpovede č. 26

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 27 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s